Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Szauko napisał:

A ten nowy jest gorszy? Bo właśnie się przymierzałem do zakupu tych TRNów sugerując się opinią AudioBudget, gdzie napisali, że kabel jest "superb"

 

Dołączam się, ja nie mam dobrego źródła, Xiaomi Redmi Note 4/integra w kompie.

Kabel zbalansowany nie jest dołączany do TRN. Kupiłem go osobno

Napisałem 'stary' bo kupiony jakieś pół roku temu a teraz na ali pojawiła się jakaś nowa wersja.

 

Standardowy kabel, który jest dołączony do TRN jest moim zdaniem bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Inszy napisał:

Jak do metalu i dobrze wykonane, to warto się zainteresować Whizzer Opera Factory OM1. Co prawda basu jest sporo, ale ostatnie dwa dni spędziłem chodząc z nimi po mieście słuchając tylko metalu i było bardzo dobrze. Bas jest tak rozłożony, że daje mocny drive perkusji i gitarom, a przy tym nie przewala się nad resztą pasma, wokale wyraźne, góra spokojna, ale talerze ciągle są obecne.

Kabel odpinany 2pin, przyzwoicie wykonany, całkiem wygodny, ale bez pilota jeśli ma to znaczenie. Z minusów, to moim zdaniem tipsy do wymiany, te oryginalne to typowe budżetówki, które nie są ani wygodne, ani dobrze nie uszczelniają ucha. No i są kolorowe, więc jeśli chcesz mieć w pełni mroczny image, to będzie w nich kłopotliwe ;)

 

całkiem fajnie wyglądają te Whizzery :) 

6 godzin temu, Inszy napisał:

Jak do metalu i dobrze wykonane, to warto się zainteresować Whizzer Opera Factory OM1. Co prawda basu jest sporo, ale ostatnie dwa dni spędziłem chodząc z nimi po mieście słuchając tylko metalu i było bardzo dobrze. Bas jest tak rozłożony, że daje mocny drive perkusji i gitarom, a przy tym nie przewala się nad resztą pasma, wokale wyraźne, góra spokojna, ale talerze ciągle są obecne.

Kabel odpinany 2pin, przyzwoicie wykonany, całkiem wygodny, ale bez pilota jeśli ma to znaczenie. Z minusów, to moim zdaniem tipsy do wymiany, te oryginalne to typowe budżetówki, które nie są ani wygodne, ani dobrze nie uszczelniają ucha. No i są kolorowe, więc jeśli chcesz mieć w pełni mroczny image, to będzie w nich kłopotliwe ;)

 

całkiem fajnie wyglądają te Whizzery :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, requal napisał:

Może kogoś zainteresuje upust na omawiane BQEYZ KC2

Discounted price for Chi-Fi Reviews viewers is $31 (no mic) and $32 (with mic). Same instructions: Click "BUY NOW", write "Chi-Fi Reviews" in the order's message field, switch to "Other Payments" and then "PLACE ORDER" button (don't pay yet, just cancel the payment when asked to pay). The seller will manually adjust the price for you, then you'll need to pay the discounted price. Be patient, the price adjustment might take some time, but you will be informed via e-mail when it's adjusted.

 

https://www.aliexpress.com/store/product/BQEYZ-KC2-2BA-2DD-Hybrid-Drive-Metal-In-Ear-Earphone-HIFI-DJ-Monito-Running-Sport-Earphone/1825606_32901184803.html

Pochodzi z tego kanału na YT

 

Sprawdzone to? Materiał z YT jest z przed prawie 2 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ppmuzyk napisał:

Warto te BQEYZ K2 za 31$?

Wydaje mi się, że warto. Są wysoko cenione w tym segmencie.

Tu jest bardzo fajna recka

http://audiofool.reviews/2018/08/31/bqeyz-k2-and-kc2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ppmuzyk napisał:

Warto te BQEYZ K2 za 31$?

Warto @ppmuzykjak najbardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg recenzentów największą różnica polega na zmianie wyglądu płatu zewnętrznego. Mają chyba te same drivery aluminiową obudowę. Jedyne do czego można się przyczepić to nie nadają się przy bardzo intensywnym ruchu, np bieganie lub siłownia ze względu na swój ciężar. Ale mimo dość sporych rozmiarów są wygodne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał ktoś albo słyszał coś o tych słuchawkach?

https://pl.aliexpress.com/item/AUDBOS-K5-TENHZ-AUDIO-K5-Metal-2BA-2DD-W-Ucho-S-uchawka-Armatura-z-Dynamicznym-4/32861703413.html

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie miejsce na słuchawki w tej cenie. Jest odpowiedni temat. Masz tylko kilkadziesiąt zamówień z kilku ostatnich dni więc nikt nie słuchał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To BQEYZ K2 powinny ci spasować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,  szukam jakiś słuchawek w cenie +/- 100zł. Słucham głównie muzyki elektronicznej lecz ostatnimi czasy zdarzy mi się posłuchać jakiegoś rapu lub popu. Zależy mi na fajnym basie który nie będzie dominował, ale jeśli zajdzie taka potrzeba zejdzie odpowiednio nisko. Moim źródłem jest głównie telefon (Galaxy s8)

Z audiobudget zainteresowały mnie lker i8, ale ich cena trochę mi nie odpowiada oraz tin audio t515, tych natomiast  nigdzie nie widzę  w sprzedaży. Czekam na wasze propozycje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wookiepuff napisał:

Cześć,  szukam jakiś słuchawek w cenie +/- 100zł. Słucham głównie muzyki elektronicznej lecz ostatnimi czasy zdarzy mi się posłuchać jakiegoś rapu lub popu. Zależy mi na fajnym basie który nie będzie dominował, ale jeśli zajdzie taka potrzeba zejdzie odpowiednio nisko. Moim źródłem jest głównie telefon (Galaxy s8)

Z audiobudget zainteresowały mnie lker i8, ale ich cena trochę mi nie odpowiada oraz tin audio t515, tych natomiast  nigdzie nie widzę  w sprzedaży. Czekam na wasze propozycje :D

Mam Tinaudio T515 i bardzo je lubię. Często do nich wracam. Nawet dzisiaj porównywałem do TRN V80 i ..... wolę T515. W elektronicznej dźwięk jest bardziej dociążony i mam więcej radochy słuchając na nich. V80 po kilkudziesieciu minutach mnie męczą (może po wygrzaniu byłoby lepiej..nie wiem). Grają ciemniej i bardziej basowo od T2 ale dla mnie bomba. Nie zawsze trzeba wydać miliony monet aby trafić w swoją sygnaturę dźwięku .... T515 są bardzo blisko mojej :rolleyes:

 

Hmmm.. może to trochę dziwnie wyjdzie ale zacytuję sam siebie..

 

"Dotarły do mnie wczoraj TIN AUDIO T515. Pudełeczko ładne, spore. Ale w środku trochę biedą zawiało. Słuchawki chyba raczej na rynek chiński. Instrukcja cała po chińsku, na pudełku też prawie same chińskie znaczki.

Samo wykonanie jakoś tak tyłka nie urywa porównując np. Do HZSOUND M001. Jednak po włożeniu ich do ucha banan pojawił się na mojej twarzy.  Słuchaweczki fajnie grają środkiem, czyste i wyraźne wokale. Bardzo czysta góra, jednak o takim ciepłym zabarwieniu. Świetnie słychać różne smaczki i detale. Jeśli chodzi o  bass to schodzi nisko ale nie jest nachalny. Nie zalewa reszty przekazu, dobrze podatny na zabawę korektorem. No jestem pod wrażeniem tych doków. Na pewno lądują w trójce moich ulubionych.

A teraz największa wada. Są naprawdę spore i miałem problem żeby je dobrze usadowić w uchu."

 

20171128_153710.jpg

20171128_153728.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Tin Audio T2, jednak wole cieplejsze granie z wiekszym kopnieciem, dlatego mam już w koszyku BQEYZ KC2 za 31$ i zastanawiam się czy wziąć je czy może trn v80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szauko napisał:

Chyba kupię te, co polecał @Inszy, te Opera Factory, ale nie mają mikrofonu...

Zagadaj do BigMarasa. Skoro je sprzedaje, to może ma jakieś przystępne cenowo kabelki z mikrofonem, żebyś mógł przepinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yogi_gti napisał:

Mam Tinaudio T515 i bardzo je lubię. Często do nich wracam. Nawet dzisiaj porównywałem do TRN V80 i ..... wolę T515. W elektronicznej dźwięk jest bardziej dociążony i mam więcej radochy słuchając na nich. V80 po kilkudziesieciu minutach mnie męczą (może po wygrzaniu byłoby lepiej..nie wiem). Grają ciemniej i bardziej basowo od T2 ale dla mnie bomba. Nie zawsze trzeba wydać miliony monet aby trafić w swoją sygnaturę dźwięku .... T515 są bardzo blisko mojej :rolleyes:


TIN AUDIO T515 - tanie i dobrze grające chińskie słuchawki, które są już nie do zdobycia. To też ewenement tamtego ryku, że udany model i zyskujący na popularności nagle całkowicie znika. @Wookiepuff - wygląda na to, że o TIN AUDIO T515 możesz zapomnieć, chyba że z obiegu wtórnego.
Jakby ktoś jednak gdzieś znalazł i najlepiej czarną wersję to proszę o namiary ;)

 

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ppmuzyk napisał:

Mam Tin Audio T2, jednak wole cieplejsze granie z wiekszym kopnieciem, dlatego mam już w koszyku BQEYZ KC2 za 31$ i zastanawiam się czy wziąć je czy może trn v80

 

V80 to ciepły dół i środek (mocny i sprężysty, choć nie przesadzony bas przechodzący w przyjemny midbas)  + jasna góra (wokale wyraziste choć brakuje im subtelności, góra potrafi czasem zakuć w uszy, zwłaszcza przez ok. pierwsze 100h), KC2 jeszcze nie miałem (choć muszę napisać, że kusi ^_^).

 

Dla mnie T2 też są zbyt subtelne i chłodne, co nie zmienia fakty że grają naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Przypomniało mi się, że kiedyś na jakimś meksykańskim kanale widziałem ciekawe upusty. I rzeczywiście są nadal, chociaż szukałem filmów ze słuchawkami BQEYZ BQ3 (hybryda 3BA+2DD). W każdym razie widzę, że można je dostać w cenie 45usd, więc może się załapią do wątku. :)  Wydaje mi się, że trzeba poprostu powołać się na tą treść w komentarzu. Robiłem tak parę razy i cenę miałem ustawianą bez problemów u Wooeasy. 
asdf.jpg

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Przypomniało mi się, że kiedyś na jakimś meksykańskim kanale widziałem ciekawe upusty. I rzeczywiście są nadal, chociaż szukałem filmów ze słuchawkami BQEYZ BQ3 (hybryda 3BA+2DD). W każdym razie widzę, że można je dostać w cenie 45usd, więc może się załapią do wątku.   Wydaje mi się, że trzeba poprostu powołać się na tą treść w komentarzu. Robiłem tak parę razy i cenę miałem ustawianą bez problemów u Wooeasy. 
asdf.thumb.jpg.a2475f362fea9269ef206216915a2d0b.jpg
Ciekawe, że są T2 za 36USD.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności