Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, chico99 napisał:

Na początek, to najbezpieczniejszy zakup, dla Ciebie, to jednak T2. I chyba najłatwiej odsprzedasz jak Ci nie podejdą.

Zdjęcie wzięte z posta @Methuselah na 174 stronie z maja, warto poczekać na t3 albo w t2 pro zainwestować? Są jakieś przecieki w sprawie t3, bo google nie pomaga

tinaudio.jpg.f85f3ba00cb432b9cd3982ae1b48e9b2.jpg

Edytowane przez Subfire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Subfire napisał:

Witam wszystkich na forum,

Ostatnio zepsuły się ostatnie z moich 10$ chińskich słuchawek i stwierdziłem, że przydałoby się kupić coś z "odrobinę wyższej półki".

Po przejrzeniu ~60stron wątku mam trzy typy:

1) TRN V80

2) Revonext QT2

3) TinAudio T2

W przypadku pierwszego modelu pojawiają się głosy, że jest ostrzejsza góra, zdarzały się sybilanty, lecz podobno inne tipsy (spiral doty) i posrebrzany kabelek od KZ mogą załatwić sprawę.

Drugie mają porównywalną sygnaturę, natomiast bez problemów w wysokich tonach, a na trzecie jest hype dość spory i zakładam, że zasłużony.

Kwestię też gra cena:

V80~20$ na ali

Revonext ~37$

T2~50$.

Najszybciej mógłbym zakupić V80, tylko boję się, że w wysokie tony poranią mi uszy. Na 2) i 3) czekałbym raczej na jakąś promocję, bądź 11/11.

 

Tak jak poprzednicy napiszę, że chyba najlepszym wyborem będzie T2. Imo TRN V80 w swojej cenie deklasują konkurencję, ale wymagają kilku rzeczy, po pierwsze cierpliwości (producent zaleca wygrzewać je przynajmniej 100h), po drugie polecam zakup srebrnego kabla TRN (na zwykłym kablu V80 grają bardzo dobrze, ale srebro mimo wszystko robi robotę) i po trzecie polecam też zakup tipsów uspokajających górę takich jak OSTRY OS200 albo JVC Spiral Dot (oczywiście samo wygrzanie słuchawek i zmiana kabla na srebro też uspokajają górę, ale dla niektórych to wciąż może być za mało).

 

P.S.: Dziś przyszło moje sreberko od TRN i z miejsca muszę napisać, że deklasuje to od KZ (pod względem jakości wykonania i wpływu na dźwięk) :D .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LuQi napisał:

 

Na którym Amazonie są teraz do wzięcia w najlepszej cenie?

www.amazon.co.uk

 

Link do Artiste

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech, to T2. Jak chcesz taniej, to trochę cierpliwości i poszukaj u nas w sklepiku lub na alledrogo. Pojawiają się tam dużo taniej.
Ale bym rozszerzył zakres zainteresowań. Z tańszych ZSA, ZSR, Yinyoo, Yinyoo pro, z droższych CI980, ZS10, AS10.
[mention=29835]sheffunio[/mention]  chyba sprzedaje T2.
 
 


Te Cl980 to jaką sygnaturą grają? Neutralnie z lekkim podbiciem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zOrg napisał:

 


Te Cl980 to jaką sygnaturą grają? Neutralnie z lekkim podbiciem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cl980 nie grają neutralnie/płasko, to brzmienie "funowe" (ale zbalansowane) na planie "V" a raczej "W" bo przy podkreślonych skrajach średnie nie są wycofane.
Kilka stron wcześniej ich sygnatura jest opisana bardziej szczegółowo.
 

9 minut temu, PeepingTom napisał:

Czy da się jeszcze kupić oryginalne Vivo XE800? Bo te raczej nimi nie są (?)

Te nimi nie są na 100%. Oryginalne można odkupić używane (teoretycznie mam 1 parę na zbyciu), a nowe (chyba tylko tam jeszcze są) z linka poniżej:
-vivo xe800-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przyszedł i z TRN V80 na sreberku gra super (i nie ma problemu ostrej góry). Cały dzień mam banana na twarzy :D...

 

dx.thumb.jpg.37fb56f9bac2d0bbc4747f245b01dbf6.jpg

 

... tylko T2 wciąż brak :( .

Edytowane przez e1mo
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LuQi napisał:

Te kable o TRN pasują do KZ'tów? Mają tą samą średnicę pinów i kształt wtyków od strony słuchawek?

Pasują doskonale. Ogólnie kable czy to oryginalne czy też "srebrzone" zamienniki czy kable BT te od TRN są lepsze niż ich odpowiedniki KZ. 

 

Poniżej link do 8 rdzeniowych kabelków TRN:
-klik-
 

Edytowane przez strong6
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, strong6 napisał:

Pasują doskonale. Ogólnie kable czy to oryginalne czy też "srebrzone" zamienniki czy kable BT te od TRN są lepsze niż ich odpowiedniki KZ. 

 

Poniżej link do 8 rdzeniowych kabelków TRN:
-klik-
 

No ok ale, która wersja pasuje do KZ 0,75mm czy 0,78mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, strong6 napisał:

Pasują doskonale. Ogólnie kable czy to oryginalne czy też "srebrzone" zamienniki czy kable BT te od TRN są lepsze niż ich odpowiedniki KZ.

 

Przypomnisz jak jest z grubością pinu, jaka do jakich? Bo u mnie z pamięcią ... No wiesz he,he, a Ty jak encyklopedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, chico99 napisał:

 

Przypomnisz jak jest z grubością pinu, jaka do jakich? Bo u mnie z pamięcią ... No wiesz he,he, a Ty jak encyklopedia.

0,75mm - dla KZ i TRN

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak MMCX do innych :)

 

Brałbym te kable, ale już nakupowałem gumek srumek do słuchawek muszę się wstrzymać. Wziąłem te OSTRY 200 i SpinFity CP100 normalne (nie biflange) jeszcze.

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, chico99 napisał:

A 0,78 wiesz do jakich jest?

0,78 do TripleFi

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TempleInDreams napisał:

Czy ktoś coś wspominał o porównaniu Artise do T2 czy to jakiś majak po zbyt szybkim przeglądaniu wątku? Będzie coś takiego?

Czekam na wsadzenie do pczakomiotu. Dziś dostanę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie piszą, że bardzo awaryjne są i po pewnym czasie przestają grać albo cichną. Bas jest, ale słaby. Tony średnie i wysokie są w miarę czyste ale żadnych nagród by nie wygrały.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności