Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam RevoNext ale mam BQEYZ K2 a podobno to to samo brzmieniowo. BQEYZ bliżej T2 niż V80. Większa przestrzeń, szczegółowość, bas punktowy. Wg Igora z audiobudget RevoNext mają więcej basu od BQEYZ K2. Wykonanie bardzo dobre i mimo dość dużych rozmiarów wygodne

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jaro54 napisał:

Nie mam RevoNext ale mam BQEYZ K2 a podobno to to samo brzmieniowo. BQEYZ bliżej T2 niż V80. Większa przestrzeń, szczegółowość, bas punktowy. Wg Igora z audiobudget RevoNext mają więcej basu od BQEYZ K2. Wykonanie bardzo dobre i mimo dość dużych rozmiarów wygodne

Jaro a jak V80 zgrywa się z M0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Methuselah napisał:

 

ten świat się naprawdę powoli kończy skoro powstają klony KZ ZST :) 

Obserwuję japoński kanał na yt-*link i stąd przytoczona nazwa, ale rzeczywiście opakowania przypominają te w ZST colorful

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Binambik napisał:

Jaro a jak V80 zgrywa się z M0 ?

Fajnie, cała trójca czyli : TinAudio T2, BQEYZ K2 i TRN V80 gra fajnie ale jakość dźwięku wg mnie jest taka jak zapisałem T2>K2>V80

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jaro54 napisał:

Fajnie, cała trójca czyli : TinAudio T2, BQEYZ K2 i TRN V80 gra fajnie ale jakość dźwięku wg mnie jest taka jak zapisałem T2>K2>V80

 

Dzisiaj z nudów zacząłem sobie przeglądać instrukcję V80 i znalazłem tam taki zapis (mówiący o ich wygrzewaniu przez 100-500h):

 

v80.thumb.jpg.b2d388647163e7602f64b6f34c003f77.jpg

 

...i w sumie coś w tym jest, ponieważ mój egzemplarz ma już przegrane ok. 150h i góra złagodniała (nadal jest trochę ostra, ale w granicach rozsądku), a bass się ułożył (nie przytłacza, przy czym nie stracił swej sprężystości i przyjemnego mid-basu ^_^ )

 

No nic poczekam, aż przyjdzie mój ibasik i T2, wtedy będę mógł spojrzeć na V80 z szerszej perspektywy B) .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, donpedro1979 napisał:

Słuchajcie a takie porównanie

TRN V80 a RevoNext QT2 ?

Ktoś, coś?

 

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Nie mam RevoNext ale mam BQEYZ K2 a podobno to to samo brzmieniowo. BQEYZ bliżej T2 niż V80. Większa przestrzeń, szczegółowość, bas punktowy. Wg Igora z audiobudget RevoNext mają więcej basu od BQEYZ K2. Wykonanie bardzo dobre i mimo dość dużych rozmiarów wygodne


Mam RevoNext QT2, mają inną sygnaturę dźwiękową niż Tin Audio T2 ale stawiam je na porównywalnym poziomie i często dźwiękowo lepiej mi pasują. Tu ważne są osobiste preferencje dźwiękowe. Tin AudioT2 - brzmienie neutralne, RevoNext QT2 - brzmienie w rodzaju SoundMAGIC HP150.

Nie mam TRN v80 ale miałem możliwość dwukrotnie ich posłuchać. Oprócz tego co @Jaro54 napisał (dlatego RevoNext QT2 > TRN v80 ) - dodatkowo wyłapałem, że w TRN v80 jest ostrzejsza góra, zdarzały się sybilanty.

 

Edytowane przez strong6
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, strong6 napisał:

TRN v80 jest ostrzejsza góra, zdarzały się sybilanty.
Przydałoby się bardziej wnikliwe porównanie, które zaoferował się zrobić  @chico99 :)

 

Zostałem zmotywowany, więc będzie porównanie. Lubię takie bezpośrednie porównania, bo są najbardziej rzetelne. Pamięć słuchowa jest niestety ulotna.

Z za ostrą górą się raczej, w moich v80, nie spotkałem. No chyba że mają, na liczniku, 500h ... he, he

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Zostałem zmotywowany, więc będzie porównanie. Lubię takie bezpośrednie porównania, bo są najbardziej rzetelne. Pamięć słuchowa jest niestety ulotna.

Z za ostrą górą się raczej, w moich v80, nie spotkałem. No chyba że mają, na liczniku, 500h ... he, he

Ona mocno się zmieniała w zależności od grajka. Poza tym tipsy dużo robiły w tej kwestii - Spiral Doty najlepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, e1mo napisał:

 

Dzisiaj z nudów zacząłem sobie przeglądać instrukcję V80 i znalazłem tam taki zapis (mówiący o ich wygrzewaniu przez 100-500h):

 

v80.thumb.jpg.b2d388647163e7602f64b6f34c003f77.jpg

 

...i w sumie coś w tym jest, ponieważ mój egzemplarz ma już przegrane ok. 150h i góra złagodniała (nadal jest trochę ostra, ale w granicach rozsądku), a bass się ułożył (nie przytłacza, przy czym nie stracił swej sprężystości i przyjemnego mid-basu ^_^ )

 

No nic poczekam, aż przyjdzie mój ibasik i T2, wtedy będę mógł spojrzeć na V80 z szerszej perspektywy B) .

O to ciekawe :)

Nie zauważyłem tego na swoich a na ten moment mocno kuje mnie góra

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, e1mo napisał:

 

No nic poczekam, aż przyjdzie mój ibasik i T2, wtedy będę mógł spojrzeć na V80 z szerszej perspektywy B) .

Też wychaczyłem te T2 w końcu z komisu.. Mam nadzieje, że nastąpi dzięki temu ostateczne rozwiązanie kwestii tanich słuchawek u mnie na jakiś czas :D Miałem zbierać na coś innego, ale..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chico99 napisał:

 

Zostałem zmotywowany, więc będzie porównanie. Lubię takie bezpośrednie porównania, bo są najbardziej rzetelne. Pamięć słuchowa jest niestety ulotna.

Z za ostrą górą się raczej, w moich v80, nie spotkałem. No chyba że mają, na liczniku, 500h ... he, he

Może pokusiłbyś się na koniec porównania o takie subiektywne: TRN v80 vs RevoNext QT2 vs Tin Audio T2 vs Timmkoo c631(JoyPlus) - już nie porównanie, tylko czy stawiasz je na jednej półce SQ? Taka osobista hierarchia "lubienia" (>, =, <) tych modeli :)
 

7 minut temu, chico99 napisał:

 

Spiralki rządzą.

I niech będą Spiral Doty na wszystkich modelach ;)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, strong6 napisał:

I niech będą Spiral Doty na wszystkich modelach ;)

 

Powinni dodawać jako stokowe.

 

34 minuty temu, strong6 napisał:

Może pokusiłbyś się na koniec porównania o takie subiektywne: TRN v80 vs RevoNext QT2 vs Tin Audio T2 vs Timmkoo c631(JoyPlus) - już nie porównanie, tylko czy stawiasz je na jednej półce SQ? Taka osobista hierarchia "lubienia" (>, =, <) tych modeli :)

 

Revonex muszę wyłączyć, bo mam je jeszcze nie ogarnięte. Te, co obiecałem, porównanie z V80 zadecyduje o ich pozycji w mojej he, he, kolekcji.

A pozostałe to tak, JoyPlus > T2 = V80.

I nie mówimy tu o tym  jak grają. Tylko całościowo o kwestii lubienia, w której jest oczywiście też zawarte jak grają. Pokrętne to trochę. :P

Joy-e wygrywają szybkością aplikacji i natychmiastowym sealem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chico99 napisał:

 

Powinni dodawać jako stokowe.

 

 

Revonex muszę wyłączyć, bo mam je jeszcze nie ogarnięte. Te, co obiecałem, porównanie z V80 zadecyduje o ich pozycji w mojej he, he, kolekcji.

A pozostałe to tak, JoyPlus > T2 = V80. 

I nie mówimy tu o tym  jak grają. Tylko całościowo o kwestii lubienia, w której jest oczywiście też zawarte jak grają. Pokrętne to trochę. :P

Joy-e wygrywają szybkością aplikacji i natychmiastowym sealem. 

No to jeszcze uszereguj AS10. Da radę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, requal napisał:

Też wychaczyłem te T2 w końcu z komisu.. Mam nadzieje, że nastąpi dzięki temu ostateczne rozwiązanie kwestii tanich słuchawek u mnie na jakiś czas :D Miałem zbierać na coś innego, ale..

Wmawiaj tak sobie ?

Zbieractwo tak łatwo się nie kończy, znam to z doświadczenia, a i wystarczy przejrzeć wątek by znaleźć więcej przykładów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, requal napisał:

No to jeszcze uszereguj AS10. Da radę? :)

 

Eeee, to musicie jeszcze trochę zaczekać i będzie dużo, dużo więcej.

Miałem kaprys, zaszalałem he, he i zamówiłem BA10. Jakaś mini promka była, jakieś kupony na ali miałem, niewiedzieć w sumie skąd, więc, wyszło całkiem spoko.

Tak więc będzie bezpośrednie porównanie BA10 vs AS10 vs ZS10.

Będzie ciekawie, bo do łask powróciły ZS10, które po pewnej kosmetycznej ale znaczącej zmianie, sposobu aplikacji, przestały mi rozsadzać kanały i mogę ich już normalnie używać.

 

W szeregu z TRN v80, RevoNext QT2, Tin Audio T2, Timmkoo c631(JoyPlus) to, dla mnie, AS10 pierwszy plac. Tu z kolei zadecydowało, to jak grają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, donpedro1979 napisał:

To ja mam chyba dziwne uszy bo nie mogę dobrać odpowiedniego rozmiaru Spiral Dotów :(

Uszy na profilowym avatarze wyglądają na normalne :P
Ja nie mam Spiral Dotów ale wiem jak ważny jest dobór tipsów i np. takie Starline KZ-tów są jakieś o pół numeru mniejsze niż z innych firm. I chociaż to zwykłe budżetowce to często się nimi wspomagam jak nie znajduję seala w innych - lepszych/firmowych/miękkich.

@chico99 - to nie jest pokrętne, dla mnie to jest zrozumiałe i o takie subiektywne "lubienie" (zawierające również to jak grają) mi chodziło - dzięki ;)
Jak już 
RevoNext QT2 ogarniesz to dołóż jeszcze i ten model do tego (z uwzględnieniem wartości grania).  

 

1 godzinę temu, requal napisał:

Też wychaczyłem te T2 w końcu z komisu.. Mam nadzieje, że nastąpi dzięki temu ostateczne rozwiązanie kwestii tanich słuchawek u mnie na jakiś czas :D Miałem zbierać na coś innego, ale..

 

10 minut temu, Inszy napisał:

Wmawiaj tak sobie ?

Zbieractwo tak łatwo się nie kończy, znam to z doświadczenia, a i wystarczy przejrzeć wątek by znaleźć więcej przykładów ?

;)

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, strong6 napisał:

@chico99 - to nie jest pokrętne, dla mnie to jest zrozumiałe i o takie subiektywne "lubienie" (zawierające również to jak grają) mi chodziło - dzięki ;)

 

Pisząc pokrętne miałem na myśli moje wnioski, a nie kategorię - lubienie.

10 minut temu, Inszy napisał:

Zbieractwo tak łatwo się nie kończy, znam to z doświadczenia.

 

Ale czy musi się kończyć ... ? Ja tam lubię zbierać, zawsze coś zbierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, chico99 napisał:

 

 

Będzie ciekawie, bo do łask powróciły ZS10, które po pewnej kosmetycznej ale znaczącej zmianie, sposobu aplikacji, przestały mi rozsadzać kanały i mogę ich już normalnie używać.

Co to za zmiana sposobu aplikacji? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Inszy napisał:

Wmawiaj tak sobie ?

Zbieractwo tak łatwo się nie kończy, znam to z doświadczenia, a i wystarczy przejrzeć wątek by znaleźć więcej przykładów ?

No może jeszcze kiedyś sprawdzę te AS10 w takim razie...  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności