Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, chico99 napisał:

KZ ZSR (22ohm, 107dB, 10-40000Hz, trzy przetworniki: armatura x2 plus dynamik 10mm)

Góra:

Nieostra, lekko zgaszona, przymglona

Dobrze, że wspomniałeś, że to na Spiral Dotsach, bo na oryginalnych gumkach jest ostrawa, jak to w KZ ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chico99 napisał:

W każdym razie, w mojej kolekcji pozostaną, i jedne i drugie.


Zle, ze uzywasz terminu 'kolekcja'. Mozesz edytowac i usunac to paskudne slowo. Poprawniej by bylo: 'w kazdym razie pozostana i jedne i drugie.'
Bez slowa 'kolekcja'. Wiecej 'like' bys dostal. Mnie sie podoba i forma i tresc tego porownania Kz vs Kz - 'Like' dalem :)

 

Edytowane przez Primek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na TIN audio T2  za 34,93$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LuQi napisał:

@Jaro54 pisałem już i niej na poprzedniej stronie kilkanaście postów wcześniej ;)

Sorry nie zauważyłem, a dziś z ali dostałem powiadomienie. Cóś późno mi wysłali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MobyDick napisał:

Tylko nie wiem po co wprowadzą w błąd w opisie że są armaturowe.

Bo to dobrze brzmi, bardziej HiFi. Na Ali jest masa słuchawek za niespełna dwa dolce, w którym piszą, że to armatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, chico99 napisał:

Jakby ktoś potrzebował to, po taniości za 20zeta, doki BT.

https://pl.aliexpress.com/item/Ceramic-Earphone-In-Ear-Earbuds-Nano-Earpiece-Stereo-Music-Mic-Control/32830555288.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.261.3e8b3c00MWAkJc

Z CBA000 mam HF800 z kabelkiem, grają dobrze.

Przyjdą to zobaczę co to warte, w razie co pewnie żona przygarnie ;) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Perul napisał:

Przyjdą to zobaczę co to warte, w razie co pewnie żona przygarnie ;) .

 

Zamówiłem 3szt wychodzi wtedy, chiński hurt:P, po 5,93$.

Jedne dla mnie, do audiobooków, więc pewność połączenia i zasięg mnie interesuje.

Reszta dla młodych po sztuce, żeby wojny nie było.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

mid-year sale up to 50% off

 

Te kosmiczne "wyprzedaże" na Ali to dość prymitywny marketing, dzień przez "wyprzedażą", ceną bazowa +49%, w dniu wyprzedaży od całości -50%. A i tak dobrze, jeśli tak, bo czasem jest drożej niż przed tzw. wyprzedażą. Tak samo mają z promocjami łączonym za punkty. Cena bazowa jest z kosmosu, żeby niby dać ogromny rabat. Trzeba dobrze patrzeć i analizować, żeby się nie dać zrobić w konia, bo czasem bez "wyprzedaży" gdzie indziej jest taniej.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlawekR napisał:

 

Te kosmiczne "wyprzedaże" na Ali to dość prymitywny marketing, dzień przez "wyprzedażą", ceną bazowa +49%, w dniu wyprzedaży od całości -50%. A i tak dobrze, jeśli tak, bo czasem jest drożej niż przed tzw. wyprzedażą. Tak samo mają z promocjami łączonym za punkty. Cena bazowa jest z kosmosu, żeby niby dać ogromny rabat. Trzeba dobrze patrzeć i analizować, żeby się nie dać zrobić w konia.

 

Taka to prawda, 11.11 też w dużej mierze działa na takim patencie.

Jednak bywają konkretne zejścia cenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Qsqa napisał:

 

Jaki jest zasięg i czy nie gubią połączenia ?

Możesz je porównać do jakichś chińskich doków z kabelkiem, o brzmienie mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie jest stabilne, co ciekawe mikrofon też działa dobrze - specjalnie się pytałem rozmówcy o jakość.

Na pewno zostawiają z tyłu Awei 920 i wszelkiego rodzaju QCY, z innymi nie miałem do czynienia. Osobiście bardziej mi pasują niż Soundmagic E10BT jeżeli chodzi o ilość basu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie jest stabilne, co ciekawe mikrofon też działa dobrze - specjalnie się pytałem rozmówcy o jakość.

Na pewno zostawiają z tyłu Awei 920 i wszelkiego rodzaju QCY, z innymi nie miałem do czynienia. Osobiście bardziej mi pasują niż Soundmagic E10BT jeżeli chodzi o ilość basu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj raz jeszcze @LuQimasz napisane 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły do mnie Headroom MS18 i tak:

 

Są maciupkie, łatwo wypadają z rąk. Kabel dosyć sztywny, mało plastyczny, przy wtyku zakończony sprężyną, w sumie nie wiem po co. Kopułki plastikowe, pachną trochę chińskimi trampkami i nie wyglądają na zbyt solidne.  Ktoś tutaj chyba pisał, że ciężko może być z ich aplikacją. Jak się wkłada je do ucha, faktycznie jest dziwne uczucie jakby się jeździło patyczkiem do czyszczenia, natomiast po wsadzeniu, słuchawki są bardzo wygodne, w ogóle ich nie czuć.

 

Co do dźwięku, to cóż... no nie jest to mój styl grania. Ogólnie dźwięk jest trochę jak ze studni, mam wrażenie, że średnicy to za bardzo w nich nie ma. O dziwo wyższe rejestry jakoś grają i to nawet całkiem szeroko i z dobrą stereofonią ale tylko to. Bas też jest jakiś dziwny, nie masuje uszu, nie nadaje tego przyjemnego ciepełka, bardziej przeszkadza, jakby ktoś wyciągnął pasmo basowe i po prostu przykrył nim resztę. Całościowo, mam wrażenie jakbym słuchał swoich kawałków tylko w 96KBPS albo niżej :P 

 

No nie jest to poziom MS16 ani nie są to słuchawki przebijające te za 1000 złotych. Z drugiej strony mogło się zdarzyć, że dostałem jakiś odpad z fabryki. W sumie wydając te 30 dychy jestem trochę dalej od śmierci na zawał z powodu zjedzenia kolejnego kebsa albo pizzy więc to też można dołożyć do plusów. 

 

Proszę też pamiętać, że nie znam się na słuchawkach, inna osoba może je odebrać zupełnie inaczej

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, wirkox napisał:

przy wtyku zakończony sprężyną, w sumie nie wiem po co

To po to, żeby kabel miał lepsze wzmocnienie przy wyginaniu. A to często właśnie przy wtyku kable się psują.

 

49 minut temu, wirkox napisał:

Proszę też pamiętać, że nie znam się na słuchawkach, inna osoba może je odebrać zupełnie inaczej

Nie rozumiem. Opisałeś jak grają i piszesz, że się nie znasz. Wiesz, no bo, jak twierdzisz, że się nie znasz na słuchawkach to czemu się wypowiadasz. I to nawet w sposób podchodzący pod całkiem fachowy.

 

58 minut temu, wirkox napisał:

nie są to słuchawki przebijające te za 1000 złotych

Ale czemu słuchawki za 3 dychy miałyby grać jak za 1000 zł? Nie wiem... czy to cię zdziwiło czy coś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ebay.com/itm/232294090066?ViewItem=&item=232294090066#vi-content słuchawki z chin ciekawa propozycja tanie ale nie wysyłają do Polski może ktoś znalazł je gdzie można kupić z normalną przesyłką pocztową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności