Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

A Sony MH1 mimo że dawno już nie produkowane to ciągle chyba są w sprzedaży i mogą rzeczywiście stanowić ciekawa alternatywę dla tanich dobrze grających Chińskich słuchawek. Np. kiedy komuś doskwierają grube tulejki :) . Konstrukcyjnie niezbyt udane , lecz na dobrze grających microdriverkach.

Edytowane przez MobyDick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych tanich chińczyków dość u mnie sporo, a i SONY MH1C są w też "kolekcji" [zawstydzony] ;)
Jak będę miał więcej czasu to skrobnę jakieś porównanie. Tym razem może jednak bez zdjęć kolejnej "kolekcji"?
Albo jednak dam jakieś zdjęcie np SONY MH1C vs Revonext QT2 albo vs TinHiFi Tin Audio T2 ;)

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawiłem sobie rano Mh1c, KZ Ate-s, Edr(? dostałem bez opakowania ze sklepu KZ official), i Cbaooo Ie800. W zasadzie Sony chyba najmniej męczące, ale to jedna klasa. Najbardziej mi dziś siadły te Edry, chyba zabiorę do roboty :)

Edytowane przez requal
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, muszę przyznać że KZ ZS10 zrobiły na mnie spore wrażenie :) Za tą cenę granie jest na prawdę fajne i bije ZST oraz ZSR (ZS6 niestety mało słuchałem i tylko leżą :Ptylko coś mam mało miejsca (?) w lewej małżowinie bo gniecie trochę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, rayfe napisał:

Witam, muszę przyznać że KZ ZS10 zrobiły na mnie spore wrażenie :) Za tą cenę granie jest na prawdę fajne i bije ZST oraz ZSR (ZS6 niestety mało słuchałem i tylko leżą :Ptylko coś mam mało miejsca (?) w lewej małżowinie bo gniecie trochę...

Moje się bardzo poukładały. Muszę posypać głowę popiołem. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Oskar2905 napisał:

To ci nowość...no popatrz :D . Czytales wcześniejsze posty ? ?

 

W zasadzie przejrzałem teraz ale tam jest bełkot o rozmiarze tulejki... Osobiście się nie wypowiem bo mam bardzo skromne doświadczenie na ten temat gdyż jedynie ety er4.... miałem w uszach parenaście minut.... A nie wiem czy liczą się customy. Tak wychodzi że trafiam doki na T400 i myślę że nie mam na co narzekać chyba że ktoś ma cienkie kanały to mu to będzie wadziło bo tipsa też trzeba założyć przecież... Ja nawet z L sobie daję radę fajnie np symbio z Węgier używam. Co do tego gniecenia to nie w kanał a w małżowine, lubię głęboko wciskać doki i może dlatego mnie gniotło... A brzmienie fajne, dopiero wyjęte z pudełka ale już widzę że sprzedam chyba zapasowe ZST i ZSR których nawet nie odpakowałem jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Poczty Polskiej są trochę zawyżone i one trochę zmieniają sens mojej poniższej propozycji. Jak ktoś by był chętny i mieszka blisko Mysłowic to może odebrać osobiście.
Albo doliczyć sobie usługę Poczty Polskiej do ceny kabelka. Może i to dało by się obejść jeśli sprzedawca zgodzi się wysyłać od razu na adres docelowy, albo zgodzi się żeby jakiś mój kolega mógł kupić w "mojej" cenie. Ale tego jeszcze nie wiem, bo nie wiem czy ktoś będzie chętny. I On też się musi zgodzić. 
Na aliexpress jest w dwóch sklepach taki oto zbalansowany kabelek:
https://aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180612011725&SearchText=Yinyoo+6+Core
w tym drugim sklepie jest teraz promocja:
-klik-
Mam możliwość kupienia u tego sprzedawcy tego kabelka po 13$ za sztukę - dwa dla siebie mam zaklepane.
Zresztą zobaczymy czy ktoś będzie chętny. I też nie wiem jaki będzie odzew sprzedawcy z Chin.

ps. dobrze by było gdyby jakiś fachowiec od tego się wypowiedział. Bo raz gadają, że kable nie grajo, innym razem, że grajo.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami grają. Ale mam gdzieś taki w szufladzie i użytkowo mocno mnie rozczarował - niewygodny jak ten od T2 (chyba że komuś taka skrętka nie przeszkadza), mocno mikrofonuje i dość szybko zaczął przerywać przy jacku.

To ostatnie, to pewnie pech, ale dwie pierwsze cechy nie każdemu przypasują.

Edytowane przez Inszy
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś nowych doków ciut lepszych od KZ ZST, które uwielbiam (pomimo swoich ograniczeń), tak jak uwielbiałem poprzednie ibasso IT-03. Co ciekawe krótki odsłuch Flare R2Pro nie urwał mi tyłka. Generalnie parę miechów na forum mnie nie było, ale przeczytałem trochę stron wstecz i kuszą mnie A65 lub KZ ZS10. Słucham głównie na Xiaomi Note 4 i Spotify. Co polecicie? Te Fidue A65 to dobry kierunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności