Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, LuQi napisał:

Nie słyszałem wszystkich dostępnych KZ, ale znam ED12, ZST, ZS3, ZS5, ZS6 i właśnie ZSR. A same ZSA można teraz zgarnąć od Wooeasy za niespełna 16$.

Czyli praktycznie ta sama kwota co ZSR - w promo od 15- 22.06.

Chyba poczekam jeszcze, ale nie powiem te opinie o wyższości (względnie większej preferencji, ale mam wrażenie, że tyczą się tylko trebli) mnie intrygują. Może mnie coś bardziej przekona albo doczekam nowego flagowca (comiesięcznego niebawem) :D

Na Phonographie (jakakolwiek by ta strona nie była, ale zestawia szybko) w zasadzie ES4, ZSA, ZS6 i ZS10, ZSR te same oceny (+-1).

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, requal napisał:

Na Phonographie (jakakolwiek by ta strona nie była, ale zestawia szybko) w zasadzie ES4, ZSA, ZS6 i ZS10, ZSR te same oceny (+-1).

 

 

Czyli jak zawsze wszystko sprowadza się do jednego, trzeba posłuchać samemu i wybrać dla siebie to co się podoba najbardziej :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ nie radzi sobie z dużą ilością przetworników, więc nie ma co na nie patrzeć (w sensie ZS10 i nadchodzącego kolejnego potworka). ZSR, to chyba ich najbardziej poukładane słuchawki, mimo że ciągle wyraźne V. Tyle że tulejka szeroka, jak to u nich...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Inszy napisał:

KZ nie radzi sobie z dużą ilością przetworników, więc nie ma co na nie patrzeć (w sensie ZS10 i nadchodzącego kolejnego potworka). ZSR, to chyba ich najbardziej poukładane słuchawki, mimo że ciągle wyraźne V. Tyle że tulejka szeroka, jak to u nich...

 

No z tą tulejką to jest ciekawa sprawa, bo majfrendy raczej dużych kanałów nie mają, a robią takie duże tulejki. Ciekawe jak oni to upychają? :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LuQi napisał:

Nie słyszałem wszystkich dostępnych KZ, ale znam ED12, ZST, ZS3, ZS5, ZS6 i właśnie ZSR.

 

Ja do tej listy dołączę ATE, ED4, ZSTpro, ZS10. ZSR pierwszy plac.

Na razie nie mogę ich znaleźć. 

Jak namierzę, to zrobię bezpośrednie zestawienie

ZSA vs ZSR.

 

9 godzin temu, LuQi napisał:

A same ZSA można teraz zgarnąć od Wooeasy za niespełna 16$.

 

No to ja przepłaciłem:P dałem 21$.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ES4 już są :)

 

IMG_20180607_091422.thumb.jpg.94fc7cd4df42075b57b48113098d7958.jpg

 

Od razu dostały KZ-owy "lepszy" kabelek i spin-fit-y. Na razie grają zaskakująco dobrze prosto z pudełka. Myślę o małej rec. no i mogę porównać je z moimi JVC i ZS6. Dalej jest wycofana średnica celem trochę sztucznego wytworzenia wrażenia lepszej przestrzeni. Góra i dół podbite jak to u KZ. Jednak to wszystko na mniejszą skalę niż wszytko co od KZ-ów słyszałem. To jest na prawdę smaczne granie, charakter KZ pozostał ale tym razem tak nie poprzeginali - wreszcie poszli po rozum do głowy?. Armatura dalej w tulejce a w uszy nie kłuje szok! FAJNIE - bardzo jestem ukontentowany :) Do ZS6 wreszcie mam pianki a JVC dostały nowy kabelek od BASN, będzie co przesłuchiwać.

Edytowane przez Tajniakos
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tajniakos napisał:

Moje ES4 już są :)

Od razu dostały KZ-owy "lepszy" kabelek i spin-fit-y. Na razie grają zaskakująco dobrze prosto z pudełka. Myślę o małej rec. no i mogę porównać je z moimi JVC i ZS6. Dalej jest wycofana średnica celem trochę sztucznego wytworzenia wrażenia lepszej przestrzeni. Góra i dół podbite jak to u KZ. Jednak to wszystko na mniejszą skalę niż wszytko co od KZ-ów słyszałem. To jest na prawdę smaczne granie, charakter KZ pozostał ale tym razem tak nie poprzeginali - wreszcie poszli po rozum do głowy?. Armatura dalej w tulejce a w uszy nie kłuje szok! FAJNIE - bardzo jestem ukontentowany :) Do ZS6 wreszcie mam pianki a JVC dostały nowy kabelek od BASN, będzie co przesłuchiwać.

 

Kabelek "lepszy" to ten na fotce?

Mi to wygląda na stockowy.

 

Moje ES4 jutro odbieram, no zobaczymy ...

Na razie, na topie ZSA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten "lepszy": https://www.gearbest.com/headphone-accessories/pp_1573085.html?wid=1433363, ostania zmiana na tipsy na bi-flange od HiFiMan-a i jest git. Jednak tulejka ciut za krótka na moje uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem już zdecydowany na słuchawki KZ ZS5, ale wyczytałem na forum że tak jak ZS6 maja ostrą górę. Są jakieś hybdrydy bez ostrej góry w przystępnej cenie? Dużo dobrego czytam o modelu ZST, ale jak dla mnie są trochę za "młodziezowe" z designu. Obecnie używam pierwszych Xiaomi Hybryd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rafal735r napisał:

Powiem szczeże że po podłączeniu pierwszych Xiaomi to spodobały mi się hybdrydy. Jakos lpiej, czyściej dla mnie grają. Nie mam za dużego obeznania w słuchawkach, ale słuchałem np droższych MeeElectronics na zwyłych driverach i te xiamomi je pognały. 

 

Jak chcesz koniecznie hybrydy bez ostrej góry to tylko ZSR.

Tam góra jest złagodzona, przycięta nawet.

W całej reszcie chińskich hybryd góra jest jednak podbita.

Rada moja jest jednak taka, posłuchaj T2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swing IE800 za kilkanaście dolców 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności