Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta z ebay'a bardzo atrakcyjna cenowo i jak widzę błyskawiczna. Przypuszczam @Karbon315, że będziesz równie zadowolony co @Caution :)
Spodziewasz się ich jutro, też zamawiałeś na ebay'u?
Emi-CI880 w ofercie poniższego sklepu:
-klik-
doczekały się zmodernizowanego kabelka (oferta w sklepie po prawej stronie)
Na tą chwilę z tym kabelkiem są tylko w tym sklepie i tylko ten sklep pakuje słuchawki w kartonowe pudełko. I sygnuje nazwą ALWUP UPC630.
32089526_1751169918302013_5557688784830595072_n.jpg

 

Jak TRN V20 w porównaniu do tych CI880?

TRN V20 to bardzo dobrze wykonane słuchawki z hipoalergicznymi plastikowymi korpusami (moje są czerwone) ogólnie fajnie wykonane. Grające równo i bardzo gładko w całym paśmie (średnie są lekko wycofane ale wokale są dokładne), nastawione na muzykalność, z niezłą sceną i detalicznością, cieplejsze, z mocniejszym basem w relacji do EMI CI880. Ogromna poprawa w prezentacji dźwięku w stosunku do dość przeciętnych/mizernych dźwiękowo V10, które miały dużo słabszy bas i na równi (z tym basem) tony średnie (i tak by mogło być) ale tony wysokie wyeksponowane nie do zniesienia. V10 to słuchawki w basie i średnich tonach zrównoważone tonalnie ale te pasma dźwięków są w nich po prostu nudne, pozbawione życia i szczegółowości, a tony wysokie to przesada.
TRN V20 są pozbawione tych mankamentów i jednocześnie tańsze niż TRN V10. Ogólnie bardzo dobrze grające tanie słuchawki.
IMG_20180509_102452.jpg

EMI CI880 (jak dla mnie) mają od nich lepsze tony średnie (w ogóle niewycofane), mniejszą ilość basu ale bardzo dobrego jakościowo (trzeba dobrze dobrać tipsy), są znacznie jaśniejsze, bardziej wyraziste i szczegółowe w paśmie średniowysokich i wysokich tonów. Grają niezwykle krystalicznie czysto, wyciągają więcej szczegółów, mają trochę lepszą separacją instrumentów i jeszcze lepszą scenę. Ale to moje subiektywne zdanie, bo dla niejednego TRN V20 będą lepsze i nietrudno się z tym zgodzić. Bo to dobre słuchawki są.
Dobrze tym EMI CI880 też robi jak nie grają ze słabego dźwiękowo/mocowo smartfona (to sprawdziłem - moje telefony dają radę) i raczej nie z typowo jasnego źródła (tak przypuszczam).

Edytowane przez strong6
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, to co się w tych TinAudio T2 dzieje to ja w szoku jestem. Z Mate 9 pro na piankach tych z zestawu to jakiś kosmiczny bas się wydobywa z nich przy jednoczesnym zachowaniu reszty pasm. One są basem w którym jest reszta muzyki pełna powietrza. Ja nie wiem jak to jest zrobione. Na silikonach z Video jest kompletnie inaczej, wszystko równo bez większych wypukleń, tylko te bliskie wokale z lekko wycofanymi gitarami. A to dopiero jakieś 4 godziny z nimi. Bez wygrzewania. Jestem zakochany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Headroom MS 18 ciekawie się zapowiadają i cena niecałe 8$

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak dojdą czy warto. Podobne do Remax RM-610D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pchełki MS 16, są bardzo dobre dźwiękowo i wykonanie, a przy tym tanie, lepsze od Monków SE 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2018 o 19:22, Jaro54 napisał:

Nowe Headroom MS 18 ciekawie się zapowiadają i cena niecałe 8$

Podobne słuchawki wypuścił twórca znanych nam pchełek Tomahawk (kiedyś przeboju forum). Wygladają dokładnie jak MS18.  Tylko kabel mają wstążkę. Trudne w aplikacji

21 godzin temu, Caution napisał:

Ja na dniach zamawiam Qian69, podobno lepsze od MS16.

Ja juz długo czekam na Qian39. Jakoś nie mogą dotrzeć do Polski.

W dniu 8.05.2018 o 21:06, Inszy napisał:

Odebrałem dziś dokanałowe Monki (wersja Small) i pierwsze wrażenie jest takie, że jak ktoś lubił pierwsze Monki, to te doki mu się spodobają.

Podobna filozofia grania, jest ciepło, miło i przyjemnie. Scena niezła, ale siedzą płytko i tłumią słabo. Jak ktoś szuka detalu, to nie tędy droga. Łupanie basem też nie bardzo.

I na żywo nie wyglądają tak szkaradnie ;)

https://www.soundphilereview.com/reviews/venture-electronics-monk-ie-smalls-review-1705/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Ja juz długo czekam na Qian39. Jakoś nie mogą dotrzeć do Polski.

Szczerze, to nie masz za bardzo na co czekać... Ani jakością dźwięku ani wykonaniem nawet nie zbliżają się do takich headroomów. Jakość wykonania jak pchełki za 2 USD które mają o wiele lepszy dźwięk. Na szczęście dramatu nie ma, ale leżą i się kurzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pytanie o ZS10 - fajne są? Jak wypadają przy innych KZ ktoś porównywał? Ano i zauważyłem nowy model, ES4 (jakby następca ZST...? ) i czy ktoś je zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności