Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Mają dość mocno podbitą górę, dół (subbas) nieznacznie mniej, lekko wypchniętą średnicę - nie jest przesadzona. Gają bardzo spójnie, dźwięcznie, typowo rozrywkowo.
Zachowują przy tym dużą przejrzystość i szczegółowość. Są niezwykle wygodne w użytkowaniu, nie potrzebują wzmacniacza, doskonałe pod smartfon.
To taki podstawowy model "audiofilsko - rozrywkowy". Tani i bardzo dobry model do codziennego użytku. Grają w podobnej lidze co E-MI CI880, Urbanfun, KZ ZS5, Memt X5, Einsear T2, Boarseman KR25D, VJJB K4S, Tennmak Dulcimer i coś by się jeszcze pewnie znalazło. 
Ale to tylko moje zdanie :)

 

Edytowane przez strong6
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rhalf napisał:

Wyglądają na podkolorowane. Na wykresie mają tę górkę na 3kHz i z 8dB ciepła. Ja się wstrzymam, bo nie mam ochoty na dokanałowe Grado. Oczywiście nie wątpię, że grają wyśmienicie :)
Na razie zamówiłem zishana Z3 i jakieś badziewie. Tyle tych małych słuchawek do mnie leci, że myślę o powrocie do recenzowania. Tylko jeszcze czas na to znaleźć...

Mówisz o Swing IE800 yhhh i kolejny zakup. Może by tak narozrabiać i poleci ban a z nim ulga dla portfela? :D

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale KZ ZSR są obecnie do wzięcia na Gearbeście za USD 16.99 po użyciu kodu KZZSR. Z najtańszą opcją wysyłki to USD 18.34, czyli całkiem niezła opcja zważywszy na fakt, że cena wyjściowa tych słuchawek to USD 27.00.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2018 o 10:13, SiggyFraud napisał:

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale KZ ZSR są obecnie do wzięcia na Gearbeście za USD 16.99 po użyciu kodu KZZSR. Z najtańszą opcją wysyłki to USD 18.34, czyli całkiem niezła opcja zważywszy na fakt, że cena wyjściowa tych słuchawek to USD 27.00.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

A od 15 stycznia będą za 9,99, ale w jakiejś ograniczonej ilości sztuk.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2018 o 16:09, rhalf napisał:

Wyglądają na podkolorowane. Na wykresie mają tę górkę na 3kHz i z 8dB ciepła. Ja się wstrzymam, bo nie mam ochoty na dokanałowe Grado. Oczywiście nie wątpię, że grają wyśmienicie :)
Na razie zamówiłem zishana Z3 i jakieś badziewie. Tyle tych małych słuchawek do mnie leci, że myślę o powrocie do recenzowania. Tylko jeszcze czas na to znaleźć...

 

Mówisz o Swing IE800 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2018 o 15:00, MatmaN napisał:

A od 15 stycznia będą za 9,99, ale w jakiejś ograniczonej ilości sztuk.

Dzięki za info :) .

Jako, że moje ZS5 jeszcze nie doszły, to wziąłem na wszelki wypadek ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? Udało się za te 9.99? Bo nie wiem czy wiecie, ale na head-fi jest taki temat, który prowadzi Gearbest - George (czy jakoś tak) i on tam wpisuje co się będzie działo, co więcej- niektórzy nawet na nim wymuszają różne promocje :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MatmaN napisał:

I co? Udało się za te 9.99? Bo nie wiem czy wiecie, ale na head-fi jest taki temat, który prowadzi Gearbest - George (czy jakoś tak) i on tam wpisuje co się będzie działo, co więcej- niektórzy nawet na nim wymuszają różne promocje :D

No udało się, w końcu dziś 15, więc jeszcze wszystkich nie wykupili :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MatmaN napisał:

A masz do nich jakieś sensowne tipsy? Bo te standardowe gwałcą moje delikatne kanały :(

Jak dojdą, to będę coś dobierał od innych które mam i w razie potrzeby dokupię potem takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, strong6 napisał:

Na aliexpress znalazłem KZ ZSR w jednym sklepie, ciekawa cena w porównaniu z tą na Gearbest:
-klik-

Czyli to samo co na gearbest w złotówkach tylko na ali w dolarach :)

Edytowane przez Jaro54
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym czasie zamówiłem Swing IE800 oraz do porównywalne do nich cenowo Rock Zircon (oba modele mają też podobieństwo konstrukcyjne do Sennheiser IE800).
Swing IE800 już opisałem, Rock Zircon przyszły w piątek. Przez weekend je wygrzewałem i testowałem. Nie będę opisywał ich brzmienia, doczekały się już wcześniej fachowych recenzji - choćby na Muzostajni. Różnią się znacznie jakością brzmienia, a wszystkie różnice w brzmieniu są na korzyść Swing IE800.
W porównaniu z Cyrkoniami mają znacznie mniej średniego i wysokiego basu, więcej zaś subbasu. Bas całościowo nie jest tak rozdęty, nie wchodzi na inne pasma i nie dominuje tak bardzo jak ma to miejsce w Cyrkoniach. Tony średnie w Swing IE800 są znacznie równiejsze, nie są dołem wycofane/przysłonięte, są lekko wypchnięte. Tonów wysokich jest całościowo w Swingach odrobinę więcej ale nie są tak chude i ostre jak w Cyrkoniach, są lepiej rozciągnięte. Scena w Rock Zircon jest bardziej zatłoczona i jest odrobinę mniejsza, choć ogólnie jest niezła. Swing IE800 prezentują znacznie więcej szczegółów i mają dużo lepszą separację instrumentów.
Oba modele prezentują typowo rozrywkowe brzmienie, jednak technicznie Swing IE800 są znacznie lepsze, mają bardziej wyważone brzmienie.
Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, retter napisał:

 

Mówisz o Swing IE800 ????

Potraktuj to, co piszę  z przymrużeniem oka, bo nie chodziło mi o to dosłownie. Górka na 2-3kHz + ciepło dodaje agresji i bliskości wokalom. Jak to jest w rzeczywistości oczywiście nie wiem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wreszcie przyszły ZS5, zamówione 11.11. Plus srebrny kabelek i bluetooth. Założone compli i jak na razie grzeją się. Pierwsze wrażenie, to trzeba pokombinować z aplikacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2018 o 12:29, MatmaN napisał:

I co? Udało się za te 9.99? Bo nie wiem czy wiecie, ale na head-fi jest taki temat, który prowadzi Gearbest - George (czy jakoś tak) i on tam wpisuje co się będzie działo, co więcej- niektórzy nawet na nim wymuszają różne promocje :D

Daj link do tego tematu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo!

Odnośnie KZ ZST zupełnie nie zgrały się z moim DX50, ale na tyle było źle, że uznałem, że je szybciutko pogonię. W ramach ostatniej szansy zabrałem je na spacer ze swoim samsungiem S6 + Spotify i gra to naprawdę bardzo fajnie, muzykalnie, przyjemnie, góra klarowna, nie schodzą super nisko i potrafią ciut zadudnić, ale to bardzo bezpośrednie, funowe granie. Także póki co zostają, chyba że te ZSR są dużo lepsze, ale nie wiem czy do biegania jest mi potrzebne cokolwiek więcej. Także o, tyle z mojej strony :D Miłego wieczoru życzę :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym publicznie wyrazić swe "oburzenie" ;)

Liczyłem na nauszne, następczynie HD50... no ale nie. 

Nie tym razem :( 

No to kto chętny potestować? Chociaż ciężko określić je "tanimi" - szczególnie wersję Live. 

https://www.gizmochina.com/2018/01/17/meizu-live-meziu-flow-bass-earphones-announced/

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eragon napisał:

Chciałbym publicznie wyrazić swe "oburzenie" ;)

Liczyłem na nauszne, następczynie HD50... no ale nie. 

Nie tym razem :( 

No to kto chętny potestować? Chociaż ciężko określić je "tanimi" - szczególnie wersję Live. 

https://www.gizmochina.com/2018/01/17/meizu-live-meziu-flow-bass-earphones-announced/

Zamiast wypuścić HD51 albo HD50 Wireless mamy jakieś doki...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MatmaN napisał:

Proszę bardzo!

Odnośnie KZ ZST zupełnie nie zgrały się z moim DX50, ale na tyle było źle, że uznałem, że je szybciutko pogonię. W ramach ostatniej szansy zabrałem je na spacer ze swoim samsungiem S6 + Spotify i gra to naprawdę bardzo fajnie, muzykalnie, przyjemnie, góra klarowna, nie schodzą super nisko i potrafią ciut zadudnić, ale to bardzo bezpośrednie, funowe granie. Także póki co zostają, chyba że te ZSR są dużo lepsze, ale nie wiem czy do biegania jest mi potrzebne cokolwiek więcej. Także o, tyle z mojej strony :D Miłego wieczoru życzę :D

Z których słuchawek czuć większą moc? Typowo do basu, do innych brzmień mam dm300. Mam aktualnie ZST, czekam na ZS5 ale myślę by dorzucić teraz ZSr z promocji. 

Edytowane przez FARGO18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności