Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.01.2018 o 21:04, Teti napisał:

Panowie, doki dobrze izolujace, rezdzielcze z lekkim naciskiem na funn. Ma to być rozrywkowe granie w pracy tak żeby się odciąć od reszty.  Max 200zl więcej mi szkoda bo pewnie zniszczę szybko. 

Będziesz miał okazję to przetestuj Monster DNA in-ear - miałem okazję niedawno posłuchać i całkiem sensowne granie, zwłaszcza jak ktoś lubi mocniejszy bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Inszy napisał:

Tu myślałem o używkach.

Tylko ciężko na tą chwile o używki ale rzeczywiście jak by sie trafiły to pewnie chętnie przygarnę. 

 

2 godziny temu, Perul napisał:

Będziesz miał okazję to przetestuj Monster DNA in-ear - miałem okazję niedawno posłuchać i całkiem sensowne granie, zwłaszcza jak ktoś lubi mocniejszy bas.

Wydaje mi sie że nie jestem jakimś strasznym basolubem, lubię dociążony dół ale bez przesady. Z drugiej strony tam gdzie pracuje  jest głośno, wiec potrzebuje wyciszenia i grania z większym kopem. Tylko jak będę miał monstery w uszach to będę czuł sie jak pryszczaty nastolatek :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Oskar2905 napisał:

Podobno wszyscy mężczyźni są dziećmi według feministycznej propagandy więc masz prawo ;)

A kto Ci takich bzdur nagadał? To nie feministyczna propaganda tylko szczera prawda :) ja mimo lat 50+ jestem chłopcem, może popilatogłowym ale chłopcem :)

  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem opis ad hoc KZ ZSR został uzupełniony. Jak można było się domyślić, jest więcej niż dwa przetworniki - jeden dynamik 10mm i podwójna armatura,  ten pierwszy wygląda inaczej niż ten z ZST a drugie wyglądają jak rodem z ZS6. Inaczej niż w TRN V10, więc może być dobrze. Zupełnie nie wiadomo po co kolejny model, ale może tak się robi biznes w ich sytuacji.

Edytowane przez rhalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakieś male in ear? Nie OTE. Chodzi mi o jakieś malutkie żeby szybko włożyć, szybko wyjąć. Z OTE za dużo zamieszania ( tzn wolę tak nosić ale w pewnych sytuacjach nie zdają egzaminu ). Nie muszą mieć dobrej izolacji, właściwie im mniejsza tym lepiej. Lubię jak jest dobrze zaznaczony bas i wysokie tony nie drażnią uszu. Ale na 1 miejscu jest wygoda. Mogą być u nas, mogą być z Chin. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

KZ ED9, QKZ DM 9  lub Remax RM-610D (te dostaniesz u @bigmaras

Edytowane przez Jaro54
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.01.2018 o 12:09, Mushabelly napisał:

Polecicie jakieś male in ear? Nie OTE. Chodzi mi o jakieś malutkie żeby szybko włożyć, szybko wyjąć. Z OTE za dużo zamieszania ( tzn wolę tak nosić ale w pewnych sytuacjach nie zdają egzaminu ). Nie muszą mieć dobrej izolacji, właściwie im mniejsza tym lepiej. Lubię jak jest dobrze zaznaczony bas i wysokie tony nie drażnią uszu. Ale na 1 miejscu jest wygoda. Mogą być u nas, mogą być z Chin. Z góry dziękuję.

Według mnie do tych wymagań MEMT X5.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to wrzucam stronę, na której udało mi się zobaczyć tracking z Gearbest: https://packageradar.com/china/gearbest

Na stronie Gearbest aktualnie nie działa. 

 

Ostatni skan z 8 grudnia :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pekin93 napisał:

To ja polecam alipaczka.pl :) apka na telefon też bardzo fajnie działa.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki, własnie sprawdziłem co z moimi KZ-ZS5 i wyszło

2017-12-08 09:27 Opuszczenie [Małaszewicze],Polska center

 

i do tej pory cisza :( .

Waszym zdaniem są jakieś szanse, że jeszcze dotrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perul napisał:

Dzięki, własnie sprawdziłem co z moimi KZ-ZS5 i wyszło

2017-12-08 09:27 Opuszczenie [Małaszewicze],Polska center

 

i do tej pory cisza :( .

Waszym zdaniem są jakieś szanse, że jeszcze dotrze?

Też tak mam z jedną paczką, podobny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest duża szansa, że przesyłki dojdą. W ostatnim czasie dużo przesyłek utknęło między Małaszewiczami a Warszawą - te z 8.12 są jakoś szczególnie pechowe.
Gearbest z kolei pisze o burzy śnieżnej itp :)

Żeby nie był to pusty post, to kilka dni temu dotarły do mnie Swing IE800, konstrukcyjny klon Sennheiser IE800 w cenie 12 $.
Konstrukcyjnie bardzo wygodne, małe, z ponad przeciętną izolacją, niezłej jakości nieplączący się kabelek (praktycznie bez efektu mikrofonowania) - nie ma się do czego przyczepić.
A grają jeszcze lepiej. Grają pełnym pasmem, taka lekka V ale z bardzo mocnymi i pełnymi średnimi tonami, z głęboko schodzącym ale niezbyt silnym subbasem (nie są to armaty basowe), z mocnymi i rozciągniętymi wysokimi tonami - tych jest dużo. Niebywale klarowne, jasne i bardzo szczegółowe brzmienie. Doskonała separacja instrumentów, duża scena (trochę mniejsza niż w KZ ZS5) --- rewelacja.
Polecam z czystym sumieniem.
Doskonale brzmiące tanie chińskie doki :)
Ciekawi mnie reakcja @Jaro54 i innych użytkowników (o ile ktoś jeszcze zamówił).

Edytowane przez strong6
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kilka miesięcy temu takie same, w tej cenie niezłe ale ogólnie to szału nie ma, fakt, izolacja na bdb poziomie ale ogromnej sceny to tam nie ma, góra słaba, średnica mocno ziarnista, dół akurat całkiem dobry,

Na plus można zaliczyć wykonanie, solidny kabel, brak efektu mikrofonu

Córcia się teraz nimi cieszy

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na moje swingi :(

A ja mogę z czystym sumieniem polecić Bluedio T4s które mam dzięki koledze @coolmen77. Chyba nawet za polską cenę (299 pln) nie mają konkurencji co do jakości dźwięku, wykonania i funkcjonalności. Dla mnie bardziej strawne z włączonym ANC, ale czasem lubię uszy wymasować więc wyłączam ANC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też od nich :) czyli @strong6 będę zadowolony jak dojdą ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na podkolorowane. Na wykresie mają tę górkę na 3kHz i z 8dB ciepła. Ja się wstrzymam, bo nie mam ochoty na dokanałowe Grado. Oczywiście nie wątpię, że grają wyśmienicie :)
Na razie zamówiłem zishana Z3 i jakieś badziewie. Tyle tych małych słuchawek do mnie leci, że myślę o powrocie do recenzowania. Tylko jeszcze czas na to znaleźć...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności