Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, TempleInDreams napisał:

Czy któreś z w/w mogą przebić vivo/urbany ? gdzieś moje vivo wcięło i nie mam zastępstwa... :(

Te w/w dopiero co pokazały się na aliexpress i są kompletną niewiadomą. Jedynie te Swing IE800 są już dłużej i z opisów ich brzmienia wynika, że grają co najmniej dobrze, jednak inaczej niż Urbanfun Hi-fi (pierwsza wersja tych hybryd) i całkowicie odmiennie od Vivo XE800. Co jest pewne, to powinny być wygodne - to konstrukcyjna kopia, podróbka Sennheiser IE800.
A spodziewam się po nich szczegółowego brzmienia z mocno podkreślonymi skrajami (z bardzo jasną górą) ale i ze środkiem tylko o włos w tyle za basem i tonami wysokimi.
Ogólnie spodziewam się dobrego brzmienia i dużej sceny :)
Bardzo duże oczekiwania zważywszy cenę. I choćby nie ziściły się całkowicie, to ruiny finansowej też nie będzie.

Ze swej strony mogę polecić E-MI CI880, w tym temacie już je opisywałem - doskonale grające tanie chińskie słuchawki:
-klik-
-klik-

Ale trzeba lubić jasne granie.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany poradnik jak poprawić brzmienie w T4s http://pokazywarka.pl/t4s_mod/

Jest to nowa wersja modu, sporo łatwiejsza w wykonaniu :) .

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Perul napisał:

Obiecany poradnik jak poprawić brzmienie w T4s http://pokazywarka.pl/t4s_mod/

Jest to nowa wersja modu, sporo łatwiejsza w wykonaniu :) .

Dzięki! Fajny stół roboczy. :D

Dnia 12.12.2017 o 23:35, strong6 napisał:

Ze swej strony mogę polecić E-MI CI880, w tym temacie już je opisywałem - doskonale grające tanie chińskie słuchawki:
-klik-
-klik-

Ale trzeba lubić jasne granie.

Czy dobrze rozumiem, że to są te same słuchawki? Czy może to są dwie różne wersje? Hi-Fi premium i Economy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpress przygarnął te słuchawki pod swoje skrzydła sklep E-mi Store i nadał im nazwę E-MI CI880 (cena w tym sklepie często bywa znacznie wyższa):
-klik-
W Chinach figuruje pod nazwą PODOOR J20 lub Malloom i chyba jeszcze parę innych (cena jak na rynku chińskim):
-klik-
W tym samym sklepie, te same doki:
-klik-
Na tidebuy można je trafić pod nazwą Estron C630:
-klik-
na amazonie bywają pod nazwą TIMMKOO:
-klik-

To dokładnie ten sam model.
:)

tak wyglądają, a następny post - jak grają:
http://forum.mp3store.pl/topic/95913-tanie-słuchawki-z-chin/?do=findComment&comment=1471382

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś alternatywy dla SM E10 o podobnej charakterystyce, z odczuwalnym basem, które będą dobrze wykonane. Chciałbym kupić je w Polsce w sklepie i zależy mi na gwarancji. Kwota jaką dysponuję to do 150zł. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pekin93 napisał:

KZ ZST

Kolega chce z Polski. Weź od @bigmarasRemaxy RM-610D sporo taniej a wg mnie lepsze od E10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zamówiłem Swing IE800 za 12,24 $ :)

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zakup przy okazji :) bo żonie kupiłem axon 7 mini i na aliexpress szukałem etui a dla siebie wziąłem Swing IE800 :) za duży nakład pracy zapłata się należy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze mi się słucha basowych ZS3, tylko na tym adapterze BT faktycznie ledwo ~3h grają z M1.

Na moim ustawieniu korektora bez wzmocnienia mocy grają za cicho, z wzmocnieniem już ok, no ale - krótko.

Czy są jakieś inne adaptery BT na to osobliwe wejście KZ? Bo nie mogli dać po prostu MMCX -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego na gearbest mi dzisiaj wyskoczyło, niecałe cztery złote,

https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_947162.html?utm_source=tt_de

Miał ktoś?
osobiście zamówiłem, zobaczę co z tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Yoshikuni napisał:

Coś takiego na gearbest mi dzisiaj wyskoczyło, niecałe cztery złote,

https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_947162.html?utm_source=tt_de

Miał ktoś?
osobiście zamówiłem, zobaczę co z tego będzie

Daje Ci słowo, że to będzie najbardziej rozczarowujące brzmienie w Twoim życiu ;-)

Kolega z pracy je zamówił kiedyś. Nadają sie tylko do śmietnika

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności