Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu piszemy o słuchawkach za kilka kilkanaście $ a grających jak za pińcet. Np Swing IE800  za 12,24$ które dobrze się zapowiadają . To są tanie słuchawki z Chin. Bo Chińczycy mają też drogie i bardzo drogie np Dunu za pińcet $

Ty @strong6nie reaguj tylko bierz przykład z @Inszyi trza tą rozrzutną młodzież uczyć bo nam będą wmawiać za chwilę że takie Dunu za pińcet zielonych to tanie chińskie słuchawki. Milionerzy za piątkę :)

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

Ale tu piszemy o słuchawkach za kilka kilkanaście $ a grających jak za pińcet. Np Swing IE800  za 12,24$ które dobrze się zapowiadają . To są tanie słuchawki z Chin. Bo Chińczycy mają też drogie i bardzo drogie np Dunu za pińcet $

Ty @strong6nie reaguj tylko bierz przykład z @Inszyi trza tą rozrzutną młodzież uczyć bo nam będą wmawiać za chwilę że takie Dunu za pińcet zielonych to tanie chińskie słuchawki. Milionerzy za piątkę :)

A ja piszę o słuchawkach za 700zł, które grają, jak za 2-3kzł, i to jest chińska okazja cenowa :). To forum skupia przede wszystkim ludzi majętnych, lekką ręką wydających na słuchawki 3-5kzł, a są i tacy, dla których 20kzł nie stanowi problemu ;). W związku z powyższym, te "skromne" 700zł wydaje się być jak najbardziej

małym wydatkiem.

 

Ps.

Dzięki za odjęcie lat, ale czasy młodości mam już niestety za sobą :(.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta cena jest do Droższych słuchawek z Chin 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie i coś wybierz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś poprawiona wersja tych IE800? Nie śledze wątku zbyt uwaznie... :/ Hmm... jest aktualnie coś ciekawszego? Jeśli brać to lepiej z majkiem czy bez?

Edytowane przez ichris
lit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To swobodna wariacja na temat senków IE800 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na recenzje na audiobudget.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu pokazały się na aliexpress - MEMT X9, jako że mam wcześniejszy model - MEMT X5, postanowiłem sprawdzić te X9. Byłem pierwszym kupującym i trochę obniżono mi cenę:
-klik-
Z kolei dzisiaj pokazały się słuchawki - TRN V10 - pasujące do mojego "srebrnego kabelka" z KZ-tów i żeby ten kabelek wykorzystać maksymalnie to też je zamówiłem (w cenie 22$):
-klik-
No i na te Swing IE800 wziąłem też :)

ps. z tanich chińskich doków nie widać już na aliexpress - Vivo 800XE. Zniknęły na dobre jakiś czas temu. Można je jeszcze znaleźć na Penonaudio ale tam już nie są tanie.


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ilość nic nie zmieni. Czy my będziemy kupować czy nie to bez różnicy. Jak my nie będziemy kupować to będzie kupował jakiś producent i sprzedawał to w europie za cenę kilka razy taką bo będzie markowe logo. Lepiej kupować bezpośrednio od chińczyka przynajmniej nie dorabiamy kogoś w europie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Nie kupować Chińszczyzny, dzieci pracują po 16h dziennie za kilka dolarów...brak kupców , producent pójdzie po rozum do głowy...oby...

A kto twoje drogie robi? Marsjanie? I lepiej wg ciebie dać zarobić bogaczom w Europie i USA? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, strong6 napisał:

Kilka dni temu pokazały się na aliexpress - MEMT X9, jako że mam wcześniejszy model - MEMT X5, postanowiłem sprawdzić te X9. Byłem pierwszym kupującym i trochę obniżono mi cenę:
-klik-
Z kolei dzisiaj pokazały się słuchawki - TRN V10 - pasujące do mojego "srebrnego kabelka" z KZ-tów i żeby ten kabelek wykorzystać maksymalnie to też je zamówiłem (w cenie 22$):
-klik-
No i na te Swing IE800 wziąłem też :)

ps. z tanich chińskich doków nie widać już na aliexpress - Vivo 800XE. Zniknęły na dobre jakiś czas temu. Można je jeszcze znaleźć na Penonaudio ale tam już nie są tanie.


 

Czy któreś z w/w mogą przebić vivo/urbany ? gdzieś moje vivo wcięło i nie mam zastępstwa... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Swing IE800, za grosze a może sprawdzą się opisy z audiobudget.com i będą tak rewelacyjne że lepsze od urbanfun 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności