Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Gourney napisał:

A w zs5 jak sprawa wygląda? Tak w dwóch-trzech słowach?:D

@Gourney jak spotkamy się w sprawie kabelka to posłuchasz ZS5 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2017 o 22:05, TempleInDreams napisał:

Nooo właśnie :D

A co myślicie o tych? Jak wygoda użytkowania?

Nooo właśnie :D

A co myślicie o tych? Jak wygoda użytkowania?

https://pl.aliexpress.com/store/product/Bluedio-TE-Sports-Bluetooth-headset-Wireless-headphone-in-ear-earbuds-Built-in-Mic-Sweat-proof-earphone/1980281_32780220669.html

 

 

 

kupiłem je, dziś odebrałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie też dotarły BLUEDIO TE ale nie działają.

Po wyjęciu z opakowania się nie włączają. Ładowałem je z 5 godzin i dalej nic. Żadnej reakcji na próby włączenia. Podczas ładowania dioda się świeci a po odłączeniu zero reakcji, dioda ani mrugnie. Może ktoś coś miał podobnego , jakiś reset czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2017 o 09:31, wiatrak napisał:

 

Czy Qian69 to jakiś najnowszy twór ? Czytałem tylko o modelu 39 i 25 ? Ktoś już nabył ?

Tu jest fajny opis Qian69. To porównanie pchełek do $20. Ogólnie fajna grupa, zwłaszcza jeśli chcesz poznać każdą z setek azjatyckich pchełek w obudowach Sennheiser i Yuin.
https://www.facebook.com/groups/EarbudsAnonymous/permalink/1935349240059934/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie też dotarły BLUEDIO TE ale nie działają.
Po wyjęciu z opakowania się nie włączają. Ładowałem je z 5 godzin i dalej nic. Żadnej reakcji na próby włączenia. Podczas ładowania dioda się świeci a po odłączeniu zero reakcji, dioda ani mrugnie. Może ktoś coś miał podobnego , jakiś reset czy coś ?
Tak, klikaj aż powie power on. Mi też za pierwszym razem nie działa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem promocję na Bluedio T4 zastanawiam się czy warto sprawić sobie w ich miejsce Bluedio H+ ew. HT ??

 

Słuchawki będą używane prawie wyłącznie do oglądania filmów (Netflix HD, Youtube), mają być tanie! lekkie, wygodne i tyle. Nie oczekuję audiofilskiego grania czy świetnego tłumienia.

Edytowane przez Mcarto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Matador napisał:

Zapewne chodziło koledze @Mcarto o wersję T4s dostępną 11.11 za 100 parę złoty. 

Pewnie te miałem na myśli - nie śledziłem za bardzo tematu.

 

Ostatecznie kupiłem za 17 euro Bluedio H+ na Gearbest bo jest na nie promocja. Opinie setek kupujących na ogół pozytywne a to mają być tylko słuchawki do TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję słuchawek dokanałowych na BT. O ile z nausznymi nie ma problemu i wszyscy polecają Bluedio, tak z dousznymi jest gorzej. Zastanawiam się nad Meizu ep52, czy ktoś miał styczność? Boli jedynie to, że są takie typowo sportowe, ale może grają całkiem nieźle, a na tym zależy mi przede wszystkim. Chciałbym się zmieścić w $30-40, ale nie muszę.
 

Aktualnie posiadam kablowe Soundmagic E10 i takie brzmienie mi odpowiada, mimo że ostatnio słucham więcej gitar, niż elektroniki to jestem bardzo z nich zadowolony, powoli się psują, a obiecałem sobie, że kolejne już będą bezprzewodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj takich z wymiennym kablem że złączem mmcx lub takim jak w KZetach i kabel bt dokup i na pewno zmieścisz się w budżecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kz zst, bardzo mi odpowiadały brzmieniem. Z niechińskich lubiłem bardzo a-jaysy one. Grać mają z xiaomi 3s, więc bez rewelacji. Muzyka raczej zróżnicowana, jazz, funk, soul, rap, rnb, trochę progresywnego rocka i elektroniki. Zastanawiam się nad 3 modelami z przewagą tego pierwszego za sam design i pianki.

VJJB K4 vs HZ SOUND M001 vs ROCK ZIRCON. Miałem ktoś może któryś z tych modeli i mógłby się o nich wypowiedzieć, doradzić, ewentualnie porównać i pomóc w wyborze? Może jeszcze coś innego w przedziale cenowym do 70zl?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci podobały się to bierz KZ ZST plus kabel BT z gearbest i zapłacisz trochę powyżej 60 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zerknij u @bigmaras na aledrogo ma sporo nowych modeli Remax-a. W rozsądnej cenie i dobrze grają. Ja ci polecę RM-610D i są tam z modułem BT za sześćdziesiąt kilka złotych. Wsadzisz te RM-610 lub inne do tego modułu i będziesz miał każde BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MagneticTape napisał:

Miałem kz zst, bardzo mi odpowiadały brzmieniem. Z niechińskich lubiłem bardzo a-jaysy one. Grać mają z xiaomi 3s, więc bez rewelacji. Muzyka raczej zróżnicowana, jazz, funk, soul, rap, rnb, trochę progresywnego rocka i elektroniki. Zastanawiam się nad 3 modelami z przewagą tego pierwszego za sam design i pianki.

VJJB K4 vs HZ SOUND M001 vs ROCK ZIRCON. Miałem ktoś może któryś z tych modeli i mógłby się o nich wypowiedzieć, doradzić, ewentualnie porównać i pomóc w wyborze? Może jeszcze coś innego w przedziale cenowym do 70zl?

 

 

VJJB K4 strasznie basowe, dla mnie za bardzo, ale żona sobie chwali, no i gustowne strasznie :) małe ładne, dobrze opakowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam może głupie pytanie ale zasadne.

Czy oba modele różnią się czymś poza mikrofonu ?

https://www.gearbest.com/earphones/pp_293590.html

https://www.gearbest.com/earphones/pp_293590.html

Jest różnica w graniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dałeś dwa linki takie same :) więc te z linków nie różnią się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności