Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Scipio Africanus napisał:

@Jaro54 nie ma się co dziwić, coraz więcej osób przekonuję się do zakupów na dalekim wschodzie ... sam nie byłem przekonany, ale jakość i cena robi swoje ... 

Fakt, to samo sprzedawane u nas kosztuje często kilkadziesiąt procent więcej więc po co przepłacać, jedyny problem to wysyłka, miesiąc może zniechęcić ale, jeżeli o mnie chodzi ceny to rekompensują :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiatrak napisał:

 

Czy Qian69 to jakiś najnowszy twór ? Czytałem tylko o modelu 39 i 25 ? Ktoś już nabył ?

Ja mam, taka mieszanka dwóch modeli, ale lepsza. Grają bliżej neutralności, ale w wyższej średnicy jest lekki dołek. Od 25 są wygodniejsze, mniejsze, lepiej wykonane, grają lepiej, czyściej, chyba trochę więcej basu, podobne strojenie. 39 są mniejsze niż 69, a więc te drugie nie są wygodniejsze mimo tego, że oba modele to jedne z wygodniejszych pchełek. 69 są lepiej wykonane, kabel jest lepszy, a nie cienka nitka. 39 są bardziej basowe, funowe, ale ten dół ma więcej błotka. Jakościowo ogólnie grają lepiej 69, 39 mają też jakiś peak w wyższej średnicy, gdzie w 69 jest lekki dołek. Dużych różnic nie ma, ale dopłata warta ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, coolmen77 napisał:

Fakt, to samo sprzedawane u nas kosztuje często kilkadziesiąt procent więcej więc po co przepłacać, jedyny problem to wysyłka, miesiąc może zniechęcić ale, jeżeli o mnie chodzi ceny to rekompensują :)

Przyznam szczerze że ja się zaskoczyłem pozytywnie czasem oczekiwania, z gearbest szło mi 10 dni i dodatkowo trafiłem na ichniejsze święta ... poczta polska ofc zadziałała w tym łańcuszku dużo gorzej niż ich odpowiedniki z zagranicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już parę lat kupuję i trochę grosza zaoszczędziłem dzięki temu

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jaro54 napisał:

Ja już parę lat kupuję i trochę grosza zaoszczędziłem dzięki temu

 

najgorszy pierwszy raz wiem po sobie, ale trzeba sobie jasno powiedzieć że elektronika z Państwa Środka też w cięgłu ostatnich paru lat się naprawdę poprawiła :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprawiła, tylko my sobie wyrobiliśmy sobie złą opinię na podstawie rzeczy sprzedawanych u nas jako "chińskie" a zamawianych przez polskich/ europejskich dystrybutorów dla których nie liczyła się jakość tylko zysk, jak najtaniej kupić nawet kosztem jakości. I było wielu chętnych na podróby więc dużo tego chłamu produkowano. Ja jeszcze z dzieciństwa pamiętam wyroby chińskie pióra, długopisy, piłeczki i rakietki do pingponga, trampki. Były to rzeczy dużo lepszej jakości niż nasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Inszy napisał:

Ja z kolei masę kasy na tym straciłem - dziesiątki tanich słuchawek jednak sumarycznie swoje kosztują ;)

Fakt, jest wiele nieznanych firm, których sprzęt ciężko odsprzedać ponieważ są nieznane i kółko się zamyka :/

To jest jednym z powodów, który skutecznie hamuje mnie przed zakupem kolejnych, a jest co kupować...

Większość sprzedawców z Ali ma już swoje iem-y, ciem-y, ceny niektórych są już duże, a zainteresowanie nimi niemałe, zazwyczaj jednak kupujący to Japończycy, którzy w opiniach są dość powściągliwi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównywałem z Shozy Zero, Triple Fi10, Brainwavz B2, Urbanfun, i jeszcze paroma innymi tanimi dokami, na razie nic bardziej trafiającego w mój gust nie znalazłem, wyparły FLC8S nie dlatego, że były lepsze tylko odrobinę gorsze a byłem na etapie, kiedy stwierdziłem, że dwie pary porównywalnych doków nie są mi potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do koleżeństwa: czy to możliwe, że w ZS6 dźwięk poprawia się w miarę wygrzewania?

Pytam ponieważ według head-fi po około 30h poprawia się ta kująca góra (myślałem, że odpowiedzialne są za nie armatury, których brzmienie nie powinno się zmieniać).

Pytam ponieważ można je obecnie wyrwać za 100 zł na GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Binambik napisał:

Pytanie do koleżeństwa: czy to możliwe, że w ZS6 dźwięk poprawia się w miarę wygrzewania?

Pytam ponieważ według head-fi po około 30h poprawia się ta kująca góra (myślałem, że odpowiedzialne są za nie armatury, których brzmienie nie powinno się zmieniać).

Pytam ponieważ można je obecnie wyrwać za 100 zł na GB.


Kz szybko tanieją więc za miesiąc pewnie to będzie żadna okazja. Ja przeczekałem hajp na kz zs5 i zamówiłem niedawno za 13$.

PS. KZZS611 - z tym kodem 24.99$ za czarne, może na inne też wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ybybu napisał:

PS. KZZS611 - z tym kodem 24.99$ za czarne, może na inne też wchodzi.

Tylko do czego ten kod? Podaj chociaż sklep do którego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gourney napisał:

Dobra, to które KZ-ty mają w końcu tą nieznośną górę - zs5, czy zs6? Szukam wyzwania dla uszu:D

Podobno, rzekomo KZ ZS6. I właśnie ten aspekt powstrzymał mnie przed zakupem, a jestem oddanym fanem marki i łykam wszystkie ich produkty jak młody pelikan.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZZS611
-Gearbest-

Odnośnie nieznośnej góry - tak jak napisał @yogi_gti - to KZ ZS6 ale w KZ ZS5 ver2 też na porównywalnym poziomie, bo oba modele mają 2ba w tulejkach.
KZ ZS5 ver1 w tulejce miała 1ba, drugi w korpusie. I tą 1 wersję mam - góra w nich jest ok. Ilościowo i jakościowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gourney napisał:

A w zs5 jak sprawa wygląda? Tak w dwóch-trzech słowach?:D

Ja jestem czuły na tym punkcie, a nie odczuwam dyskomfortu. Powiedziałbym że wysokie są detaliczne i wyraźnie zaznaczone ale zdecydowanie nie przekraczają mojej granicy tolerancji. A udało się to np. wychwalanym UiiSii HM7.

Właśnie @andi pochwalił się w wątku z ZS6 swoim modem likwidującym ostrą górę w ZS6. Po prostu wstawił do nich armaturę z ZST (która notabene mi odpowiada) .... i to jest dopiero ciekawe rozwiązanie.

Edytowane przez yogi_gti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności