Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli szukacie cieplejszych pchelek jednak nie tak mulacych jak monki i z o wiele lepsza separacja, to polecam k's 64. Po wygrzaniu schodzi kocyk z dolu i gra to kapitalnie. Cieplo ale funowo. Nie zawiedziecie sie :]

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, yogi_gti napisał:

Cholera połasiłem się na TINAUDIO T2 po przeczytaniu kilku recek ale boję się, że to jednak nie będzie moje granie. Poza tym od tego sprzedawcy ostatnia paczka szła mi 69 dni.

Niezła przecena była z 55 na 33 dolce, ale się powstrzymałem po (mimo wszystko pozytywnej) recenzji na audiobudget. Obawiałem się kłucia wysokimi. Daj znać jak dotrą do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się trochę zawiodłem, na ali zakupów nie robiłem, ale gearbest promocje miał bardzo średnie ... nic mi się na oczy nie rzuciło tak żeby to była jakaś nie wiadomo jaka promocja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2017 o 08:38, Matador napisał:
Dnia 12.11.2017 o 08:02, TempleInDreams napisał:
No to zakupy zrobione emoji3.png T4s, quian q39 i ms-16 wzięte emoji4.png

Ja kupiłem 2 x quian q39 (jedna dla siebie i jedną dla kolegi z pracy) i ms-16 dla ojca

 

Czy Qian69 to jakiś najnowszy twór ? Czytałem tylko o modelu 39 i 25 ? Ktoś już nabył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiatrak napisał:

Niezła przecena była z 55 na 33 dolce, ale się powstrzymałem po (mimo wszystko pozytywnej) recenzji na audiobudget. Obawiałem się kłucia wysokimi. Daj znać jak dotrą do Ciebie.

 

No właśnie tego kłucia wysokimi się boję, bo za tym akurat nie przepadam. Ale nie przepłaciłem to i może nowego właściciela łatwiej znajdą ^_^. Oprócz TINAUDIO T2 połasiłem sie jeszcze na TINAUDIO T515. Długo zastanawiałem się jeszcze nad BGVP SGZ-DN1  ale w ostatniej chwili odpuściłem. Za dużo mnie te nowe hobby zaczyna ostatnio kosztować.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, yogi_gti napisał:

Za dużo mnie te nowe hobby zaczyna ostatnio kosztować.

A to dopiero miłe złego początki :) Jak będziesz zastanawiał się którą nerkę sprzedać to będziesz mógł powiedzieć, że drogie hobby :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, yogi_gti napisał:

 

Za dużo mnie te nowe hobby zaczyna ostatnio kosztować.

mam podobnie :( ale nerki jeszcze na miejscu wiec nie dramatyzuję, tylko spojrzenia żony coraz ostrzejsze ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że @bigmaras zaczął sprzedawać Remaxy w szerszej ofercie. Fajnie bo ceny ma lepsze niż inne polskie sklepy, a z Chin trzeba czekać  trochę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dotarły do mnie Headroom MS16, Boarseman KR25 oraz HZSOUND M001. Pchełek generalnie nie lubię i utwierdziłem się w tym przekonaniu, chociaż muszę przyznać że te MS16 jak za tą cenę są OK i dostanie je córka bo się jej spodobały.

Boarseman też są niezłe jednak do muzyki elektronicznej czegoś mi w nich brakuje. Natomiast M001 osłu****ę teraz... i tak chyba przez kilka najbliższych dni zostanie. :rolleyes: Nie są one chyba jednak dla osób które nie lubią za dużo basu.

1510563369615794436885.jpg

55 minut temu, Scipio Africanus napisał:

ja się trochę zawiodłem, na ali zakupów nie robiłem, ale gearbest promocje miał bardzo średnie ... nic mi się na oczy nie rzuciło tak żeby to była jakaś nie wiadomo jaka promocja 

W Gearbest były KZ ZS5 za 13 dolców jak ktoś nie miał - to cena super moim zdaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, yogi_gti napisał:

W Gearbest były KZ ZS5 za 13 dolców jak ktoś nie miał - to cena super moim zdaniem.

po zs6 które mi nie podpasowały jakoś nie mogłem się przekonać :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Scipio Africanus napisał:

po zs6 które mi nie podpasowały jakoś nie mogłem się przekonać :) 

Gdyby jednak ktoś miał ochotę na KZ ZS6 (wersja czarna z mikrofonem) to dzisiaj będą w Gearbest za 25 dulków z kodem  KZZS611   punktualnie o 13:00 - tylko 100 sztuk na świat więc radzę się nie spóźnić.^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, yogi_gti napisał:

Gdyby jednak ktoś miał ochotę na KZ ZS6 (wersja czarna z mikrofonem) to dzisiaj będą w Gearbest za 25 dulków z kodem  KZZS611   punktualnie o 13:00 - tylko 100 sztuk na świat więc radzę się nie spóźnić.^_^

jak ktoś lubi dość jasną górę to całkiem fajne słuchawki, są trochę duże wiec trzeba mieć to na uwadze, bas mają całkiem ciekawy, dla mnie niestety były za agresywne, ale w tej cenie to rzeczywiście ciekawa oferta.

 

mam pytanie bo wiedzę że dużo pchełek się przewija w tym temacie, u mnie zawsze był problem aby pchełka siedziała w uchu ... czy macie na to jakieś harcerskie sposoby? bo przyznaje że nie które oferty kuszą ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HZSOUND M001 sprzedawane są przez kilku sprzedawców, każdy pod swoją marką, więc to jakieś rebrandy, znalazłem ich jedną reckę na headfi - podobno całkiem dobre, również się skusiłem ale na wersję ciemną :)

Ponadto, chyba pasują do nich filtry od KZ ED9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, coolmen77 napisał:

HZSOUND M001 sprzedawane są przez kilku sprzedawców, każdy pod swoją marką, więc to jakieś rebrandy, znalazłem ich jedną reckę na headfi - podobno całkiem dobre, również się skusiłem ale na wersję ciemną :)

Ponadto, chyba pasują do nich filtry od KZ ED9

 

Jestem pod wrażeniem tych słuchaweczek. Brzmienia (chociaż chyba nie do każdego rodzaju muzyki - dla mnie troszkę ciemniej mogły by grać jeszcze), wykonania (każdy detal tych słuchawek jest perfekcyjnie wykonany, od pudełeczka i etui począwszy, a na nadrukach na wtyczce i słuchawkach skończywszy), zawartości zestawu - fajne etui, a najbardziej kabelka (zero efektu mikrofonowania)  - szkoda trochę tylko że nie kątowa wtyczka. Te drugie czarne filtry z zestawu podobno beznadziejne - ale jescze nie zakładałem. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony. W utworach ze ścieżką basową potrafią zejść naprawdę kosmicznie nisko.

Edytowane przez yogi_gti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, coolmen77 napisał:

HZSOUND M001 sprzedawane są przez kilku sprzedawców, każdy pod swoją marką, więc to jakieś rebrandy, znalazłem ich jedną reckę na headfi - podobno całkiem dobre, również się skusiłem ale na wersję ciemną :)

Ponadto, chyba pasują do nich filtry od KZ ED9

 

To nie będzie czasem coś w stylu Vjjb K4, gających V.

Szukam czegoś z gęstą średnicą pod audiobooki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dj1978 napisał:

To nie będzie czasem coś w stylu Vjjb K4, gających V.

Szukam czegoś z gęstą średnicą pod audiobooki?

Nie wiem bo jeszcze ich nie mam :)

Kupiłem od tego sprzedawcy

https://m.aliexpress.com/item/32830694581.html#autostay

A są jeszcze w tej cenie

https://m.aliexpress.com/item/32671325853.html#autostay

I jeszcze kilku innych sprzedawców je posiada

Czytałem reckę w wersji Sendiy m2, gość posiada m.in. Fitear TG334 i bardzo dobrze o nich pisał, a że najprawdopodobniej wszystkie sprzedawane słuchawki produkuje jedna fabryka skusiłem się na te tańsze :)

Pod audiobooki szukałabym raczej armatur, RockIt R50 mają świetną średnicę ale są bardzo ubogie "na dole", poza tym góra jest lekko kłująca, podobną średnicę mają Brainwavz B2 ale one mają dużo lepszy dół choć podobno te same przetworniki w nich siedzą, jedyny problem z nimi jest taki, że nie są już produkowane

Nowe Brainwavz B200 mają bdb opinie ale tylko tyle o nich wiem, popytaj Inszego, jeżeli chodzi o chińczyki, chyba nikt na forum nie słuchał więcej modeli niż on

Edytowane przez coolmen77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Alibaba czyli właściciel aliexpress.com miał 11 listopada 25 mld $ obrotu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 nie ma się co dziwić, coraz więcej osób przekonuję się do zakupów na dalekim wschodzie ... sam nie byłem przekonany, ale jakość i cena robi swoje ... 

Edytowane przez Scipio Africanus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności