Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Jaro54 napisał:

Ale dostępne tylko na Amazon.de za równowartość 170 PLN bez wysyłki do Polski 

Nie sprawdzałem.. Parę lat temu były łatwo dostępne w saturnach, mediamarktach itd. Pamiętam, że płaciłem za białe 139zł w media :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy lata temu za VASM płaciłem jakieś 30 zł, z drugiej albo trzeciej ręki, bo w przyrodzie w stanie wolnym już chyba nie występują. Świetny stosunek jakość /cena. Teraz to chyba tylko Audeo, ale tu jest problem z szarymi filtrami, może Ety hf3 z odzysku, ale to już po taniości nie będzie...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Gourney napisał:

Trzy lata temu za VASM płaciłem jakieś 30 zł, z drugiej albo trzeciej ręki, bo w przyrodzie w stanie wolnym już chyba nie występują. Świetny stosunek jakość /cena. Teraz to chyba tylko Audeo, ale tu jest problem z szarymi filtrami, może Ety hf3 z odzysku, ale to już po taniości nie będzie...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

To tanio trafiłeś te VASM pewnie komuś nie podeszły i na siłę chciał się pozbyć. Kiedyś nowe kosztowały około 150zł, ale czasem się zdarzały wyprzedaże za około 70zł.

Imo te 70zł jak najbardziej są warte, nawet używane .

 

Co do szarych filtrów to bardzo dobrze zastępują je filtry zielone z małą dziurką po środku - trochę żywsze (lepszy wykop) i ostrzejsze brzmienie dają, ale nie są to wielkie różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj KZ ES3. Na razie się wygrzewają.  Pierwsze wrażenie pozytywne. Bass nie nachalny , raczej szybki. Średnica nieco wycofana, ale to już chyba standard u KZ - ja lubię.  No i nowe, ładne pudełeczko :DTo czy się polubimy to się jeszcze okaże.:rolleyes:

20170922_200737.jpg

Edytowane przez yogi_gti
przecinki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Polecicie jakieś słuchawki do 25$? Głównie słucham muzyki elektronicznej, pop czasami jakiegoś rocku. Zdarzają się inne gatunki ale rzadziej. Zastanawiałem się nad KZ ZS5. Wcześniej miałem KZ ZST które były całkiem ok ale kabel przestał stykać, a jeszcze wcześniej Rock Zircon ale jak dla mnie miały trochę za mało niskich tonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Filip22 napisał:

Cześć wszystkim. Polecicie jakieś słuchawki do 25$? Głównie słucham muzyki elektronicznej, pop czasami jakiegoś rocku. Zdarzają się inne gatunki ale rzadziej. Zastanawiałem się nad KZ ZS5. Wcześniej miałem KZ ZST które były całkiem ok ale kabel przestał stykać, a jeszcze wcześniej Rock Zircon ale jak dla mnie miały trochę za mało niskich tonów.

Jeśli podobało Ci się granie ZST to dobrym pomysłem jest ZS5 obecnie można je dość tanio kupić. Charakterystyka zbliżona do ZST z mniejszą ilością basu. Słuchawki jaśniejsze, nieco bardziej szczegółowe, większa scena (choć nie ma przepaści do ZST). Cóż więcej można dodać? do 90 zł warto je kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podobało Ci się granie ZST to dobrym pomysłem jest ZS5 obecnie można je dość tanio kupić. Charakterystyka zbliżona do ZST z mniejszą ilością basu. Słuchawki jaśniejsze, nieco bardziej szczegółowe, większa scena (choć nie ma przepaści do ZST). Cóż więcej można dodać? do 90 zł warto je kupić
Skoro Zirkony miały za mało niskich, to ZS5 są nie najlepszym rozwiązaniem...

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardziej detaliczny i klasa wyżej w graniu. Jak poszukasz promocji to za 60-80 pln na gearbest lub ali dostaniesz. W tej cenie trudno znaleźć coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W Polsce podatki mamy tak wysokie by w Sejmie (p)osły mogły za nasze pieniądze napić się w godzinach pracy :) 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem Vsonic VSD3S - nową wersję tego modelu. Starsza wersja opisana była między innymi na muzostajni, jednak w tym temacie raczej nic o nich było.

Ta 'nowa' wersja ma (podobno) kabel lepszej jakości (kabel jest na stałe, wcześniej chyba był odpinany) - nie ma efektu mikrofonowania (wcześniej też nie było), kątowy wtyk (wcześniej był prosty), impedancja wynosi teraz 40Ω (wcześniej 25Ω), skuteczność wzrosła ze 108 do 110db. Chińczycy piszą, że ta nowa wersja ma też poprawione brzmienie, które już w poprzedniej wersji miało być strojone na Westone 4R. Może i tak jest i może jeszcze się coś zmieniło ale tego nie wiem. Wcześniejszej wersji nie miałem, a tych Westone 4R tym bardziej.

Wygrzewałem te VSD3S ponad 200 godzin i teraz słucham ich na piankach (w zestawie są jeszcze 4 pary silikonów), noszę je OTE z kablem za uchem w prowadnicach - jest miodzio.
Jakość materiałów z których są wykonane jest bardzo wysoka, mają niezły wygląd, dobry komfort użytkowania, izolacja jest wręcz doskonała.
Brzmieniowo (przy ich cenie za którą udało mi się je kupić) jest rewelacyjnie. D
źwięk, który reprodukują należy do tych najlepszych pod względem technicznym (z doków, które posiadam).
Może on nie każdemu odpowiadać - grają lekką "V", jasno (więc nie dla uczulonych na wysokie tony) ale też dość ciepło, bardzo muzykalnie.
Bas jest przyjemny, z tych miększych ale potrafi też zejść nisko. Jest średnio dynamiczny ale bardzo dokładny. Dla wielu może go być za mało (więc nie dla basolubów). Tony średnie są minimalnie wycofane, są jednak bardzo wyraźne, wręcz agresywne i trochę „szorstkie” - doskonale brzmią gitary elektryczne. Wysokie tony są lekko podświetlone, bardzo czyste i energiczne, jest ich dużo - dlatego słucham na piankach (uspakajają się te wysokie). Ogólnie dźwięk jest bardzo szczegółowy, detaliczny ale równocześnie muzykalny, przyjemny w odbiorze.
Doskonale brzmiące tanie chińskie doki
:)
 

Edytowane przez strong6
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało je kupić w sklepie Vsonic'a w naprawdę niskiej cenie. Obniżono mi cenę ale musiałem kupić kilka sztuk. Dwie nówki (już tylko jedną) mam jeszcze w komisie w bardzo niskiej cenie - jak się odliczy koszty wysyłki (są po mojej stronie) - to już całkiem tanio. I znacznie więcej je łączy niż dzieli z większym batem Gr07be :)

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Inszy napisał:

O to akurat nie jest nadzwyczaj trudno :)

Bardzo wnikliwa uwaga Marudo, i tak wiele wnoszącą treści. Kolejny raz zaskoczyłeś merytoryczną wartością postu @Inszy

Brawo :) ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mnie obrazić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2017 o 22:17, strong6 napisał:

Jakiś czas temu kupiłem Vsonic VSD3S - nową wersję tego modelu. Starsza wersja opisana była między innymi na muzostajni, jednak w tym temacie raczej nic o nich było.

Ta 'nowa' wersja ma (podobno) kabel lepszej jakości (kabel jest na stałe, wcześniej chyba był odpinany) - nie ma efektu mikrofonowania (wcześniej też nie było), kątowy wtyk (wcześniej był prosty), impedancja wynosi teraz 40Ω (wcześniej 25Ω), skuteczność wzrosła ze 108 do 110db. Chińczycy piszą, że ta nowa wersja ma też poprawione brzmienie, które już w poprzedniej wersji miało być strojone na Westone 4R. Może i tak jest i może jeszcze się coś zmieniło ale tego nie wiem. Wcześniejszej wersji nie miałem, a tych Westone 4R tym bardziej.

Wygrzewałem te VSD3S ponad 200 godzin i teraz słucham ich na piankach (w zestawie są jeszcze 4 pary silikonów), noszę je OTE z kablem za uchem w prowadnicach - jest miodzio.
Jakość materiałów z których są wykonane jest bardzo wysoka, mają niezły wygląd, dobry komfort użytkowania, izolacja jest wręcz doskonała.
Brzmieniowo (przy ich cenie za którą udało mi się je kupić) jest rewelacyjnie. D
źwięk, który reprodukują należy do tych najlepszych pod względem technicznym (z doków, które posiadam).
Może on nie każdemu odpowiadać - grają lekką "V", jasno (więc nie dla uczulonych na wysokie tony) ale też dość ciepło, bardzo muzykalnie.
Bas jest przyjemny, z tych miększych ale potrafi też zejść nisko. Jest średnio dynamiczny ale bardzo dokładny. Dla wielu może go być za mało (więc nie dla basolubów). Tony średnie są minimalnie wycofane, są jednak bardzo wyraźne, wręcz agresywne i trochę „szorstkie” - doskonale brzmią gitary elektryczne. Wysokie tony są lekko podświetlone, bardzo czyste i energiczne, jest ich dużo - dlatego słucham na piankach (uspakajają się te wysokie). Ogólnie dźwięk jest bardzo szczegółowy, detaliczny ale równocześnie muzykalny, przyjemny w odbiorze.
Doskonale brzmiące tanie chińskie doki
:)
 

 

 

kurczę narobiłeś mi smaku strasznie, na allegro jednak jest dostępna tylko bassowa wersja ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności