Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia moja opinia o Turbine T3+...

 

Swietne sluchawki do komunikacji miejskiej bo wszysto tlumią :) 

Z jakiegos powodu pogodzily sie z moim kompem (wczesniej trzeba bylo sie bawic sie z bt) i od razu go lapia tak samo jak telefon.

Szkoda ze maja tak duzo mid bassu, bo moge powiedziec ze nawet sa lepsze niz T4 :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki douszne z takim "dzióbkiem" (to chyba raczej nie pchełki). Polecacie jakieś z Chin ? Wygodne są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2017 o 18:43, pat_net napisał:

Ostatnia moja opinia o Turbine T3+...

 

Swietne sluchawki do komunikacji miejskiej bo wszysto tlumią :) 

Z jakiegos powodu pogodzily sie z moim kompem (wczesniej trzeba bylo sie bawic sie z bt) i od razu go lapia tak samo jak telefon.

Szkoda ze maja tak duzo mid bassu, bo moge powiedziec ze nawet sa lepsze niz T4 :]

 

Podeślij mi fotki wnętrza na PM, zobaczę co da się zrobić z tym midbasem. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/10/2017 o 18:13, Qsqa napisał:

KZ ZSE - jak na pierwszy odsłuch są bardzo poprawne, nie walą basem jak ZS5, nie syczą jak Urbanfuny (moje obiektywne odczucia) ... bym powiedział, że są nudne w swojej poprawności, zobaczymy po paru godzinach wygrzewania. Niestety nie są zbyt wygodne, ze względu na swoją budowę.

 

Nie syczą? W pytkę! Odsprzedałem swoje Urbanfuny dalej m.in. z tego powodu - czyli to powtarzalna charakterystyka jednak. Ja na swoje czekam dalej jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, strong6 napisał:

Urbanfuny nie mają syczącej góry.

Chyba, że to ta nowa wersja - z czarnym kablem (z przetwornikiem berylowym).

 

Ja mam akurat pierwszą wersję i jak dla mnie syczały - może kwestia słuchanej muzyki ...

 

A'propos ZSE to jeszcze jedna uwaga - są bardzo ciche na bezpośrednim połączeniu z np. telefonem , bezwzględnie potrzebny jest amp albo mocne źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Qsqa napisał:

 

Ja mam akurat pierwszą wersję i jak dla mnie syczały - może kwestia słuchanej muzyki ...

 

13 godzin temu, strong6 napisał:

Urbanfuny nie mają syczącej góry.

 

 

Ja też miałem pierwszą wersję, zamówiłem tydzień przed pojawieniem się rozgraniczenia u Woozy'ego.

 

Przyszły Baseusy. Ale mnie zaskoczyło, że mają volume slider - już się wściekłem, że dostałem spartolone, bo ledwo słyszałem na high gainie w M1 ;)

Bas faktycznie jest, niemal tak dobry jak Zircony, ale cała reszta - hmm, dam im te ~50h, bo na razie to nie ma o czym mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć 50 postów. Z tym że jak zostaniesz przyłapany na klepaniu na ilość (a dość łatwo to poznać), to zamiast działu "Sprzedam" możesz zobaczyć bana.

 

@kommel, a gdzie to stoi w regulaminie? Bo po aktualizacji forum już tego nie widzę.

Edytowane przez Inszy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pat_net kilka postów wyżej pisał o Bluedio T3 Plus. Mają też obszerną recenzję na audiofanatyk.pl.
Można je obecnie kupić za 1/2 ceny naszych sklepów
na gearbest:
-klik-
oraz w sklepie firmowym Bluedio na aliexpress z bezpłatną, bardzo szybką dostawą z Hiszpanii - do 5 dni:
-klik-
W tym sklepie trwa "Bluedio Shopping Week" z dość znacznymi obniżkami cen produktów + kupon 5$ na transport. Wystarczy kliknąć w banner reklamowy :)
 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2017 o 13:41, strong6 napisał:

@Jaro54 - trochę jeszcze na swoje cudeńka musisz poczekać. Ja swoje przed chwilą odebrałem - E-MI CI880 :)

20170810_130504_DROSRC3.jpg
20170810_130524_DROSRC2.jpg

Taką nazwę mają w sklepie na aliexpress. Na stronach typu amazon, ebay są pod innymi nazwami. Na Chińskim rynku mają nazwę - Estron C630.
Brałem stąd:
-klik-
Były wtedy w promocji - 50% obecnej ceny.
Spodziewam się dobrego brzmienia :)
Na razie się wygrzewają.

Znalazłem też ich tanią wersję (bez case?) - w poniższym linku:
-klik-
Sklep ma trochę słabą reputację, opis parametrów też niespecjalny.

 

Jestem w trakcie szukania lepszych słuchawek niż ZS5 (z których ogólnie jestem zadowolony). Czy CI880 są warte tych 38 dolców? W cenie około 45$ (aczkolwiek obecnie trudno dostępne) są Ty Hi-Z G3, które również bardzo chwalą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-MI CI880 są solidnie i estetycznie wykonane - mają wygodne, lekkie i nieduże aluminiowe kopułki. Biały kabelek jest dość cienki lecz dobrej jakości (z minimalnym efektem mikrofonowania) z trzy przyciskowym pilotem i mikrofonem - działa to tak jak powinno z Meizu Pro5. Izolacja i wygoda tych słuchawek jest bardzo dobra.
E-MI CI880 grają inaczej niż KZ ZS5. To granie dużo jaśniejsze i bardziej szczegółowe, z mniejszą ilością basu (subbasu) niż KZ ZS5. Ogólnie grają bardzo żywo, energicznie z akcentem przesuniętym na tony wysokie i wysokie średnie. Scena jest duża, może minimalnie mniejsza niż w KZ ZS5 ale te to mają scenę naprawdę rozległą.
Bas jest podawany (jak dla mnie) w odpowiedniej ilości. Przy dobrym uszczelnieniu (duże silikonowe tipsy) basu nie brakuje. Jest punktowy i dość szybki, nie rozlewa się i nie zasłania innych pasm, jest odpowiedni dla większości muzycznych gatunków (ale nie dla tzw bassheadów i nie dla gatunków najcięższych basowo). Tony średnie nie są wycofane/odchudzone, są szczegółowe, z akcentem na wysokie średnie. Wysokich tonów jest dużo, są mocno rozciągnięte - początkowo wydawało mi się zbyt dużo i zbyt ostro (słyszałem sybilanty, zakładałem pianki). To była bardziej kwestia przyzwyczajenia głowy (chyba nie efektu wygrzania?). Teraz słucham na stockowych silikonach, sybilantów już nie doświadczam, a długie odsłuchy jakoś nie męczą :)
To są słuchawki dla tych, którzy chcą jasnego, szczegółowego brzmienia (i dla nich będą 'lepsze' niż ZS5). Na pewno nie są dla bassheadów, nie dla zwolenników ciemnego grania. I nie dla tych, co posiadają jasne odtwarzacze bądź są wrażliwi na wysokie tony. A po dokach zwanych Ty Hi-Z G3 to spodziewałbym się grania jeszcze jaśniejszego, odchudzonych tonów średnich i już prawie bez basowego brzmienia - i takie granie też może jakimś uszom lepiej spasować :)
Te E-MI CI880 to zwane są też Estron 630 i można za 30$ kupić przez PayPal tutaj:
-klik-
no i jeszcze jest ta tańsza oferta na aliexpress:
-klik-
Na amazonie też są (Timmkoo - szare nie czarne) ale nie ma wysyłki do Polski  :mellow:
Ja swoje okazyjnie trafiłem (w sklepie Emi z pierwszego linka pod zdjęciem w poście powyżej) za 24$ i w tej cenie jestem nimi zachwycony. Moim zdaniem to genialne, tanie hybrydy grające po jasnej stronie mocy.

Edytowane przez strong6
rozjechany tekst :)
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiona pewnie ergonomia. A kabelki od ZST pasować będą 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo chińskich telefonów wzorowanych jest na Iphonach. Kopiowanie design'u Iphona ma sens - bo to wygląd, funkcjonalność, ergonomia.
KZ też kopiuje i to widać.
Przeciętny użytkownik nie wie co to Andromeda, zaawansowany raczej się nie nabierze. 
Dlaczego KZ kopiuje akurat ten model? - wygląd?, funkcjonalność?, ergonomia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panowie, ZTE z pudełka już brzmią dobrze! Żałowałem ZST bo nie lubię OTE, a z tymi się zaprzyjaźnię z pewnością :)

A Baseusy... no mają bas, faktycznie, ale nadają się tylko do syntetycznego grania, które łatwiej napędzić niż "żywy" zespół (na ich przykładzie, subiektywnie pisząc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Inszy napisał:

Andromedy są drogie. Bo można i ładniej i wygodniej.


Andromedy nie są ani ładne, ani wygodne. I właśnie to KZ kopiuje. I to mnie dziwi.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności