Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak sprecyzować czego dokładnie potrzebuję... Słucham szeregu różnych gatunków muzycznych, nie mam kompletnie żadnych specyficznych upodobań jeżeli chodzi o brzmienia słuchawek. Mówiąc wprost - jestem absolutnym słuchawkowym "Januszem". Jedyne co mogę napisać to to, że szukam słuchawek, które ładnie grają. Zastanawiam się jeszcze nad kz ate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ATE owszem dobre miałem je.Jednak ergonomia pozostawia bardzo duzo do życzenia,do tego mogą okazać się zbyt duże dla małych kanałów słuchowych.W1Pro-jeśli grają podobnie klasą i brzmieniem do ZST to warto wydać 8$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tkpp napisał:

Nie wiem jak sprecyzować czego dokładnie potrzebuję... Słucham szeregu różnych gatunków muzycznych, nie mam kompletnie żadnych specyficznych upodobań jeżeli chodzi o brzmienia słuchawek. Mówiąc wprost - jestem absolutnym słuchawkowym "Januszem". Jedyne co mogę napisać to to, że szukam słuchawek, które ładnie grają. Zastanawiam się jeszcze nad kz ate.

Jeśli szukasz uniwersalnych słuchawek o zbalansowanym dźwięku to polecam Ubranfuny. 

Testowałem je w sumie w każdym gatunku i zawsze zagrały dobrze (jak na ich cenę).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Starh napisał:

Jeśli szukasz uniwersalnych słuchawek o zbalansowanym dźwięku to polecam Ubranfuny. 

Testowałem je w sumie w każdym gatunku i zawsze zagrały dobrze (jak na ich cenę).

 



równe na pewno nie są, V aż miło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tkpp napisał:

Nie wiem jak sprecyzować czego dokładnie potrzebuję... Słucham szeregu różnych gatunków muzycznych, nie mam kompletnie żadnych specyficznych upodobań jeżeli chodzi o brzmienia słuchawek. Mówiąc wprost - jestem absolutnym słuchawkowym "Januszem". Jedyne co mogę napisać to to, że szukam słuchawek, które ładnie grają. Zastanawiam się jeszcze nad kz ate.

 

Jak poprawnie pytać o zakup słuchawek na forach :

 

http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

 

Jak samodzielnie wybrać słuchawki :

 

http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiss_ napisał:

KZ ATE owszem dobre miałem je.Jednak ergonomia pozostawia bardzo duzo do życzenia,do tego mogą okazać się zbyt duże dla małych kanałów słuchowych.W1Pro-jeśli grają podobnie klasą i brzmieniem do ZST to warto wydać 8$.

Bardzo podobnie do ZST, a holografia zależy od źródła. Na X5 III i M1 dość spora przestrzeń, oczywiście nie stadion ale większy pokój. Z X1 Igen już ze względu na charakter przestrzeń mniejsza. Może za rekomendację starczy, że jak włożyłem w uszy 3-4 dni tylko na nich słuchałem mając dużo droższe i lepsze słuchawki i ani razu nie wystąpił grymas niezadowolenia. Bas jest mocniejszy ale nie zalewa reszty.

1 godzinę temu, tkpp napisał:

Nie wiem jak sprecyzować czego dokładnie potrzebuję... Słucham szeregu różnych gatunków muzycznych, nie mam kompletnie żadnych specyficznych upodobań jeżeli chodzi o brzmienia słuchawek. Mówiąc wprost - jestem absolutnym słuchawkowym "Januszem". Jedyne co mogę napisać to to, że szukam słuchawek, które ładnie grają. Zastanawiam się jeszcze nad kz ate.

Zamiast Urbanfun spróbuj coś tańszego na początek. Te co polecałem ze wskazaniem na W1Pro ze względu na wygodę i niezłą jakość dźwięku. Nie są to słuchawki monitorowe ale bardzo muzykalne i dają dużo radości ze słuchania i kosztują 8-10 $. Mają zaletę że możesz jeśli ci się spodobają za 11-15 $ dokupić kabel bluetooth i zamienić na słuchawki bezprzewodowe. .Remax 610D  też fajne i nawet są z polskiej dystrybucji. A jeśli myślisz o innym typie to u BigMarasa (Audioheaven.eu kupisz pchełki Monki za 36 pln.z bardzo dobrym dźwiękiem nie tylko w swoim pułapie cenowym, warto je mieć.Może zacznij od tych poleconych i będziesz bez wydawania fortuny wiedział co ci pasuję a co nie i wtedy poszukasz już bardziej świadomie tego co na prawdę ci pasuje

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam słuchawek gdzieś tak do 10$, aktualnie posiadam UiiSii HM7, ale nie grają one kompletnie w moim typie, tj. zbyt ostra góra, za mało basu. Przed nimi miałem Rock Zircon, tam było lepiej, ogólnie podobało mi się ich brzmienie, no może poza tym, że czasem potrafiły ukłuć górą. Poszukuję czegoś co będzie miało wystarczająco basu, ale żeby ta góra nie była ostra. Zastanawiałem się nad tymi W1 Pro, ewentualnie może coś innego? Jakieś propozycje? Z góry dzięki ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To każde z tych co podałem powinny bardziej pasować. Jeśli góra ci przeszkadza to najpierw same ZST kup a kabelek później jak uznasz, że basu przyda się mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wymienić Monk+ na K's 64? Zależy mi na bardziej średnicowym brzmieniu, coś jak RE-400. Źródłem będzie Shuffle 4G. Może warto dołożyć do K's 300, czy iPod ich nie uciągnie? Ostatnio zauważyłem też dosyć ciekawe Wooeasy EPK1 https://pl.aliexpress.com/store/product/Wooeasy-EPK1-In-ear-Earbud-Flat-Head-Plug-Earphone-HiFi-Bass-Earbuds-DJ-Earbuds-Heavy-Bass/519064_32804333502.html - co sądzicie o tym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca - Jim NiceHCK w trakcie zakupów u niego KZ ZS5, gorąco zachwalał pchełki zwane Vido:
-Klik-
Wiem, że jeden 'z naszych' je kupił.

Z tego samego sklepu:
-klik-

Te drugie o nazwie Qian25 mają dobre recenzje.
Ja o dousznych nie mam zielonego pojęcia. Dla mnie jedne i drugie z tych powyższych linków - to te same.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta sama obudowa jest, reszta różni się. W pchełkach większość wykorzystuje ten sam typ obudowy, a ten konkretny model opracował chyba Sennheiser.

 

Qian25 miałem i mogę polecić, jedne z lepszych budżetowo.

 

A te z pierwszego linka powinny podejść fanom ZST.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Temat śledzę już od dłuższego czasu bo szukam jakiś ciekawych słuchawek

Wcześniej słuchałem muzyki na koss porta pro i jak dla mnie grały elegancko ,ale zwyczajnie już mi sie znudziły

Kupiłem awei za 5$ i grają czysto ale basu w nich jest dosłowny brak i wysokie tony się zlewają -poszły do szuflady na czarną godzine

Ale drugimi słuchawkami które kupiłem są Mrice e300

i te słuchawki są po prostu petardą , nie wierzyłem że za takie pieniądze można kupić tak świetnie grające słuchawki , podoba mi się ich styl grania

i stąd moje pytanie

Czy da sie jeszcze lepiej ? czy kz zst zagrają lepiej ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było :), ale jak to w życiu bywa, słuchawki się popsuły i trzeba kupić nowe.

Muzyki słucham z sansy sport (słuchawki z zestawu nadają się tylko na śmietnik) i z telefonu, głównie poza domem. Stawiam raczej na budżetowe konstrukcje bo zdaję sobie sprawę, z ograniczeń używanych przeze mnie sprzętów. Do słuchania muzyki w domu, mam przyzwoity zestaw stereo.

 

Ponieważ jest to najlepsze forum słuchawkowo/mp3-kowe, to przeczytałem mnóstwo wątków zanim dokonałem zakupów.

Zamówiłem następujące słuchawki:

KZ ZST - hype na forum [był ;)]

KZ ZS5 - za owczym pędem z tego wątku

Uiishii HM7 - za audiobudget

Remax RM 610d - za audiobudget

 

Posiadam/posiadałem:

Vsonic GR02 bass edition, Brainwawz beta, Brainwawz R1,Sennheiser PX200,CAL,Shure E3C,AKG 518dj.

 

Jako, że doszły Remaxy kilka godzin temu, chciałem się podzielić z wami pierwszym wrażeniem.

Z posiadanych słuchawek za ogólny całokształt brzmienia cenie sobie najwyżej Vsonic GR02 oraz CAL i muszę napisać, że Remaxy przy Vsonicach nie mają się czego wstydzić (patrząc przez pryzmat ceny). Charakterystykę brzmienia mają podobną. Remaxy mają więcej góry, ale dół i średnica są przyjemne w odbiorze podobnie jak Vsonic.O detaliczności jeszcze nie napiszę bo słuchawki używane były dopiero przez 2 godziny, więc za wcześnie na dokładną ocenę.

Muszę natomiast jasno napisać, że pierwsze wrażenie po wyjęciu z opakowania bez wygrzewania jest naprawdę wielkie wow. Jak już pobędę z nimi kilka dni to dopisze coś jeszcze.

Pozdrawiam Grzegorz

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było tutaj jest jeszcze opcja taniego zakupu ZS5

https://www.banggood.com/KZ-ZS5-HIFI-8-Driver-Double-Balanced-Armatures-Double-Dynamic-Hybrid-Headphone-with-Detachable-Cable-p-1152961.html?rmmds=search=QI270410979441201705

Do tego kod rabatowy, który obniży koszty o około 8,75 zł!

Kod: 7fcf72

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności