Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Kto bogatemu zabroni :) @all999 ma 100% racji, radości nikt nie zabierze z rozpakowywania i przesłuchiwania takiej masy

2 minuty temu, yogi_gti napisał:

Z jakieś 8 z tego zamawiałem dla znajomych z opcją potestowania przez 24h przeze mnie :D. Więc doświadczenie zbieram. I tak moimi faworytami na tą chwile są modele, które się nie spodziewałem że mi tak podpasują. To moje testowanko jest genialne. Każde słuchaweczki grają inaczej, a ja powoli chyba już wiem jakie brzmienie lubię najbardziej. Za jakiś tydzień- góra 2 walnę rozprawkę na ten temat :D. Może się przyda dla takich oszołomów jak ja.

Jak dojdą to dopiero będziesz miał radochę. Pewnie okaże się, że faworyci nie są tacy najlepsi a te które nie podejrzewasz o cuda, zawładną tobą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowodziłem trzy lata temu w jednym artykule, zakupy tanich doków w dużych ilościach, to forma troski o siebie ;)

"można zawsze pójść w drugą stronę i kupować rzeczy tańsze, a przy tym gorsze. W końcu ile to jest 20-30 złotych za parę słuchawek? Pizza i jeden napój gazowany mniej. Nie dość, że jest coś nowego do słuchania muzyki, to w bonusie oszczędność dla zdrowia!"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)
czy w tych 25 już zakupionych są: Meizu HD 50, Urbanfun Hi-fi, Einsear T2, Memt X5?
czy też dopiero przymierzasz się do kolejnych zakupów i w tych kolejnych zakupach zamierzasz uwzględnić w/w?

Odnośnie tych Rock Zircon, (które jak rozumiem już zakupiłeś i chyba czujesz się lekko zawiedziony) -  to gdybyś o nie tu zapytał przed zakupem, otrzymałbyś fachową opinię o nich od @Inszy. On zna te Zircony na wylot - jakiś czas temu zrobił im obszerną recenzję. Spróbuj ją znaleźć, przeczytaj i skonfrontuj ze swoimi wrażeniami ;)

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej będzie mi się chyba dłużyło czekanie na KZ ZS5. Polecane KZ ZST moich nadziei nie spełniły, ale zakochałem się w brzmieniu taniutkich KZ ED3m.

3 minuty temu, strong6 napisał:

:)
czy w tych 25 już zakupionych są: Meizu HD 50, Urbanfun Hi-fi, Einsear T2, Memt X5?
czy też dopiero przymierzasz się do kolejnych zakupów i w tych kolejnych zakupach zamierzasz uwzględnić w/w?

Odnośnie tych Rock Zircon, (które jak rozumiem już zakupiłeś i chyba czujesz się lekko zawiedziony) -  to gdybyś o nie tu zapytał przed zakupem, otrzymałbyś fachową opinię o nich od @Inszy. On zna te Zircony na wylot - jakiś czas temu zrobił im obszerną recenzję. Spróbuj ją znaleźć, przeczytaj i skonfrontuj ze swoimi wrażeniami ;)

Właśnie Meizu HD 50, Urbanfun Hi-fi, Einsear T2, Memt X5 jeszcze zakupione nie są, stąd moja prośba o skromny opis. Myślę jeszcze o Kinera BD005.

Zabieram się do szukania recenzji Zirconów stworzoną przez @Inszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie wszystkich wymienionych czyli: Meizu HD 50, Takstar Inping H60, Urbanfun Hi-fi, Einsear T2, Memt X5 zostało w tym temacie bardziej lub mniej szczegółowo opisane.
Proponuję użyć wyszukiwarki (na górze w prawym rogu) - wpisywać nazwy.
Zamiast opisu na szybko - wszystkie są co najmniej warte swej ceny. Kupisz - będziesz mieć frajdę z testowania :D 

Też coś mógłbyś opisać/polecić z tych już zakupionych - pisz i dawaj tu tą rozprawkę :)
I powodzenia przy kolejnych zakupach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, strong6 napisał:

Brzmienie wszystkich wymienionych czyli: Meizu HD 50, Takstar Inping H60, Urbanfun Hi-fi, Einsear T2, Memt X5 zostało w tym temacie bardziej lub mniej szczegółowo opisane.
 

Swoją drogą głównie przez Ciebie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, strong6 napisał:

@yogi_gti - taki zestaw podał, żeby mnie pomęczyć :P
Memt X5 tak naprawdę fachowo, to opisał @Inszy

W sumie to wyszło, że to najlepsze budżetówki (skoro krytycznie się nie wypowiedział, a to przecież niszczyciel hypu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo hype nie było na Memty :) i nie miał co niszczyć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5, to solidne brzmienie jak na budżetówki, na pewno stawiam je wyżej od ZST. Ale prywatnie zostaję z opinią, że ZhiYin Z2000, to najlepsze tanie doki jakie miałem w uszach. Mógłbym z nimi żyć na co dzień i bym nie narzekał.

Jednak chyba zabiła je słaba kontrola jakości okablowania (część egzemplarzy się rozplątywała) i ponoć gorzej brzmiąca wersja z wymiennym kablem (co nie dziwi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w temacie tanie nauszne portable z dobrym dźwiękiem możecie polecić coś nowego z Chin Ludowych ? 

Pojawił się następca Meizu HD50 ? Składany, mniejszy ciut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lord Rayden napisał:

Czy w temacie tanie nauszne portable z dobrym dźwiękiem możecie polecić coś nowego z Chin Ludowych ? 

Pojawił się następca Meizu HD50 ? Składany, mniejszy ciut...

Ciekawe są nowe propozycje Bluedio Lordzie, pooglądaj sobie na Ali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na wykopie opinię o Bluedio T4.

"mam T4 od tygodnia i muszę powiedzieć że zawiodłem się na nich, ale jest to moja subiektywna opinia.
Mam Bluedio H+ oraz T2+ wiec całkiem logicznym wyborem był T4, oczekiwania były dość spore, ponieważ T2+ czy H+ to te same słuchawki różniące się jedynie budową, ale grające naprawdę bardzo dobrze w swojej półce cenowej.
Słuchawek używam w większości na siłowni i o ile H czy T2 są leciutkie i mają dobry ścisk na uszach, możesz robić co chcesz i one nie spadną, tutaj pojawia się pierwszy zonk z T4 słuchawki swoje ważą i mają dość słaby chwyt na głowie, każdy szybszy ruch głowy kończy się zsunięciem z głowy. Jak wiadomo H i T2 mają bardzo podsycony bass i są bardzo głośne (do tego stopnia że może kilka razy odważyłem się słuchać na max głośności) w T4 znikł ten potężny bass najprawdopodobniej z powodu szczelnego upakowania słuchawek w obudowie, dzięki czemu jeśli nie słuchasz na max głośności nikt inny nie słucha muzyki z Tobą, sama głośność max też jest zauważalnie niższa w stosunku do wymienionych wyżej słuchawek i nie ma problemu z założeniem ich na głowę i odsłuchaniem kilku kawałków na max
Na ich obronę mogę dodać że być może jeszcze się nie wygrzały (kiedy kupiłem H+ i pierwszy raz odsłuchałem piosenki z nich pomyślałem sobie że jest to tragedia, i w miarę upływu czasu słuchawki zaczynały grać coraz lepiej)
Kolejna wada To niebieskiząb 4.0 o ile dobrze pamiętam, jeśli chcesz oglądać seriale to nie polecam mają opóźnienie do 1s, możecie się domyślić jak bardzo może to irytować, na tym polu H+ i T2+ które mają bt 4.1 biją je na głowę
ANC jest ale mam wrażenie że to tylko taki guziczek który robi szum żeby nieco się przyciszyło otoczenie, i nie ma on zbyt wiele wspólnego z faktycznym ANC który był np w XPERII Z2

Wystarczy tej krytyki teraz coś pozytywnego na temat słuchawek
Wykonanie ich zasługuje na pochwałę, wyglądają jak słuchawki klasy PREMIUM, same pałąki do regulacji długości wydają się być z metalu ale główny pałąk jest dość miękki (przez co zapewne słabo trzyma się na głowie)
dźwięk sam w sobie jest bardzo czysty za co należy się pochwała (jednak gdyby bass był taki jak w poprzednich modelach były by to słuchawki nie do zastąpienia)
Samo opakowanie słuchawek jest bardzo estetyczne, dostajemy kable oraz saszetkę materiałową na słuchawki

Podsumowując, udało mi się kupić je poniżej ceny rynkowej z Ali, cena jaką zapłaciłem wydaje się być adekwatna do oferowanej jakości przez słuchawki, natomiast słuchawki nie wywiązują się z postawionych przed nimi zadaniami (dobry chwyt na głowie) przez co nie używam ich tyle co poprzednich, z chęcią je odsprzedam i sprawdzę tym razem Bluedio R Legend które mają tak wiele dobrych opinii "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Znalazłem na wykopie opinię o Bluedio T4.

"mam T4 od tygodnia i muszę powiedzieć że zawiodłem się na nich, ale jest to moja subiektywna opinia.
Mam Bluedio H+ oraz T2+ wiec całkiem logicznym wyborem był T4, oczekiwania były dość spore, ponieważ T2+ czy H+ to te same słuchawki różniące się jedynie budową, ale grające naprawdę bardzo dobrze w swojej półce cenowej.
Słuchawek używam w większości na siłowni i o ile H czy T2 są leciutkie i mają dobry ścisk na uszach, możesz robić co chcesz i one nie spadną, tutaj pojawia się pierwszy zonk z T4 słuchawki swoje ważą i mają dość słaby chwyt na głowie, każdy szybszy ruch głowy kończy się zsunięciem z głowy. Jak wiadomo H i T2 mają bardzo podsycony bass i są bardzo głośne (do tego stopnia że może kilka razy odważyłem się słuchać na max głośności) w T4 znikł ten potężny bass najprawdopodobniej z powodu szczelnego upakowania słuchawek w obudowie, dzięki czemu jeśli nie słuchasz na max głośności nikt inny nie słucha muzyki z Tobą, sama głośność max też jest zauważalnie niższa w stosunku do wymienionych wyżej słuchawek i nie ma problemu z założeniem ich na głowę i odsłuchaniem kilku kawałków na max
Na ich obronę mogę dodać że być może jeszcze się nie wygrzały (kiedy kupiłem H+ i pierwszy raz odsłuchałem piosenki z nich pomyślałem sobie że jest to tragedia, i w miarę upływu czasu słuchawki zaczynały grać coraz lepiej)
Kolejna wada To niebieskiząb 4.0 o ile dobrze pamiętam, jeśli chcesz oglądać seriale to nie polecam mają opóźnienie do 1s, możecie się domyślić jak bardzo może to irytować, na tym polu H+ i T2+ które mają bt 4.1 biją je na głowę
ANC jest ale mam wrażenie że to tylko taki guziczek który robi szum żeby nieco się przyciszyło otoczenie, i nie ma on zbyt wiele wspólnego z faktycznym ANC który był np w XPERII Z2

Wystarczy tej krytyki teraz coś pozytywnego na temat słuchawek
Wykonanie ich zasługuje na pochwałę, wyglądają jak słuchawki klasy PREMIUM, same pałąki do regulacji długości wydają się być z metalu ale główny pałąk jest dość miękki (przez co zapewne słabo trzyma się na głowie)
dźwięk sam w sobie jest bardzo czysty za co należy się pochwała (jednak gdyby bass był taki jak w poprzednich modelach były by to słuchawki nie do zastąpienia)
Samo opakowanie słuchawek jest bardzo estetyczne, dostajemy kable oraz saszetkę materiałową na słuchawki

Podsumowując, udało mi się kupić je poniżej ceny rynkowej z Ali, cena jaką zapłaciłem wydaje się być adekwatna do oferowanej jakości przez słuchawki, natomiast słuchawki nie wywiązują się z postawionych przed nimi zadaniami (dobry chwyt na głowie) przez co nie używam ich tyle co poprzednich, z chęcią je odsprzedam i sprawdzę tym razem Bluedio R Legend które mają tak wiele dobrych opinii "

W tej opinii jest trochę namieszane. Trochę dziwne brać tego typu słuchawki na siłownię. Błędne założenia faceta stąd niezadowolenie.. A co do opóźnień nie podano sprzętu, a prawdopodobnym winowajcą jest plajer nie słuchawki. 1 sekundowe opóźnienia to nawet na Vedia 200 SRS BT nie miałem, a tam BT 2 był. Gdyby o 01 lub 0,01 sek napisał to mogłoby być ale sekunda to bzdura. Może z telefonu zapchanego aplikacjami pracującymi w tle słuchał i stąd przerwy tak duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal w promocyjnej cenie na gearbest słuchawki Bluetooth firmy Bluedio:
http://www.gearbest.com/earphones/pp_72597.html?wid=21
http://www.gearbest.com/headsets/pp_103028.html?wid=21
http://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_343045.html?wid=21

Link do recenzji tych ostatnich podał Lord w poście powyżej.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lord Rayden napisał:

I jeszcze wiarygodniejsza opinia o T3plus

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-bluedio-turbine-t3/

To znam i poleciłem jednemu z kolegów tu z forum. Po kupieniu (nie wytrzymał i kupił w Polsce tego samego dnia) napisał, że świetne słuchawki. Ale są UFO i UFO plus, wieloprzetwornikowe z wbudowanym wzmacniaczem na kości MAX 97220(UFO PLUS) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Inszy napisał:

Na Headfi, to na wszystko jest hajp, więc za bardzo nie ma co na nich patrzeć.

ZST przeszły tam bez echa. Urbany niby dobre recenzje, ale hypu nie widziałem. Tam hype jest głównie na sluchawki powyżej 100$/£ (trinity przykładowo).

 

Flare audio wysoko oceniane na tym forum tam jest mocno krytykowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad jakimiś z poniższych słuchawek. Pierwsze zdecydowanie bardziej odpowiadają mi wyglądem ale jeśli drugie grają zdecydowanie lepiej, to jestem skłonny do "poświęceń". Chyba, że jest coś innego godnego uwagi w tej cenie, to chętnie wysłucham propozycji. Dzięki z góry za pomoc.

 

http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_436717.html

http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_533515.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link poczytaj sobie i wyrób własną opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, ale wydaje mi się, że nikt nie zestawiał tam tych modeli. Nie jestem znawcą ani pasjonatą w tej dziedzinie, większości stwierdzeń z tamtego tematu i tak nie rozumiem. Chcę po prostu kupić tanie, dobre słuchawki. Niekoniecznie potrzebuję wyrabiać sobie opinię na ich temat, mogę spokojnie zaufać tej, którą posiada jakiś bardziej zagłębiony w temacie kolega. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do czego mają być te słuchawki? 

Ja proponuję ZST bo ZS3 nie znam. Mogę polecić ci też QKZ W1Pro podobne do ZST ale niebywale wygodne. Mam obie pary i grają bardzo podobnie ale W1Pro dużo wygodniejsze. Jak podasz dokładnie czego potrzebujesz to coś się wyszuka z czeluści chińskiej myśli technicznej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności