Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to prawdziwe oryginały kosztują około 100$, są też "oryginały" za 30 baksów czyli te którycheswłaśnie właśnie słucham. 

oraz podróbki.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strong6 z tych 1 lub 2 warto brać? Czy to podróba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Jaro54 - ja bym nie brał z żadnego z tych sklepów:
klik sklep nr1 - nawet napisu 'Vivo' nie mają.
klik sklep nr2 - nie eksponują na zdjęciach metalowego zabezpieczenia (taki podwójny drucik) metalowego filtra,
Każdemu sprzedawcy można zadać pytanie czy to są oryginalne i na pewno będzie coś kręcił z odpowiedzią.
Zresztą w opisach doków oba sklepy piszą: "for vivo" lub "dobry dźwięk vivo" :D


Dodatkowe 'kryteria' do spełnienia:
- doki mają napis 'Vivo' oraz 'L' i 'P' - napisy mają jasnoszarą barwę,
- ruchoma tulejka,
- metalowe zabezpieczenie metalowego filtra,
- otwory wentylacyjne (po 2) są wręcz mikroskopijne,
Podróby (jakby ktoś kupił) podobno grają mocnym basem.
 

Jak bym miał kupować to tylko w sklepie klik Rillpac Store (można też posprawdzać 'kryteria' na zdjęciach i zadać sprzedawcy dodatkowe pytanie sprawdzające) lub w Penon Audio. W obu sklepach nie będą mieć problemów z odpowiedzią "czy to oryginały" :)
Sklep Penon Audio jeszcze jakiś czas temu sprzedawał też Vivo XE800 w wersji OEM  na aliexpressie (cenę mieli taką jak Rillpac) i równocześnie na swojej stronie internetowej w znacznie wyższej cenie, wersję pudełkową. Teraz Penon Audio sprzedaje Vivo XE800, w wersji pudełkowej i tylko na swojej internetowej witrynie ;) 
  

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić zachwalane przez Was sluchaweczki Urbanfun i KZ ZST z tym że do nich mam już linka z gearbest.

A co do KZ ZS3 czy 5 ktoś je testował? 3 widzę że można kupić za około 9 € , a jak wygląda sytuacja z 5 bo nigdzie ich nie widać?

Dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci moge polecić jak chcesz parę sztuk kupić QKZ W1PRO oraz KZ ED9 i jeszcze QKZ DM9. Wszystkie fajnie grają i kosztują w ok 10 $ za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że muszą kosztować 10$ , mam KZ ZST i są super dla znajomych zamawiam 3szt + 1 dla siebie na zaś. A Urbany dla tego że też są super zachwalane i są jeszcze lepsze. Zmarnować się nie zmarnuj a test może być sama przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1 Pro grają bardzo podobnie do ZST a są to najwygodniejsze doki jakie miałem, można w nich nawet spać. ED9 mają wymienne filtry i można dostosować brzmienie do potrzeb, a DM9 fajnie grają i bardzo porządnie wykonane z metalu. Wszystkie te słuchawki mam i z czystym sumieniem mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @strong6   mam do Ciebie gorącą prośbę. Okazuje się że jesteś, bądź byłeś w posiadaniu kilku sztuk słuchawek do których czuję ...bliżej nieokreślony pociąg :P.

A z racji tego, że nakupowałem już ponad 25 sztuk tego "towaru" (większa połowa jeszcze nie podochodziła do mnie) prosiłbym o kilka słów opisu tych paru sztuk na które mam ochotę, ale zdrowy rozsądek mówi - weź się chłopie opanuj.

Pyt.1 Jak scharakteryzowałbyś brzmienie MEIZU HD50?

Pyt.2 Jak scharakteryzowałbyś brzmienie INGPING H60? Nawiasem mówiąc przestałem ufać opiniom z audiobudget.com po tym jak zawiodłem się na Rock Zircon.

Pyt.2 Na deser zastanawiam się nad duetem URBANFN z EINSEART T2 lub EINSEART T2 z MEMT X5. Czy te MEMT X5 rzeczywiście są przereklamowane?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Starh napisał:

25 sztuk :o

Za taką kase miałbyś świetną parę słuchawek lub nawet z dwie.

Z jakieś 8 z tego zamawiałem dla znajomych z opcją potestowania przez 24h przeze mnie :D. Więc doświadczenie zbieram. I tak moimi faworytami na tą chwile są modele, które się nie spodziewałem że mi tak podpasują. To moje testowanko jest genialne. Każde słuchaweczki grają inaczej, a ja powoli chyba już wiem jakie brzmienie lubię najbardziej. Za jakiś tydzień- góra 2 walnę rozprawkę na ten temat :D. Może się przyda dla takich oszołomów jak ja.

Edytowane przez yogi_gti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności