Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz zostawić podłączone do czegoś żeby sobie grały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega pisał są jak wino, im dłużej grają tym są lepsze. Nie ma maksymalnego czasu i nie musisz obawiać się że za długo grają. Bardziej, że za krótko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Weird_O napisał:

RHA to zupełnie inna liga. Większa scena, lepszy "jakościowo" dźwięk, neutralne granie na wszystkich pasmach, do urbanów z ich małą sceną nie ma co porównywać. Tylko jedna uwaga: RHA z pudełka walą basem niemiłosiernie. Po porządnym wygrzaniu (ok. 200h, sic!) grają cudownie <3

Wziąłem Yamahy z bazarku. Jak mi nie podpasują to sprzedam i kupię rha :) 

O 200h słyszałem, imo lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Starh napisał:

O 200h słyszałem, imo lekka przesada.

Czemu przesada? Ja polubiłem Klipsche R6 jak pograły koło 100 godzin wcześniej myślałem, że to najgorszy zakup. A po ok 200 nie chciałem z uszu wyjmować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro54 napisał:

Czemu przesada? Ja polubiłem Klipsche R6 jak pograły koło 100 godzin wcześniej myślałem, że to najgorszy zakup. A po ok 200 nie chciałem z uszu wyjmować :)

Wydaję mi się, że to jest bardziej efekt placebo niż faktycznej zmiany pasma dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzej posłuchaj. Od czasu do czasu włóż w ucho żeby sprawdzić jak gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma walić sub-basem, to Don Scorpio Bass Colour, a jak po prostu dół ma rządzić, to pomyśl o xDuoo EP1 albo Rock Zircon.

 

3 godziny temu, mihi97 napisał:

@Inszy może ty masz jakieś porównanie M9 vs ZST vs ZS3 zaznaczając, że M9 używałem.

Jeszcze tych KZ nie słuchałem i pewnie przez najbliższe dwa tygodnie nie usłyszę, więc nie wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mihi97 napisał:

Siostra jest kompletnie nie wymagająca więc nawet coś z najniższej półki chińskiej technologi na pewno się sprawdzą, więc te 10$+ to aż na nią za dużo mając pod uwagą to, że lubi zgubić/zepsuć sprzęcik. 

 

QKZ W1 i ED3M są tanie i kolorowe, w sam raz dla młodej :)

 

Edytowane przez pierotero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska :)

Wczoraj przyszły do mnie zamówione KZ ZST z Chin  dziękuje jeszcze raz za linka http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_533515.html

Zakupiłem tez dla swojej kobiety Venture Electronics VE Monk Plus 2016  z allegro , polecany link http://allegro.pl/venture-electronics-ve-monk-plus-2016-dyst-pl-gw12-i6737848698.html za który też dziękuje.

 

Chciałbym podzielić się opinią :)

VE Monk Plus fajne słuchaweczki z tym , że nie dla mnie bo mają braki w niskich tonach. Dla mnie to minus. Ogólnie fajnie wyglądają , śmieszne opakowanie ^^ , a kobieta zadowolona a to najważniejsze.

KZ ZST , polecane przez duże grono osób i szczerze podchodziłem z dystansem, gdyż szczerze wam nie wierzyłem :P Cieszył fakt że doszły (szybko miną ten czas).

Otwierałem je z ekscytacją i podłączyłem do tel. Samsung S6. Co mnie cieszy na początku to że są bardzo wygodne i ładnie wygłuszają. Nom może nie tak jak Shure se215 lub 315 które testowałem , ale naprawdę dobrze jest.

Odpaliłem 3 swoje ulubione piosenki które bardzo dobrze znam i jedną na luzie. Co mogę powiedzieć o nich....  Żeby nie było to tylko moje subiektywne odczucie i zdanie.

Słuchawki są naprawdę ******ste :)  I robią WoW...  Bardzo fajnie brzmią i dobrze grają co mi się podoba to, że jest w nich nawet przestrzeń - dobrze oddają detale nawet te drobne. Szczerze mimo ich wad bo i takie mają , ale to ich po części też charakterystyka robią wrażenie i może komuś się wyda to dziwne ale kupił bym te chińczyki drugi raz i wolałbym je niż SHURE SE 215 czy tam 315 które miałem okazje słuchać. 

Jakie mają wady z tym będę ostrożny bo są nowe i może potrzebują troszkę czasu. Lecz jak dla mnie bass , jest on i daje się odczuć lecz troszkę za słabo. Brak tu takiego charakteru, a szkoda bo dopiero zrobiłyby furore... Druga sprawa ( tak jak mowie, dopowiem bo głębszych testach) ,miałem wrażenie jakby w pewnych momentach sopran był przejaskrawiony na wysokim krańcu. Alę żeby nie poleciła fala hejtu xD miałem je tylko 20 minut na uszach , jutro będę miał okazje to sprawdzę je dogłębnie.

 

Czemu wole te KZ niż Shure? Proste , każdy z nas ma inne odczucia i gusta. Dla mnie Shure były super , ale były za ciemne i testowałem je tylko 10 minut i już wiedziałem że na dłuższą metę będzie mnie to męczyło. Może to też kwestia źródła lecz jak mówie ja słucham muzyki na Samsungu S6 i daje rade.  

 

Dziękuje wszystkim za pomoc i doradzenie. Wielkie dziękuje i browar Wam się należy :)

 

Jestem tylko ciekaw czy polecicię też inne słuchawki naprawdę godne zakupu i o wyższym poziomie klasy?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, Naksos napisał:

Dziękuje wszystkim za pomoc i doradzenie. Wielkie dziękuje i browar Wam się należy :)

 

Jestem tylko ciekaw czy polecicię też inne słuchawki naprawdę godne zakupu i o wyższym poziomie klasy?

BossHiFi B8 wokółuszne

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Naksos napisał:

 

 

Jestem tylko ciekaw czy polecicię też inne słuchawki naprawdę godne zakupu i o wyższym poziomie klasy?

Oho, już się koledze audifilia nervosa włącza... radzę Ci pociesz się choć przez chwilę tym, co masz, zamiast myśleć o kolejnych zakupach bo wpadniesz w nałóg i skończysz jak my wszyscy :ph34r:

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Weird_O napisał:

Oho, już się koledze audifilia nervosa włącza... radzę Ci pociesz się choć przez chwilę tym, co masz, zamiast myśleć o kolejnych zakupach bo wpadniesz w nałóg i skończysz jak my wszyscy :ph34r:

Ja mu stosunkowo tanie podrzucam, jeśli nie skieruje się na markowe to tak aż tragicznie nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera chyba się z tego forum muszę wypisać :rolleyes:. Jeszcze do mnie 8 ostatnich par jakie zamawiałem nie doszło, a przez Was jeszcze te KZ ZS5 zamówiłem. Kurde z torbami mnie puścicie. Muszę powoli zacząć szukać klientów na te sztuki co mi nie podeszły. A za jakiś tydzień chyba napiszę rozprawkę które modele OK, a które nie i dlaczego.

Edytowane przez yogi_gti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, yogi_gti napisał:

Cholera chyba się z tego forum muszę wypisać :rolleyes:. Jeszcze do mnie 8 ostatnich par jakie zamawiałem nie doszło, a przez Was jeszcze te KZ ZS5 zamówiłem. Kurde z torbami mnie puścicie. Muszę powoli zacząć szukać klientów na te sztuki co mi nie podeszły. A za jakiś tydzień chyba napiszę rozprawkę które modele OK, a które nie i dlaczego.

Musisz ubrac okulary ale najpierw zamalować szkła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham ich. Super wygodne , w niedzielę zasnąłem i nie przeszkadzały mi. Grają bardzo fajnie, ZST na razie w odstawce :) Czysto, jak na cenę super rozdzielczość, dużo droższe słuchawki mogą im pozazdrościć. Mam w planach kabeleki BT do nich i do ZST. Od piątku stały się głównymi słuchawkami (ze względu na wyższą temperaturę na zewnątrz). Na pewno nie będziesz żałował tych kilku dolców. ja do kompletu kupiłem jeszcze DM(, też niczego sobie i metalowe w przeciwieństwie do W1Pro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to i tak jestem chory od paru dobrych lat... Tylko jeśli chodzi o sprzęt to wiecznie pod górę mam na myśli zakup nowego audio. 

Co do słuchawek, mam SHURE SHR840 i jestem zadowolony i nie czuje potrzeby zmian :) Chodzi tu bardziej o pchełki ;)

Żyje nadzieją, że po ślubie w grudniu - styczniu już się wszystko uspokoi to kupie to na co choruje ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Naksos napisał:

Ja to i tak jestem chory od paru dobrych lat... Tylko jeśli chodzi o sprzęt to wiecznie pod górę mam na myśli zakup nowego audio. 

Co do słuchawek, mam SHURE SHR840 i jestem zadowolony i nie czuje potrzeby zmian :) Chodzi tu bardziej o pchełki ;)

Żyje nadzieją, że po ślubie w grudniu - styczniu już się wszystko uspokoi to kupie to na co choruje ^^ 

Oj naiwny, naiwny jak dziecko we mgle. Po ślubie to nie pod górkę tylko wyprawa na Himalaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności