Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam, że piszesz o tych 1dd+1ba czyli tzw Xiaomi Hybrid Pro albo Xiaomi Hybrid IV.
Lepiej grających doków od tych Xiaomi Hybrid IV (w cenie do 20$ i do muzyki, której słuchasz) trochę jest.
Eiseart T2, KZ ZST, Memt X5 - to są moje propozycje. Ale tych 'lepszych' doków jest więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Starh napisał:

Może zły temat, ale czy są jakieś chińskie słuchawki (lub inne) z neutralnym, zimnym dźwiękiem i dużą sceną podobne dźwiękowo do shp9500? Oczywiście mowa o iem/dokach.

Z tego co widzę, to ZST i Urbany są bardziej ciemnymi słuchawkami. Fajnie byłoby porównać je do jakiś jasnych/zimnych.

Shp9500 i zimne granie ?. Mam te słuchawki i w połączeniu z Aim sc808 na kościach 2x LME 49720NA + LM6172IN jest to  granie dosyć ciepłe.  Wyraźny nadmiar basu i taki ogólnie bardzo przyjemny charakter całości powoduje brak chęci do zmiany czegokolwiek.
Kupująć np. takie monki+ można mieć co prawda scenę nawet większą  i jakąś tego typu grania  namiastkę, ale to zupełnie inna liga. Urbany to przede wszystkim efektowny bas. Między graniem stacjonarnym i przenośnym są duże różnice i chyba nie są możliwe takie bezpośrednie porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ilov3 napisał:

Chyba dostał mi się zepsuty egzemplarz tego kabla Bluetooth albo nie umiem dać na nim głośniej... Poza tym zasięg traci po około 1,5 metra

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Przykro to słyszeć,
Bardzo możliwe, że ten kabel bluetooth gra tak cicho - chyba gdzieś na naszym forum o tym czytałem (ale o zasięgu raczej tam nic nie było). Chyba @all999 o tym pisał - napisz do niego na priv.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś odsyłałem telefon ale to było na aliexpress. Koszty nie były duże, a musiałem odesłać, bo taki postawili warunek, żeby mi oddać kasę. 
Z tego co mi wiadomo, to nie zawsze trzeba odsyłać. Zależy co gearbest odpowie na reklamację. Reklamuj to ale najpierw skontaktuj się z @all999 - pytaj jak to ustrojstwo
działa u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to cudo na aliexpress, było by wszystko w porządku bo głośność już jest na chyba takim samym poziomie jak po kablu ale ten zasięg... szumy, przerywanie muzyki spróbuję jutro pewnie na innym telefonie ale póki co to jest tragedia z tym bluetooth

 

edit:
 

z laptopa już jest lepiej, gra z jakiś 3 może 4 metrów więc już akceptowalnie :D i nie rwie, ale co jest nie tak z telefonem?

Edytowane przez ilov3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilov3 napisał:

Chyba dostał mi się zepsuty egzemplarz tego kabla Bluetooth albo nie umiem dać na nim głośniej... Poza tym zasięg traci po około 1,5 metra

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Chyba nie oczekiwałeś grania jak na kablu?:) mnie z kieszeni nie przerywa,jest cicho choć często wystarczająco kwestia użytkowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sheffunio napisał:

Chyba nie oczekiwałeś grania jak na kablu?:) mnie z kieszeni nie przerywa,jest cicho choć często wystarczająco kwestia użytkowania :)

Czemu nie? Jak masz aptX LL to różnice są minimalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Czemu nie? Jak masz aptX LL to różnice są minimalne

testowane dużo z ip se,ip4s, one m8 ,s6, a829 i wszystkim co mi w łapki w międzyczasie wpadło, różnice ogromne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat żaden iphone  nie ma aptX. A na czym odbierałeś z tych telefonów?

5 minut temu, sheffunio napisał:

testowane dużo z ip se,ip4s, one m8 ,s6, a829 i wszystkim co mi w łapki w międzyczasie wpadło, różnice ogromne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sheffunio napisał:

htc ma, a nie raz wypadł gorzej od a829

Trochę śmiesznie piszesz. Te same pliki na tych samych słuchawkach, wtedy możesz powiedzieć, że coś jest gorsze - lepsze. I kwestia synergii. Ja od lat słucham po BT i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Trochę śmiesznie piszesz. Te same pliki na tych samych słuchawkach, wtedy możesz powiedzieć, że coś jest gorsze - lepsze. I kwestia synergii. Ja od lat słucham po BT i nie narzekam

Akurat te same pliki te same piosenki znane na wylot jestem typowym Polakiem i lubię to co znam jedyną dużą zmienną są grajki i śłuchawy które dają świeżość w znane kawałki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Damix napisał:


No to u mnie nie działa.
Może sprzedawca jest  już offline na ten dzień. 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Ja robiłem to po 10 rano naszego czasu, więc powinien spać. Ale widzę, że rachunek bankowy jet na Aliexpress LTD London, więc może siedzi ktoś w Europie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem dwie pary zs5 i kable srebrne kz też ale z ebaya, może to te same co tutaj dołączają? zst też mam jeszcze dwie nowe pary na zbyciu bo grały tak dobrze że kupiłem na zapas i na prezent ale... Zostały :P Się sprzeda a ta której używam zostanie u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności