Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.05.2017 o 20:23, yogi_gti napisał:

Panowie mam jeszcze pytanie. Posiada ktoś z was VJJB N1? Korcą mnie trochę, a nie wiem czy warto -- jak z tym basikiem w porównaniu do KZ ZST?

 

Na pewno basu mają mniej (mimo że ZST jeszcze nie słyszałem). Ogólnie sprawiają wrażenie rozwinięcia K4, ale z lżejszym basem i większą sceną. Zdecydowanie trzeba zmienić w nich tipsy, bo są po prostu beznadziejne (albo zastosować pianki z zestawu).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Inszy napisał:

Mi się dobrze zasypia w CA Jupiter, kolejne nie są więc potrzebne ;)

@inszy każdy śpi w tym na co go stać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak się zarejestrować na GB? Odrzuca mi rejestracje jak podaję pocztę wp.eu!

2p. jak uniknąć vata :) ? Jak teraz zamówię to przekroczę 20 zielonych o parę dolcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pierotero napisał:

Pany jak się zarejestrować na GB? Odrzuca mi rejestracje jak podaję pocztę wp.eu!

2p. jak uniknąć vata :) ? Jak teraz zamówię to przekroczę 20 zielonych o parę dolcow.

VAT płacisz powyżej 50 euro. Ja rejstrowalem się bez problemu 3 lata temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

VAT płacisz powyżej 50 euro.

 

O, to wysyłają z giftem.

A jak to jest, te 50e. to limit miesięczny, roczny? Chyba nie jednorazowy ( fajnie by było ?).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro54 napisał:

@inszy każdy śpi w tym na co go stać. :)

Jupitery nie są moje :(

 

@pierotero jak przesyłka idzie jako gift, to limit wynosi 45 euro przy każdej przesyłce. W przeciwnym wypadku spada do 22 euro. Ale praktycznie zależy to od szczęścia czy celnik będzie chciał się dokładnie przyjrzeć. Często przechodzą bez podatków znacznie droższe przesyłki - najważniejsze są gabaryty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenks.

Kuna załapało rejestracje na GB ale przy logowaniu wyskakuje: e-mail address illegal! Return to the previous page

Chyba będę musiał zmienić skrzynkę :(

 

Dobra, koniec op........nia, na Ali na zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusiły mnie KZ ZST (bo odpinany kabel). Kuszą mnie KZ ZS5.
Czy są już jakieś recenzje tych słuchawek?
Cena bardzo fajnaB)

Z drugiej strony ostatnie miesiące to u mnie Edifiery k710p, po długiej przerwie założyłem vjjb k4 i nie zagościły w moim uchu na długo. Myślicie, że vjjb k4< kz zs5? :)

43770.jpg

Edycja: jak się wejdzie na główną stronę sklepu: https://www.aliexpress.com/store/519064 to można jeszcze złapać kupon 2/19 :)

Edytowane przez Ybybu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zły temat, ale czy są jakieś chińskie słuchawki (lub inne) z neutralnym, zimnym dźwiękiem i dużą sceną podobne dźwiękowo do shp9500? Oczywiście mowa o iem/dokach.

Z tego co widzę, to ZST i Urbany są bardziej ciemnymi słuchawkami. Fajnie byłoby porównać je do jakiś jasnych/zimnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivo XE800 - tani odpowiednik Vsonic Gr07Cl (używa tego samego sterownika). Neutralne, szczegółowe, mało basu, jasne. Zdarzają się na chińskim rynku podróbki Vivo XE800.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności