Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, strong6 napisał:

Słuszny wniosek i z dobrymi dokami wystartowałeś, ale ta droga często nie ma końca albo trudno się na niej na dobre zatrzymać ;)

Koniec widać wyraźnie - puste konto :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, strong6 napisał:

Są jeszcze kredyty, nerki.... ;)

Ale ja mam tylko jedną nerkę niestety więc nie oddam :)

A kredyty to jak dżamble dla alkoholika :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2017 o 21:22, yogi_gti napisał:

 

 

Dnia 6.05.2017 o 17:47, yogi_gti napisał:

 

 

A moja silna wola trzyma się bardzo dobrze i czeka na pierwsze recki i ZS5 w komisie ;P

Delektowanie się ZST póki co mi wystarcza ^^,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a który kable najlepszy do ZST?
Ten od ZS3, ten od ZST (ale z mikrofonem) czy jednak ten srebrny który tu bywa wychwalany?
Rzeczywiście różnica jest słyszalna?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, donpedro1979 napisał:

Panowie a który kable najlepszy do ZST?
Ten od ZS3, ten od ZST (ale z mikrofonem) czy jednak ten srebrny który tu bywa wychwalany?
Rzeczywiście różnica jest słyszalna?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

Ponoć ten srebrny... już miesiąc czekam aż mi przyjdzie i dalej nic :(

Stockowy od ZST jest spoko jeśli chodzi o jakość dźwięku ale jest mega wkurzający w użytkowaniu, co chwile się plącze itd., już o noszeniu przy kurtce nie wspomnę...

Srebrny podobno zwiększa szczegółowość i rozjaśnia no i nie jest zrobiony z tej beznadziejnej gumy co stockowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierałem "letnie słuchawki", bo nauszne MF100 poszły na zasłużony odpoczynek. I wybrałem zakupione niedawno QKZ W1PRO. Musze wam powiedzieć, że przy cenie niecałe 8$ niewiele brakuje im do ZST. Grają bardzo dobrze wg mnie szczegółowo, bas dobrze kontrolowany i chyba schodzi niżej niż w ZST, ale nie wchodzi na średnice. I mają prawie zerowy przebieg - ok. 3 godzin grania. I są bardzo wygodne. Trzeba będzie pomyśleć o kabelku BT do nich, bo warto w nie zainwestować te kilkanaście dolców. Dźwięk jest  pełny, choć sama góra nie sięga wyżyn, ale jest muzykalnie, przyjemnie się na nich słucha muzyki. Sprawdziłem na różnych utworach na X5 III gen i M1. Nigdzie nie było niemiłego zaskoczenia. Za 8 $ słuchawki do tyrania na codzień jak znalazł. I przy okazji okazało się, że mam za dużo słuchawek, bo blisko 2 godziny wybierałem, więc po za dzisiejszym zakupem ZS5 koniec z kupowaniem słuchawek dokanałowych/dousznych :) Zobaczymy jak długo wytrzymam :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 - skończyły mi się lajki - posyłam taki wirtualny, za opis QKZ W1PRO i żeby Ci dodać otuchy odnośnie wyrzutów sumienia, spowodowanych nagłym odkryciem dużego nadmiaru słuchawek ;) No, taka empatia z mojej strony ;)

ps. długo nie wytrzymasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, strong6 napisał:

@Jaro54 - skończyły mi się lajki - posyłam taki wirtualny, za opis QKZ W1PRO i żeby Ci dodać otuchy odnośnie wyrzutów sumienia, spowodowanych nagłym odkryciem dużego nadmiaru słuchawek ;) No, taka empatia z mojej strony ;)

ps. długo nie wytrzymasz ;)

Wiem, najgorsze, że robiąc takie postanowienie wiem że za jakiś czas znowu coś kupię, a mam już maleństw kilkanaście sztuk :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kupowanie ma też swoje plusy. Ja np. przekonałem się że jednak nie lubię przewagi basu w dokach, a zawsze takich szukałem. Recenzje, testy itp. Te z mniejszą ilością basu odpadały. Gdyby nie Chiny nigdy bym się nie skusił na inne słuchawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mushabelly napisał:

Takie kupowanie ma też swoje plusy. Ja np. przekonałem się że jednak nie lubię przewagi basu w dokach, a zawsze takich szukałem. Recenzje, testy itp. Te z mniejszą ilością basu odpadały. Gdyby nie Chiny nigdy bym się nie skusił na inne słuchawki. 

Ale jak masz takie ilości jak ja to zapominasz o części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sir Nick napisał:

W1 PRO to bardzo udane  doki, dobrze zrobione, solidny kabel  nie zbierajacy dzwiekow , lekkie i plaskie (mozna w nich spac na boku). U  mnie sluza do biegania juz kilka ladnych miesiecy i spisuja sie w takiej funkcji swietnie. 

I cena bardzo fajna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sir Nick napisał:

Te Senfery to jakos cicho przeszly, byly oczekiwane a jak sie pojawily to cisza, inaczej niz bylo z modelem 4in1. 

@Sir Nick pisze o reakcji na head-fi ;)

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności