Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu sprzedali te 121 sztuk w promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się zapytać czy jeszcze zejdą :lol:

Trzeba mieć refleks, 13,36. A gdzie piszą ile zostało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz promocję to masz pod ceną pasek i z prawej strony ilość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś różnica pomiędzy czarnym a kolorowymi (poza kolorami, of course)? Kupiłem po jednej sztuce (załapałem się na 9.99)i pewnie jednych będę chciał się pozbyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZST - z tego co mi wiadomo, oprócz różnicy w kolorze obudowy, innych różnic między nimi nie ma.

Tu jeszcze w promocji zostało trochę tych kolorowych:
http://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_598798.html?wid=21

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SeventyThree  mógłbyś opisać trochę swoje odczucia apropo  BlitzWoolf BW-VOX1 . Oraz ogólnie które z tych 7 par Ci najbardziej podeszły i dlaczego? 

 

@Starh Ja właśnie odsłu****ę od 3 dni KZ ZST, KZ ATE oraz KZ ED3M i jak dla mnie basik słabiutki w KZ ZST (może na piankach będzie lepiej). Dlatego za nomową kolegi z forum zakupiłem od razu KZ ZS3 które podobno w tym aspekcie lepiej się sprawują. Lubię muzykę filmową i tu o dziwo najlepiej słuchało mi się jej na KZ ED3M. Nie grają tak wyraźnie wysokimi ale ten basik jak dla mnie -  naprawdę daje radę. Mogę słuchać ze 2 godziny i nie jestem zmęczony. Natomiast przy KZ ZST po godzinie już muszę je wyjąć z uszu bo mam dość na jedną sesję.

 

Panowie mam jeszcze pytanie. Posiada ktoś z was VJJB N1? Korcą mnie trochę, a nie wiem czy warto -- jak z tym basikiem w porównaniu do KZ ZST?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SeventyThree  mógłbyś opisać trochę swoje odczucia apropo  BlitzWoolf BW-VOX1 . Oraz ogólnie które z tych 7 par Ci najbardziej podeszły i dlaczego? 


Na pewno jest różnie na SMLS sAp II I na Nubia Z7 Max ... na jednym urządzeniu słuchawki grają bdb, podczas gdy na drugim jest kupa ... ale większy test w ten lub następny weekend będę mógł zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.05.2017 o 19:41, strong6 napisał:

@szalasnikov
Właśnie dokonałem zakupu KZ ZS5 z poniższego linka:
https://pl.aliexpress.com/item/New-KZ-ZS5-8-Units-Balanced-Armature-Hybrid-In-Ear-Earphone-HIFI-Sport-Earphones-Earplug-Headset/32809493621.html?spm=2114.13010608.0.0.xuXI4M
szare, bez mikrofonu, na zwykłym kablu.
Słynny srebrzony kabelek od KZ ZST, który mam powinien pasować.
2ba+2dd za 30 $ czyli hybrydy 4 przetwornikowe za 118 zł ;)

 

Dzięki AudioBudget można je mieć taniej:

 

Szkoda że muszę odpuścić, bo nie trawię OTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Matador napisał:

Mi pokazuje 10,99 i 471 sztuk dostępnych.


Gearbest robi "czasową" promocję m.in. KZ-ZST. Jedne się kończą, inne zaczynają. Poniżej link do KZ-tów:
http://www.gearbest.com/top-brands/kz/97.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, strong6 napisał:


Gearbest robi "czasową" promocję m.in. KZ-ZST. Jedne się kończą, inne zaczynają. Poniżej link do KZ-tów:
http://www.gearbest.com/top-brands/kz/97.html

Co z tego byś polecił?

ZST mam zaklepane już na bazarku tutaj ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Starh - miałem lub mam KZ ZST, KZ ZS3, KZ ED9, KZ ATE i wszystkie są raczej udanymi modelami (w cenie za które można je nabyć). Grają dobrze i są tanie.
Nie wiem jakie brzmienie preferujesz, a mają różne sygnatury dźwiękowe. Bardzo dobrze są opisane na tej stronie - audiofight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZST mają rzeczywiście mniej basu niż KZ ZS3 ale według mnie jest go wystarczająco, nie przykrywa pozostałych pasm.
Zauważyłem tez ze ZST są bardzo podatne na zastosowane tipsy, przy ZS3 nie było to aż tak wyczuwalne.

No i ZST są dla mnie dużo wygodniejsze niż ZS3

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Starh napisał:

Recenzja Memt x5 na audiobudget.

Koleś zachwycony, narzeka jedynie na tipsy, które od razu wymienił.

https://audiobudget.com/product/MEMT/X5

 

Mam je od dwóch dni - wyglądają bazarowo, ale grają naprawdę przyzwoicie, bas jest ale nienachalny, scena jak na moje odczucie jest bardzo szeroka. Na razie pokonały Urbanfuny w codziennym użytkowaniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo za dużo :) I jeden drugiego hype'uje to tak jakby człowiek chciał wyleczyć się z dżumy w kolonii zadżumionych :) co się podleczy to zaraz ktoś zarazi :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupic epha czy rha750 to już wziąłem zst i urbanfuny. Pewnie zamówię do tego coś jeszcze i potestuje.

 

W sumie to nawet dobrze, przynajmniej znajdę dzwiek, do którego będę dążyć bo jeśli chodzi o IEM to jeszcze nie wiem czego chcę :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności