Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Może zdołacie mi pomóc. Poszukuję słuchawek otwartych lub zamkniętych z Chin lub mogą być nawet używane z np OLX.pl czy allegro. Nie drogich tak w przeliczeniu max za 150zl. Głównie zależy mi na wygodzie i dużej scenie. Będą podpięte pod komputer z zintegrowaną kartą dźwiękową. Słucham muzyki rock i z filmów lub gier. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

 

ps. Miałem kilka słuchawek Creative Aurvana Live jakieś tam Superlux-y i ostatnio Sennheiser HD205. Aurvany były bardzo dobre i wygodne. Superlux dźwiękowo także były niezłe ale pokrycie muszli powodowało u mnie uczulenie. Senki są takie sobie dźwiękowo za to są nie wygodne.

 

Wysłane z mojego S10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sound John napisał:

@Inszy Przynajmniej różne sygnatury sobie porówna, dowie się czego chce. Moim zdaniem jest to warte wydanych pieniędzy :)

W teorii tak, w praktyce niekoniecznie. Na pewnym pułapie jakościowym często podobają nam się słuchawki, których sygnatura nam niby nie pasuje (według odsłuchów tanich doków).

 

@Matador jak Ci się podobały CAL!, to zainteresuj się Takstarami HD2000.

 

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówkę @Inszy ale ... może coś jeszcze podasz? 

 

Znalazłem jeszcze wskazówki w innych miejscach w sieci o AUSDOM M06Zealot B5 z aliexpress-u 

Z amazon-u (nie wiem czy będzie można je zamówić do Polski) Edifier P841Coloud No. 8 (trochę inna budowa).

Edytowane przez Matador
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎04‎-‎19 o 23:24, Jaro54 napisał:

Lub przejściówkę  zastosować :)

 

Ja jeszcze raz. To poleć Jaro54 jakąś przejściówkę aby przejść z fonowego 3,5mm 4-pin (pilot) na zwykły 3,5 3-pin.

O 3,5 4pin na dużego jacka nawet nie marze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pierotero napisał:

 

Ja jeszcze raz. To poleć Jaro54 jakąś przejściówkę aby przejść z fonowego 3,5mm 4-pin (pilot) na zwykły 3,5 3-pin.

O 3,5 4pin na dużego jacka nawet nie marze.

A masz problem z obecnym jackiem? jeśli tak to zwróć się do BigMarasa, ma różne, różniste przejściówki i coś ci dobierze nawet na 6,3 mm a czemu nie spełniać marzeń:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mushabelly i jak wypadły testy tych basssssssowych słuchawek?

Do mnie na razie dotarły

KZ ED2 -- jak dla mnie lepsze od Xiaomi poniżej. Fanie wykonane, aż miło popatrzyć jak mogą wyglądać słuchaweczki za 6 baksów. Czystsze wysokie, jaśniejsze granie. Basik jakiś jest, ale wolałbym mocniejszy. Pokombinuje trochę z tipsami.

Xiaomi Piston 3 Fresh Youth -- tymi się trochę zawiodłem, Fajnie pracuje basik ale ogólnie ciemne granie, mało wyraźne wysokie. Daft Punk brzmiało jakoś dziwnie.

 

Generalnie z tych dwóch wolałbym KZ ED2. Jednak to jeszcze nie to. Czekam na kolejne 10 par, a właśnie zamówiłem kolejne 3 ;-)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych Basssssów to powiem tak. Oddałem wszystkie po minucie matce. Będzie miała do prac w ogródku ( często przecina przewód sekatorem ).

 

KZ ZST za to zostają. Chociaż nie było takiego efektu jak przy KZ ATR. Wow tyle kosztuje, a tak gra.

 

No ale przeczesuje gearbest i banggood w poszukiwaniu nowości. Chociaż wpadłem po uszy bo jeszcze na klawiatury mechaniczne się natknąłem a to moje kolejne hobby. Już mam kilka w koszyku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły moje słuchawki zakupy z państwa środka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełka twarde w obu. W1 Pro od razu grają przyzwoicie po wyjęciu z pudełka, bez zabaw z tipsami. DM9 trochę dużo mają na świeżo basu, ale zobaczymy jak trochę się wygrzeją i czy zmiana tipsów coś pomoże. W1 Pro wyglądały na kolosy ale nie są wielkie. @strong6 możemy w przyszłym tygodniu po południu się umówić, bo jak widzę jesteś z Mysłowic, a ja pracuje w Szopienicach. Będziesz mógł posłuchać własnymi uszami

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam być szczery, to szkoda mi teraz kasy na nie ;) Ale może kiedyś?

Na pewno jednak grają inaczej od słuchawek CA. Amerykanie nawet nie mają takiej konfiguracji przetworników, która swoją drogą wygląda na przerost formy nad treścią (ale może udało im się uporać z problemami w takich konstrukcjach).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę je tutaj:
https://world.taobao.com/item/550087478031.htm
ale nie potrafię robić zakupów na tej stronie :(
Niecałe 29$ za 2ba+2dd, odłączany kabel, 2 pinowe złącze (chyba takie samo jak KZ ZST i ZS3 - kabelek srebrzony od nich powinien pasować) ;)
Za jakiś czas powinny być na aliexpress - dla niejednego fana KZ-tów będzie to prawdziwa gratka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności