Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, jacekin napisał:

Kilka minut w uszach i już wiem, że Urbanfun to jednak nie moja bajka. Chyba je wystawię w komisie po kosztach.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

Ok, jak by co to ustawiam się pierwszy (mam nadzieję) w kolekcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanfun zamawiałem stąd:

https://pl.aliexpress.com/item/New-URBANFUN-Balanced-Armature-With-Dynamic-In-ear-Earphone-BA-Driver-Noise-Cancelling-Headset/32730352206.html

 

Moje KZ ZST grały dobrze od razu po wyjęciu z pudełka. Nie zmieniły się po wygrzaniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, werwolf16 napisał:

Dźwięk ZST zmienia się zauważalnie po wygrzaniu? W którą stronę?

Niewiele się zmieniają po wygrzaniu. Generalnie poprawia się separacja, bas zyskuje na kontroli. Góra wydaje mi się, że się nie zmieniła. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dziś do mnie KZ ED2 póki co się wygrzewają, ale już słychać, że grają całkiem dobrze.

Po tej fotce sądziłem, że będą to słuchawki otwarte

HTB1m1JXNFXXXXczXVXXq6xXFXXXF.jpg

a okazało się, że prócz siatki jest tam jeszcze kawałek blachy - izolują całkiem dobrze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ED9 też całkiem fajne. Można ilość basu regulować filtrami. A czekam na W1ProDM9

1 minutę temu, jarrro napisał:

Jakie pianki pasują do kz ZST?

400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jaro54 napisał:

Ja mam ED9 też całkiem fajne. Można ilość basu regulować filtrami...

A jaki poziom ogólnie prezentują - zbliżony do ZST?

Jaką mają charakterystykę na różnych filtrach?

Jak u nich z izolacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych mniej basowych filtrach całkiem przyzwoicie, a nawet czasami mam wrażenie, że lepiej niż ZST. Bardziej detalicznie i trochę więcej powietrza. Ale są bardziej wrażliwe na jakość nagrań. Na basowych filtrach tylko do testów użyłem, dla mnie za dużo basu, wszystko zamulone basem. Izolacja dość dobra, mają te czerwone tipsy, nawiasem mówiąc pasują do Tripli i całkiem ok sprawują się w Triplach

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno rozwaliły mi się sony mh1 (miały prawie 3 lata, a kosztowały 20zł...więc i tak długo posłużyły ;) ). Bardzo lubiłem brzmienie tych słuchawek. Jako że średnicowo/neutralne słuchawki już mam (xba-c10) i bardzo mi w tym aspekcie pasują to szukam teraz funowych doków. Zdecydowałem się na wybór pomiędzy kz zst i ewentualnym ponownym kupnem mh1. Czy ktoś miał okazję porównać jedne i drugie, albo chociaż z pamięci jeśli jest pomiędzy nimi duża różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, donpedro1979 napisał:

Do kz Zs3 pasują też pianki Snab. Pewnie do ZST też będą pasować

Tak pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się w sprzedaży czwarta wersja Bluedio Turbine 4. Dość ciekawie wyglądają i cena niecałe 70$ chyba nie jest zbyt wygórowana

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie tylko powiem, że jeśli macie RHA a konkretnie gumki od nich, to polecam je "siłowo" wcisnąć na KZ-ty. Dźwiękowo bajka, a i wygoda o wiele lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie potrzebuje słuchawki do Samsunga S6 dokanałowe, cele wiadomo muzyka i filmy. Miałem Koss Pora PRO i były dla mnie świetne pod względem dźwięku.

Jestem troszkę nie na czasie ze słuchawkami i nie wiem w co się pchać. A widzę po paru postach że chiny dobrze zamieszały. Nie chce wydawać fortuny, ale żeby to fajnie grało.

Cenie sobie scene- detale i dobry bass który gra jak trzeba z tym że to nie on ma być najważniejszy. 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności