Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

@MrHardy a jak sobie do Urbanfunów dokupisz i zastosujesz wspomniane wcześniej niebieskie tipsy, dostaniesz bardziej zaangażowaną muzycznie i rozjaśnioną wersję Urbanfunów - polecam.
KZ ZST w zestawie proponowanym przez Ciebie sam stosuję i również polecam.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dla mnie ZS3 grają lepiej od ZST? Są bardziej szczegółowe, lepiej leżą (super izolacja), lepszy bas. Nie wiem, może to kwestia właśnie lepszego seala. W ZST na stockowych tipsach ciężko go złapać. 

Wciąż czekam na niebieskie tipsy i srebrny kabelek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pawkos napisał:

Ja miałem niebieskie tipsy. Czerwone lepsze. 

Nie ma lepsze - gorsze, po prostu tobie lepiej spasowały z uszami. Większości pasują niebieski. Mają szersze wyjście od czerwonych i na ZST lepiej sprawują się. Czerwone za to z Triplami są lepsze oczywista oczywistość wg mnie i moich ogrzych usząt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Weird_O - jak podmienisz tipsy i kabelek, komfort użytkowania poprawi się bardzo, a i dźwiękowo będzie jeszcze lepiej ;) 
Też pisałem o niesamowitej izolacji w KZ ZS3 (dostałem wręcz efekt podciśnienia, takiego zassania w uchu i pisałem jak sobie z tym poradzić) i o tym jak grają.
@pawkos - czerwonych tipsów nie mam, nie próbowałem. Zamówię z ciekawości, przydadzą się ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sn4ke napisał:

O jakich konkretnie tipsach piszecie? Wziąłbym coś od majfriendów, ale wolę uzbroić się w sprawdzony towar :)

Niebieskie

Czerwone

Powyżej masz linki do tych tipsów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem to jak wyglądają tak samo u różnych sprzedawców to raczej jest to samo?

 

No i czy bylibyście w stanie polecić jakieś chińskie pianki? Myślałem np o takich dedykowanych do KZ pakowanych po jednej parze w blistry.

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma KZ robi następny krok w dziale hybryd. W cenie ~ 30$ ma wypuścić na rynek 2dd+2ba. Wygląda mi z fotki, że srebrzony kabelek lub wypuszczony niedawno kabelek bluetooth do KZ ZST/ZS3 powinien i w tych nowych hybrydach się sprawdzić.
Tak te nowe Hybrydy KZ wyglądają:

EMERysY.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, strong6 napisał:

Firma KZ robi następny krok w dziale hybryd. W cenie ~ 30$ ma wypuścić na rynek 2dd+2ba. Wygląda mi z fotki, że srebrzony kabelek lub wypuszczony niedawno kabelek bluetooth do KZ ZST/ZS3 powinien i w tych nowych hybrydach się sprawdzić.
Tak te nowe Hybrydy KZ wyglądają:

EMERysY.png

 

Wyglądają jak Campfire Audio:mellow:

 

Żeby się nie przejechali na dwóch dynamikach. To nie ma sensu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest taka moda, aby cudaczyć z konfiguracją driverów, aby kusić czymś nowym. 2DD widziałem już w Tennmak Pro i podobno nie jest to basowe granie..

 

Chyba trzeba trzymać się firm dla których audio to poboczny biznes. Bo inaczej to są nowe modele i rewizje co 4 miesiące.

Edytowane przez nsk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, strong6 napisał:

Pozwolę sobie na mały offtop (mały, bo można podłączyć do tego tanie słuchawki z Chin) ;)
Gdybym nie miał do czego słuchawek podłączyć, to bym kupił. Jako, że mam to się zastanawiam (ciekawość) i może..... 
Za ~ 120 zł można sobie ściągnąć takie coś:

 Tyle, że to flaków nie odtwarza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności