Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

KZ Earphones - temat rzeka, tyle modeli mają. Wszystkie tanie, o różnych sygnaturach dźwiękowych i różnej budowie. Miałem lub mam jeszcze KZ ATE, KZ ED9 (mają wymienne filtry), KZ ZS3, KZ ZST. Mają tych modeli znacznie więcej.
Wg mnie najciekawiej/najlepiej zestrojone są ZST i z tych wymienionych są jedyną hybrydą :huh:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Superata napisał:

Sporo do ogarnięcia. Możecie podsumować czym warto się zainteresować w KZ Earphones? 

Na pewno bo jakość cena jest rewelacyjna w większości. Mam oprócz ZST, ED9, miałem GR (chyba najsłabsze, też z filtrami jak ED9), a zamówiłem W1 Pro i DM9. Po za GR wszystkie na bardzo przyzwoitym poziomie dźwiękowym i bardzo dobrze wykonane i wyposażone. Jeśli mp3store zostałby dystrybutorem to wreszcie młodzież słuchałaby na co najmniej przyzwoitych słuchawkach. Cenowo byłaby rewolucja  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ale jest sporo na ali ciekawych bt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później bo teraz muszę pomóc mojej gorszej połowie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up no i niestety gryząc się w język musze powiedzieć że diablo mniej angażujące niż ZST na tym srebrnym sznureczku. kazety lubię.

 

Edit

A to up to do stronga było w kwestii rowniejszego grania UF względem kz zst

Edytowane przez brunnerius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, brunnerius napisał:

@up no i niestety gryząc się w język musze powiedzieć że diablo mniej angażujące niż ZST na tym srebrnym sznureczku. kazety lubię.

 

Edit

A to up to do stronga było w kwestii rowniejszego grania UF względem kz zst

 

!?

Żywsze, jaśniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co napisał @brunnerius (używa audiofilskiego języka połączonego ze specyficznym dla siebie sposobem pisania) jest trafne - KZ ZST mają wyrazistszy przekaz, bezpośrednio wchodzą w interakcję ze słuchaczem, łatwiej i mocniej trafiają i wciągają (zatapiają jak by to napisał w/w), chce się ich słuchać, efektem często jest banan na twarzy, tzw. efekt "wow"
(błogi efekt jak po szklaneczce rumu) :D
Ale widzę, że nie zdążyłem - @brunnerius się pojawił i sam wyjaśnił ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, i ta delikatna v-ałka :)

 

Ja dalej dilema (napęd jasny, analityczny!):

HFM RE100 vs Memty X5 vs UF.

-wydać lepiej czy taniej

 

Ups, chyba napiszę w oddzielnym temacie.

Edytowane przez pierotero
po namyśle
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Urbanfuny z tymi tipsami https://pl.aliexpress.com/item/3-Pairs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphones-Silicone-Eartips-For-KZ-ED10-ED8m/32712990205.html?shortkey=zYNzENBn&addresstype=600 
A może polecicie coś innego z nieprzytłaczającym basem? Jak z wygodą w Urbanfunach?
te legitne? Aliexpress a może EINSEAR T2

Edytowane przez Ghert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Ghert napisał:

Zdecydowałem się na Urbanfuny z tymi tipsami https://pl.aliexpress.com/item/3-Pairs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphones-Silicone-Eartips-For-KZ-ED10-ED8m/32712990205.html?shortkey=zYNzENBn&addresstype=600 
A może polecicie coś innego z nieprzytłaczającym basem? Jak z wygodą w Urbanfunach?
te legitne? Aliexpress a może EINSEAR T2

Własnie przed świętami przyszły mi te gumki i dziś wypróbowałem na Urbanfunach - dla mnie najlepsze są S-ki, bo nie tak szczelne (słabszy bas) i przetwornik blisko ucha (bardziej podkreślone średnie). Brzmieniowo jest dobrze, wygoda też, tylko trzymają się dość słabo w (moich) uszach w porównaniu do gumek od KZ ZST.

Edytowane przez Perul
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, strong6 napisał:

Z czasem zapewne stanieją. Te powyżej to takie pierwsze jaskółki.

 

Albo szybko sprzedadzą pierwszy wypust i będziemy czekali na kolejny, droższy.

Ja kupiłem, dzięki za cynk.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności