Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie będą K701/2 jako stacjonarki tak z sentymentu a Ve Monki do Lumii bo audeosow nie trafiłem :(.

Z tym że jak mnie uszy zabolą albo nastanie cisza nocna to jakieś fajne, ciepłe i niekujące doki właśnie :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Inszy napisał:

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Na pewno nie PMV pierwszej generacji.

Ewentualnie MEMT X5.

 

 No to mam zagwozdkę. 16 dolców na Ali..  vs 2,5 stówy na Allegro.

A jakim basidłem gra ten x5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dobrze i tanio es18 basowało, do czego bym nie podłączył no ale ktoś wyrwał kabelek i tak zostało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ilov3 napisał:

a coś z chin z dobrym basem polecicie?

 

Od siebie KZ ZS3 albo VJJB K4. Dobry bas to w sumie też pojęcie względne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Urbanfuny :)

Pierwsze wrażenia? Jak dla mnie jest mniej basu niż KZ ATE.

Bas jest taki 'mięciutki'.

Generalnie jest taki przyjemny efekt wow od razu po wyjęciu z pudełka i podłączeniu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donpedro pisz jak z resztą pasma bo jak nie to będę chyba musiał się wykosztować na re400 :(

Inszy skrobnij coś o basiku z tych Memt, pliss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎28‎.‎10‎.‎2016 o 00:20, strong6 napisał:

Hybrydy Urbanfun mają wysokie notowania u Rosjan (na ichnim mp3 store - audiofight) i między innymi dlatego je sprowadziłem. Testuję je intensywnie od kilku dni, mogę co nieco o nich powiedzieć. Komfort i dopasowanie doków do uszu jest bardzo dobre - osłonki metalowe są bardzo lekkie. Izolacja jest powiedzmy średnia, kobel przeciętny, ogólny wygląd niezły - moje mają kolor limonki.
Za to brzmieniowo jest jak dla mnie rewelacyjnie (za cenę w której je można kupić).
Sygnatura jest bardzo zrównoważona, nie jest to żadne V, wszystkie pasma są neutralne. Dzwięk jest bardzo czysty, szczegółowy, jasny. Brzmią jak dla mnie lepiej niż Vivo XE800 - mam nareszcie odrobinę więcej doskonałego basu, nie mam najmniejszego kłucia średniowysokich tonów. Scena jest szeroka, każdy dzwięk jest bardzo dokładny, precyzyjnie rozmieszczony. Doskonałe brzmieniowo hybrydy za niewielkie pieniądze.

@pierotero
O Ubanfunach napisano później w tym wątku wielokrotne. Trochę trzeba by przejrzeć ;)  
Na head fi mają takie recenzje:
http://www.head-fi.org/products/gemtune-urbanfun-hifi-dual-driver-in-ear-headphones-hybrid-balanced-armature-dynamic-earbuds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pierotero

Nie wiem czy potrafię to ładnie opisać :)

Żadne pasmo nie wybija się jakoś, wszystko jest jakby na swoim miejscu i naturalne (i neutralne).

Nic nie kuje (a w KZ ATE zdaża się, że wysokie tony są jak szpilki)

Ładna separacja instrumentów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pierotero napisał:

donpedro pisz jak z resztą pasma bo jak nie to będę chyba musiał się wykosztować na re400 :(

Inszy skrobnij coś o basiku z tych Memt, pliss.

 

http://xon24.eu/sluchawki/379-hifiman-re-400-sluchawki-dokanalowe.html

 

Taniej chyba się nie da. Gość sprawdzony, ma też konto na allegro pod tym samym nickiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Weird_O napisał:

 

http://xon24.eu/sluchawki/379-hifiman-re-400-sluchawki-dokanalowe.html

 

Taniej chyba się nie da. Gość sprawdzony, ma też konto na allegro pod tym samym nickiem.

dzięki za linka, może sam je kupię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj będzie problem, bo podobno rząd chiński zmienił prawa i dużo pośredników teraz zamyka swoją działalność. Dużo osób korzystało z usług MisterTao, który już nie działa od końca marca. Ja nie kupuję więc mi to lata, ale radzę teraz poczytać co i jak.

Wydaje mi się, że jest to związane z tym, że w celach eksportu zostało stworzone aliexpress na którym to oferowane były przedmioty z taobao. Niektórzy zwęszyli sobie biznes i pominęli dodatkowego pośrednika przez co oferowali towar w atrakcyjniejszej cenie i teraz jest reakcja na to. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, donpedro1979 napisał:

@pierotero

Nie wiem czy potrafię to ładnie opisać :)

Żadne pasmo nie wybija się jakoś, wszystko jest jakby na swoim miejscu i naturalne (i neutralne).

Nic nie kuje (a w KZ ATE zdaża się, że wysokie tony są jak szpilki)

Ładna separacja instrumentów

 

 

Dobrze widziec kolejnego zadowolonego Urbanfana!  

 

Podpisuje sie pod Twoimi wrazeniami w całej rozciągłości. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze KZ ZS3 i...

Narzekałem na wygodę KZ ATE ale przy ZS3 to ATE są królami komfortu :)

ZS3 jak udało mi się je wpasować w uszy brzmiały fajnie ale co chwila mi wypadają...

Dam im jeszcze szansę

 

Mój skromny ranking to:

Urbany->KZ ATE-> KZ ZS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2017 o 10:54, pierotero napisał:

Inszy skrobnij coś o basiku z tych Memt, pliss.

Jest go sporo, ale nie dominuje nadmiernie nad resztą. Charakter mięsisty, długo wybrzmiewający, z akcentem na mid-basie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłośnikom pchełek po testach na xduoo z3 i hidizsie ap60 mogę polecić swietne k's 300. Wedlug mnie gdy porównamy je z niewiele tańszym monkami czy no senferaami pt15 yo mamy doczynienia z zupelnie inną ligą. Wedlug mnie za 15usd dostajemy świetne sluchawki w ktorych mamy wszystko czego potrzeba by cieszyć się ulubioną muzyką.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności