Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Mam trochę z tych nowych i tanich doków, Porównać ich jednak nie mogę z jbm mj800, bo na nie hype był kilka lat temu i ja ich nie posiadam. Wydaje mi się, że o takie porównanie starego z nowym mógłby pokusić się @Inszy. Sam byłbym tego ciekaw, bo te jbm mj800 nadal w są dostępne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o JBM MJ800, to bym ostrożnie do nich podchodził. Pierwsza seria, która naprawdę była dobra, szybko została wycofana i po jakimś czasie producent wprowadził nowy wypust, bardziej nastawiony na bas (prawdopodobnie zmienione przetworniki), gorszy technicznie i do tego wrzucili słaby kabel. Teraz jest trzeci wypust, po dłuższej przerwie i to może być coś całkiem innego.

A moje żyją do dziś jako główne doki mojej mamy, wiele późniejszych pozdychało, więc jakościowo też nie poszli do przodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem z tego sklepu i było sztywne etui.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też brałem z tego sklepu i zostały wysłane 15 grudnia... mam nadzieję, że dojdą w przyszłym tygodniu.

W tym czasie dostałem na odsłuch PMV A1 Mk1, podobno gra jaśniej niż mk2. Jeśli chodzi o dźwięk to grają naprawdę fajnie, są dość jasne, scena też robi wrażenie, dość wygodne, świetny kabel. :)

Edytowane przez pekin93
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham UFunów od Perula. No cóż, w uszach najlepiej siedzą mi w piankach. Nawet nieźle grają.

 

Jak na razie chyba w naszych poszukiwaniach ideału chińskich tanich doków nie znaleźliśmy. Remaxy, UrbanFuny,ZST...zawsze jest co im zarzucić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pekin93 - do mnie dopiero w zeszłym tygodniu dotarły ostatnie zamówienia z 11.11.
Ciekawi mnie jak je odbierzesz mogąc porównać z PMV A1 Mk1. Vivo XE800 dotarły, czy też jeszcze idą? Pytam, bo trochę tego sprzętu przewinęło się przez Twoje ręce (np. VSonic Gr07) :)
@ Lord Rayden - cel jest ważny, jednak droga do znalezienia ideału tanich chińskich doków chyba równie ważna :) Czy Remaxy, Urbanfuny i ZST wg Ciebie prezentują podobny poziom? Miałeś wszystkie na odsłuchach?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lord Rayden - cel jest ważny, jednak droga do znalezienia ideału tanich chińskich doków chyba równie ważna :) Czy Remaxy, Urbanfuny i ZST wg Ciebie prezentują podobny poziom? Miałeś wszystkie na odsłuchach?

 

 

 

Nie, to różny poziom. Mam Remaxy, UFuny pożyczone a KZ ZST kupiłem teraz (jeszcze dojdą). Posłuchałem też UiiSii HM7.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZST-kliknięte, z Urbanami się na razie wstrzymam.
Po weekendzie pomyślę czy nie pójść za ciosem i nie" zanabyć" Meizu HD50.
Jak doki kupiłem z ciekawości, bo chyba Tripli nie wygryzą , tak portable na wyjazdy wskazane :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarły moje KZ ZST I ED-9. Wieczorem jak wrócę z pracy podłącze je do wygrzewania zobaczymy czym to się je :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale z tego co widzę osobom o podobnych gustach przypadły to pewnie mi też przypadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności