Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarły do mnie z chin AuGlamour R8:

IMAG0366.jpgIMAG0365.jpgIMAG0367.jpg

 

Generalnie to jak za 30$ zestaw dosyć okazały: sztywne matowe pudełko na magnes a w środku słuchawki w całości wykonane z metalu i z odpinanym kabelkiem. Plastikowe etui wyłożone pianką, klips do kabelka, zausznice, 5 par tipsów (silikonowe 1xS, 2xM, 1xL, pianki 1xM ). Dodatkowo metalowe logo ( nie wiem do czego to ma się przydać, ale ładnie wygląda)

 

Na razie tylko sprawdziłem czy działają. Coś więcej napisze jak już trochę poslucham

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glamour !!! Wow !

http://headpie.blogspot.com/2016/04/headphone-granvela-auglamour-r8-review.html

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualne luzy pianką montażową uzupełniasz. Izolacja 100% :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZhiYin Z5000.jpg

dziś, po dwóch miesiącach dotarły

i ostatie takie wooow zrobiłem, jak pierwszy raz słuchałem FLC8S

scena poraża, B2, BGVP DGS100 po nich brzmiały klaustrofobicznie

mój bestbuy 2016,

jest wszystko, co lubię : duża scena, góra jasna bez ostrości, dobre średnie (B2 jednak trochę lepsze do wokali), świetny dół, nic się nie zlewa - jak trzeba łupnie, jak trzeba są szybkie i punktowe, choć są raczej po "ciemniejszej stronie mocy" do takich IE8 dużo im brakuje ;)

a przy tym genialnie grają już z OP3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tulejka chyba nie jest większa niż w Triple10, a jeżeli jest to niewiele

lubię głębszą aplikację więc dopiero z biflange jest ok

kabelek średniej jakości - mocno się plącze, choć odcinki pamięciowe pozwalają na całkiem komfortowe noszenie

ciekawostka - słuchawki przyszły w skórzanym etui, bez ulotek, pudełka, razem z nimi kilka par tipsów, wygląda jakby wyszły z jakiejś manufaktury :) ale jakość wykonania jak najbardziej ok

Edytowane przez coolmen77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mrice e300

Mam i polecam. W tej cenie Best Buy. Kable wytrzymałe, trójkątne nie plączą się.

Jedyny minus słuchawek to że kable przy dotyku ekranuja. Dźwięk na wysokim poziomie.

Chyba chodzi o efekt mikrofonowy?
Nope, niektóre kable wpływają na dotyk na ekranie, to tak jakbyś rysika używał.

Od rodzaju kabla to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w świetle tego co All999 kupił, nie należy założyć tematu "Drogie i nietypowe słuchawki z Chin (i nie tylko)"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam rozwinięcia sony xba-c10. W skrócie to cieple brzmienie, wypchnieta srednica i wysokie na rowni z basem. Tutaj recka http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-sony-xba-c10/ bardzo mi sie ta sygnatura podoba. Chciałbym cos o takiej samej/podobnej sygnaturze/stylu dźwięku, ale o półkę wyzej jakościowo :). Nie obraził bym się na wymienny kabelek ;)

Oczywiście jako że temat jest o tanich słuchawkach z Chin to chodzi mi o chińskie słuchawki (niestety ale mają najlepszy stosunek jakości dźwięku/wykonania do ceny ;))

myślałem nad kz zst (bo mają na średnio-wysokotonowe armatury), ale nie wiem czy by mi przypasowaly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności