Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

czyli te Mrice E300 są w sumie za około 15 $ z darmową przesyłką? bo widzę januszów ekonomii na allegro sprzedających za 85-119 zł

edit. a dobra, wysyłka gratis

ktoś je zakupił i chce odsprzedać, ciekawią mnie trochę te chińskie doki, Piston V3 imho grają całkiem nieźle i są lepszą opcją od takich Brainwavz M1, w których dodatku zerwiesz kabel choćbyś obchodził się jak z jajkiem

Mi tam się kabel w nich newet podobał, sztywny nieplączący oraz pętelka w kieszeni prawie sama się robi. Miałem przez ok 7 miesięcy i z kablem imo nie miałem problemu , ale za to padł przetwornik :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Takstar HI1200
Ergonomia - duże zaskoczenie. Najmniejsze Sony Hybrids. Wchodzą mi w uszy klasycznie (nie OTE) i się trzymają. Autentycznie !
Poza tym sa lekkie.
Dżwięk - wychodzi,że rację ma Inszy. Słuchawki basowe z dobrym basem. Chyba nie ten najniższy się odznacza tylko ten średni. Na T4G słychać jak są ciepłe,
T5G - chłodniejszy, więc już ciut mniej basowo. Przydaje się jednak korektor.

Na ZX-100 - Jeszcze chłodniej na FLAT (EQ). Choć bas daje znać,że jest mocny. Ogólnie ZX-1 na PowerAmp wydaje się chłodniejszy od Taczki 5G.


@Inszy - czy coś wiesz może o Mumach ? (http://pl.aliexpress.com/item/Top-Quality-Rock-Brand-Muma-Stereo-Headphone-Wired-Headset-Headphone-with-3-5mm-Audio-Cable-for/32524304014.html)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak świeże, to daj im pograć - nie zmieniają się drastycznie, ale jest pewna różnica.

 

No i to moje ulubione niedrogie doki do basowego grania :)

 

O Mumach nic nie wiem, nawet na Hedfaju nie ma zbytnio informacji.

Edytowane przez Inszy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeże chyba nie są - Kurop już słuchał. Może zapuszczę z playerem i zostawię - jak RHA.

 

Jaki to jest przedział cenowy (Taksy) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 2 tygodnie temu zamówiłem KZ LP3, także jeszcze tydzień, może trochę dłużej i powinny być u mnie. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to podeślę do odsłuchów. Nigdzie nie było o nich informacji, a jako, że model ATE grał dosyć ciekawie (chociaż cholernie mi trudno w nich złapać seala to je odstawiłem do szuflady).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jako pierwszy w Polsce ;)

 

A to wyciągnąłem dziś ze skrzynki pocztowej:

http://www.aliexpress.com/item/Vention-VAE-T03-Dolphin-Earphone-Headphones-Earphone-Headphone-Headset-For-XiaoMi-Samsung-iPhone-MP3-MP4-With/2012140105.html

Całkiem wygodne, przyzwoicie grające (trochę coś w stylu Mrice E300), zaskakująco dobra jakość rozmów przez telefon. Na minus zbyt sztywny kabel. Ale jak za 8 dolców, to wydają się jak najbardziej udanym zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inszy

Ale lepsze będą od Mrice E300?

Masz może porównanie z Philips SHE3590 w wersji ze starymi tulejkami?

A może są jeszcze jakieś lepsze inne killery w tym mikro przedziale cenowym?

No chyba że dorwie się jakąś nie-podróbkę Xiaomi Piston V2 na ali, są i taniej nawet.

Edytowane przez deton24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą lepsze od E300. Będą inne i dźwiękiem i budową.

SHE3590 w starszej wersji nie słyszałem, ale zdania na temat ich domniemanej lepszości nad nowymi są na tyle podzielone, że podejrzewam iż są to dokładnie te same słuchawki, a ewentualne różnice w brzmieniu mogą wynikać z nakładek i wygrzania przetworników.

 

I w przedziale do 10 dolarów nie znajdziesz żadnych kilerów. Najbliżej będą chyba VE Monk, ale to nie dokanałówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności