Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

 @Jaro54 czy do BQEYZ K2 możesz podpiąć kabelek z TRNv80?
W opisie mają inną średnicę pinów - 0,75 i 0,78 ale przypuszczam, że powinny pasować.
 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wydać te 10usd. Jakość wykonania przewodu może nie najwyższa, ale dźwięk rekompensuje.

Spokojnie mogły by chodzić za 25-30 usd ggmm2.jpgggmm.jpg

 

 

A na zalączonym obrazku powyzej tipsy SpinFity + mój nowy dac, który też mi sprawia sporo radochy od paru dni ;)

Edytowane przez requal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, strong6 napisał:

 @Jaro54 czy do BQEYZ K2 możesz podpiąć kabelek z TRNv80?
W opisie mają inny rozstaw pinów - 0,75 i 0,78 ale przypuszczam, że powinny pasować.
 

Jak najbardziej używam kabelka TRN do obydwu 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę moją rezerwacją - Oneodio Studio Pro, kosztują 106zł (normalnie kosztują ok. 130zł) i podobno naprawdę są warte swojej ceny (rezerwacji dokonałem za pomocą wirtualnej karty mojego banku ;)).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najbardziej polecacie na moim miejscu? Posiadam trn v80 - wygrzewane z 100 godzin i jak wspominałem wcześniej góra dla mnie jest słabizną i do tego jest mega ostra.

1) Kupić Osty 200 i kabel srebrny - ryzyko oczekiwania, wydania z 60 złotych i bycia niezadowolonym.

2) Kupić BQEYZ K2 - tutaj już budżetowa propozycja w ciemno.

3) Kupić VJJB K4 - czytałem, że są świetne w swojej kategorii cenowej. Jak się mają do V80? Z tego co pamiętam to @strong6

słyszał obie pary :)

Edytowane przez Adrian97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że jesteś wrażliwy na górne średnie oraz wysokie tony i dlatego Ci TRN v80 nie pasuje. Przypuszczam, że i w BQEYZ K2 (Revonext QT2, które mam podobno mają taką samą sygnaturę dźwięku) choć te tony są łagodniejsze to i tak może to być dla Ciebie za dużo. VJJB K4 maja tych tonów znacznie mniej i jest bardzo prawdopodobne, że lepiej Ci spasują.
 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, e1mo napisał:

A ja się pochwalę moją rezerwacją - Oneodio Studio Pro, kosztują 106zł (normalnie kosztują ok. 130zł) i podobno naprawdę są warte swojej ceny (rezerwacji dokonałem za pomocą wirtualnej karty mojego banku ;)).

Zdaje się, że to to samo co Tracer Opal, tyle że z poprawionym pałąkiem (w sensie z metalowym usztywniaczem, a nie sam plastik) - jeśli tak, to naprawdę dobre dźwiękowo słuchawki.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości @e1mo ja również stałem się posiadaczem znanych i kochanych T2. Po pierwszych odsłuchach mogę powiedzieć, że jestem zachwycony. 

 

be6993ef62dc73a24fba47b1ca18db54.jpg69c6b158a8b44c738e697b9756109ed4.jpg

Edytowane przez Subfire
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Subfire napisał:

Dzięki uprzejmości @e1mo ja również stałem się posiadaczem znanych i kochanych T2. Po pierwszych odsłuchach mogę powiedzieć, że jestem zachwycony.

 

Myślałem, że przyjdą dopiero w Poniedziałek ^_^, a zdjąłeś tego bass-moda?

 

No i jak przypadły do gustu, to kup jeszcze jeden egzemplarz póki jest promocja (ja swoje odstąpiłem w cenie zakupu [jak jeszcze kody działały] + przesyłka), tak na wszelki wypadek :P. Ja osobiście wole V80 (nie muszę w nich robić bass-moda i dla mnie są wygodniejsze), ale w tej cenie kusi zakup kolejnego egzemplarza :ph34r:.

 

Żeby nie było, T2 to genialne słuchawki w swojej cenie i naprawdę warto je kupić (zwłaszcza w obecnej promocji). Świetny dźwięk, przestrzeń i balans, tylko ten bas... (z bass modem i odpowiednimi tipsami jest naprawdę dobrze). No i w łóżku, jak lezy się na boku, to nie są tak wygodne jak V80 ;).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, e1mo napisał:

 

Myślałem, że przyjdą dopiero w Poniedziałek ^_^, a zdjąłeś tego bass-moda?

 

No i jak przypadły do gustu, to kup jeszcze jeden egzemplarz puki jest promocja (ja swoje odstąpiłem w cenie zakupu + przesyłka), tak na wszelki wypadek :P. Ja osobiście wole V80 (nie muszę w nich robić bass-moda i dla mnie są wygodniejsze), ale w tej cenie kusi zakup kolejnego egzemplarza :ph34r:.

Paczkomaty 24/7 działają, a dziś rano dotarła do oddziału i została przekazana do doręczenia. Czekam na 11.11 właśnie, by kupić V80+kabelek srebrny na wszelki wypadek i zobaczyć czy mi będą pasować, wtedy będę mógł w razie czego odstawić je do komisu, a wciąż mieć dobre IEM'y. Zostawiłem bass moda, myślę że takie brzmienie jak jest obecne bardziej mi odpowiada, niż z mniejszą ilością basu. Chyba, że by kupić w promocyjnej cenie, w celu zarobienia na nich później. Przydało by się też dorwać spiral doty w promocji jakiejś, ale na razie w internecie nic nie znajduję oprócz @bigmaras, amazonu i ebay, a tam promocji 11.11 nie będzie, chyba że pojedynczy sprzedawcy coś zrobią.

PS. *póki 

Kody od Wooesay jednak działają, sprawdziłem koszyk ostatnio i cena zmieniła się na te 36$.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, strong6 napisał:

Wygląda na to, że jesteś wrażliwy na górne średnie oraz wysokie tony i dlatego Ci TRN v80 nie pasuje. Przypuszczam, że i w BQEYZ K2 (Revonext QT2, które mam podobno mają taką samą sygnaturę dźwięku) choć te tony są łagodniejsze to i tak może to być dla Ciebie za dużo. VJJB K4 maja tych tonów znacznie mniej i jest bardzo prawdopodobne, że lepiej Ci spasują.
 

Może skoro aż tak mnie denerwują sybilanty to lepiej kupić os300 zamiast os200? Co sądzicie? I czy srebrny kabel też pomoże pod tym względem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Subfire napisał:

PS. *póki

Wiem, zauważyłem. Zawsze mam z tym jednym słowem problem (najpierw piszę, potem poprawiam:P).

44 minuty temu, Subfire napisał:

Przydało by się też dorwać spiral doty w promocji jakiejś, ale na razie w internecie nic nie znajduję oprócz @bigmaras, amazonu i ebay, a tam promocji 11.11 nie będzie, chyba że pojedynczy sprzedawcy coś zrobią.

 

Jak ktoś będzie kupował V80 niech wie, że choć nie jestem pewny, ale czerwone V80 są chyba w nowej rewizji. W przeciwieństwie do czarnych (które kupiłem na początku produkcji), czerwone mają gęstszą siateczkę na końcu tulejki, lepiej zestrojone przetworniki (nadal góra jest ostra, ale przy niższych głośnościach nie mam już wrażenia, że dźwięk jest przyciemniony) no i opis na pudełku jest nieco inny.

 

Po lewej stare v80 (które były czarne :P), po prawej nowe, czerwone

v80a.thumb.jpg.5e8c657e65ef23dba56e1f71c7333f73.jpg

 

Po lewej stare pudełko, po prawej nowe

v80b.thumb.jpg.a15d8a49b417934c81a3fff50b663a67.jpg

 

26 minut temu, Adrian97 napisał:

Może skoro aż tak mnie denerwują sybilanty to lepiej kupić os300 zamiast os200? Co sądzicie? I czy srebrny kabel też pomoże pod tym względem?

 Warto spróbować, zwłaszcza że OSTRY ma chyba najtańsze tipsy które zmieniają dźwięk (spin-fity i spiral doty kosztują ok. 50zł, OSTRY ok.20zł).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Subfire napisał:

Paczkomaty 24/7 działają, a dziś rano dotarła do oddziału i została przekazana do doręczenia. Czekam na 11.11 właśnie, by kupić V80+kabelek srebrny na wszelki wypadek i zobaczyć czy mi będą pasować, wtedy będę mógł w razie czego odstawić je do komisu, a wciąż mieć dobre IEM'y. Zostawiłem bass moda, myślę że takie brzmienie jak jest obecne bardziej mi odpowiada, niż z mniejszą ilością basu. Chyba, że by kupić w promocyjnej cenie, w celu zarobienia na nich później. Przydało by się też dorwać spiral doty w promocji jakiejś, ale na razie w internecie nic nie znajduję oprócz @bigmaras, amazonu i ebay, a tam promocji 11.11 nie będzie, chyba że pojedynczy sprzedawcy coś zrobią.

PS. *póki 

Kody od Wooesay jednak działają, sprawdziłem koszyk ostatnio i cena zmieniła się na te 36$.

To zamiast V80 weź BQEYZ K2. To co najmniej klasa T2, na 11.11 będą w promocji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Perul napisał:

(...)to naprawdę dobre dźwiękowo słuchawki.

 

Jeśli tak uważasz, to jestem spokojny. Gdyż szukałem czegoś wygodnego na zimę (jako substytut czapek których nie lubię), co nie dość że w podróży będzie mi grzało uszy, to jeszcze w miarę dobrze zagra :rolleyes: (oczywiście jak na swoją cenę).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, e1mo napisał:

Jak ktoś będzie kupował V80 niech wie, że choć nie jestem pewny, ale czerwone V80 są chyba w nowej rewizji. W przeciwieństwie do czarnych (które kupiłem na początku produkcji), czerwone mają gęstszą siateczkę na końcu tulejki, lepiej zestrojone przetworniki (nadal góra jest ostra, ale przy niższych głośnościach nie mam już wrażenia, że dźwięk jest przyciemniony) no i opis na pudełku jest nieco inny.


Z ciekawości sprawdziłem i moje czarne też mają dokładnie taką "gęstszą" siateczkę :D może dlatego moje odczucia były nieco odmienne nawet bez srebrnego kabelka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, AudioWunsz napisał:


Z ciekawości sprawdziłem i moje czarne też mają dokładnie taką "gęstszą" siateczkę :D może dlatego moje odczucia były nieco odmienne nawet bez srebrnego kabelka 

 

Bardzo możliwe, że wraz z wprowadzeniem czerwonego koloru (wszedł  do sprzedaży chyba jakieś 1,5 miesiąca temu), czarne i niebieskie też zaczęli produkować w nowej "rewizji". Mimo wszystko ktoś może trafić jeszcze na starą wersję, a przy wyborze czerwonych to ryzyko jest ograniczone ;).

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, e1mo napisał:

 

Jeśli tak uważasz, to jestem spokojny. Gdyż szukałem czegoś wygodnego na zimę (jako substytut czapek których nie lubię), co nie dość że w podróży będzie mi grzało uszy, to jeszcze w miarę dobrze zagra :rolleyes: (oczywiście jak na swoją cenę).

Ciekawe czy ja bym je polubił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję z plastikowym pałąkiem i w sumie leży tylko w szafie...

Zmieniłem pady na te od HM5 dla wygody, ale by się przydał mod na ogarnięcie góry. Ogólnie przy tej cenie całkiem sensowne granie V i z rozbudowaną górą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz świetną okazję na zrobienie testu porównawczego pomiędzy tipsami :)

Sam miałem ochotę się tym zająć za jakiś czas, ale skoro już zgromadziłeś odpowiedni materiał... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby sobie porównałem, nawet zrobiłem notatkę, ale to wszystko już było powiedziane. Zresztą lepiej, żeby ktoś się profesjonalnie tym zajął. ;)
Dodam tylko, że rzeczywiście OS200 pomagają "płaskim" słuchawkom, wprowadzają więcej przestrzeni/powietrza. Ale dla stonowania wysokich tonów raczej jednak wybrałbym w pierwszym rzędzie Spiral Doty. Natomiast SpinFit biflange nie przekonały mnie. Może za duże dobrałem i należy je głębiej aplikować.

 

Na zdjęciu jeszcze takie dwa tanie komplety od NiceHCK, są twardsze niż firmowe, ale czasem się sprawdzają. Oliwki przez owalną budowę bardzo stabilnie siedzą w moim uchu. A te czerwone (zdjęcie żółte, już chyba ich nie ma w ofercie w tym kolorze) dodają kontroli i sprężystości dołowi. 

 

https://pl.aliexpress.com/store/product/3-Pairs-6pcs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphones-Silicone-Eartips-Ear-Sleeve-Ear/1825606_32424630227.html?spm=a2g17.12010612.8148356.9.736c7e77YL5SZt

 

https://pl.aliexpress.com/store/product/NICEHCK-1set-4pairs-8pcs-L-M-S-SS-In-Ear-Tips-Earbuds-Earphone-Silicone-Eartips-Ear/1825606_32816647504.html?spm=a2g17.12010612.8148356.31.736c7e77YL5SZt

Edytowane przez requal
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności