Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, marco-polo napisał:

https://www.ebay.com/itm/232294090066?ViewItem=&item=232294090066#vi-content słuchawki z chin ciekawa propozycja tanie ale nie wysyłają do Polski może ktoś znalazł je gdzie można kupić z normalną przesyłką pocztową?

Wysyłają tylko 60$ kosztuje wysyłka i na 95% pewna kontrola celna i opłaty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toy-r-us w Polsce sprzedawało zabawki 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.amazon.com/gp/product/B000MUXVYK/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1QN6222JXZ6DR znalazłem coś takiego też produkowane w Chinach.

Możliwe że jakieś elementy z tego pasowałyby na budowę własnych słuchawek tanim kosztem - chodzi o części.

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marco-polo napisał:

https://www.amazon.com/gp/product/B000MUXVYK/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1QN6222JXZ6DR znalazłem coś takiego też produkowane w Chinach.

Możliwe że jakieś elementy z tego pasowałyby na budowę własnych słuchawek tanim kosztem - chodzi o części.

Chcesz budę od Superluxów 681? Mam na stanie taką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marco-polo napisał:

Właśnie szukam coś za rozsądną cenę wysyłkową bo jak doliczą produkt włącznie z przesyłką to zapłacę dużo. Nie wiem czy ten produkt jest tego warty

 

Z tej półki cenowej to masz od metra w polskiej dystrybucji.

Np. dziesiątki modeli Superluxów ... grających, bardzo, bardzo przyzwoicie.

Tanie i sprawdzone.:)

Sam mam 668B, 681 i choć mam inne, kilkanaście razy droższe, to 

czasem wracam do luxów celem załapania właściwej perspektywy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o tańsze to celowałbym w  takie w których można zrobić przebudowę lub w takstary.

Superlux 681b to mi trzeszczą to raczej nie jestem za nimi i budowę mają słabą. Jedynie co mają dobre to że nadają się do codziennego użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marco-polo napisał:

jeżeli chodzi o tańsze to celowałbym w  takie w których można zrobić przebudowę lub w takstary.

Superlux 681b to mi trzeszczą to raczej nie jestem za nimi i budowę mają słabą. Jedynie co mają dobre to że nadają się do codziennego użytku.


Moje 681B w tym roku skończą 4 lata, a 681 3. Do tej pory się trzymają. Używam codziennie i będę używał jeszcze długo. A po 50 razie jak mi upadły już przestałem liczyć.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marco-polo napisał:

jeżeli chodzi o tańsze to celowałbym w  takie w których można zrobić przebudowę lub w takstary...

Może takie https://www.ceneo.pl/45191855 ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda ustawienie eq dla ZS10 - zaczerpnąłem z Head fi z wątku "KZ thread". Słuchałem ich 3 tygodnie non-stop i wracam do ZSSss6sss ;) jednak.

Capture_2018-06-22-17-28-13.jpg

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe hłe. Widać ktoś jak ja spaczony, może po ZS6 :)Ogólnie dobre ustawienie: 2-4khz koniecznie w dół o 5-8 db i ten wyższy bas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ED16 (2 BA, 1 DD) - brzmienie podobne do KZ ZSR, z tym że odrobinę jaśniejsze i trochę bardziej szczegółowe. Dają też wrażenie większej przestrzeni (ZSR pod tym względem są bardzo dobre, ale te są lepsze). Są mniejsze, mają węższe tuleje i płycej wchodzą w kanał ucha. Przez to wygodniejsze, ale mają tendencję do wysuwania się z uszu, nawet przy zastosowaniu dużych gumek (w moim przypadku najlepiej sprawdziły się te największe od ZS3). Moim zdaniem ED16 i ZSR pod względem jakości dźwięku są wyraźnie lepsze od ZS10 (mniej szczegółów, mniejsza przestrzeń, nienaturalna barwa - nie wiem jak to opisać, ale grały tak jakby z beczki).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, emc napisał:

ZS10 (mniej szczegółów, mniejsza przestrzeń, nienaturalna barwa - nie wiem jak to opisać, ale grały tak jakby z beczki).

 

 

Popracuj nad sealem, w ZS10 trudno go złapać.

Nie jestem ich fanem, namęczyłem się żeby je dobrze odsłuchać.

Ale jak już był seal to zagrały przyzwoicie.

I nie wydaje mi się aby grały ciemno i bez sceny.

Środek wycięty ale góry i dołu całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły do mnie właśnie Swingi IE800. Zauważyłem, że w moim egzemplarzu brak napisu "SWING" zarówno na słuchawkach jak na tym czarno-czerwonym futerale - to normalne? były wypuszczane jakieś różne wersje z i bez?

 

Co do wrażeń to na pewno duużo basu, nieco dziwne wysokie, nie było jakiegoś efektu "wow", ale może muszą się trochę wygrzać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U góry słuchawki (na ceramice) powinien być napis SWING. Ja tak mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tego nie ma..
W porównaniu do zdjęć z poniższego linku to u mnie brakuje:
1) napisów Swing na słuchawkach / futerale
2) te złote elementy na kablu u mnie są czarne/czarnoszare - jedynie sam wtyk na samym końcu jest złoty.. ten górny element od którego rozdwaja się kabel w ogóle jest dużo mniejszy niż tam
https://audiobudget.com/product/Swing/IE800

 

Słuchawki zamawiałem z tego linku:

https://pl.aliexpress.com/item/2015-DIY-IE800-Headphones-HiFi-In-ear-Ceramic-Earphone-Earbud-Headphone-Wth-Microphone-Top-Quality-HiFi/32489941823.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności