Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

 

Właśnie podjąłem sie ripowania do plków moich płyt CD. No bo CD to takie passe niby. Po czterech mam dość tego ripowania, a zostało jeszcze z 300. Także raczej mission impossible.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem wkleić:

 

Jakby tak brzmiało disco polo, to może i bym słuchał. Słychać fascynacje synth popem i inną elektroniką w klimatach wczesnych lat 90-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kur.a. Jak uwielbiam te melodie. Chodzi mi o to od początku do wejścia wokalu. Jak to płynie. Potem znów te fragment się pojawia. Dziwi mnie to, że na pierwotnym wydaniu tego utworu nie było.

 

 

Kocham tą ścianę dźwięku.

 

 

Niektórzy nie mogą się napatrzeć na Kylie, ja na Rominę.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kur.a. Jak uwielbiam te melodie. Chodzi mi o to od początku do wejścia wokalu. Jak to płynie. Potem znów te fragment się pojawia. Dziwi mnie to, że na pierwotnym wydaniu tego utworu nie było.

 

 

Ciekawi mnie jak bardzo lubisz średnio wczesny The Cure, wczesny My Dying Bride, wczesny Burzum... Jakby co polecam lekturę - przynajmniej nie bedziesz się dziwił dlaczego nie chcieli go umieszczać na żadnym wydawnictwie :)

 

Ci też mieli problemy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię The Cure wcale. MDB zaczynałem słuchać jak powstawali, a Grischnack. No cóż. Zgadzam się w wielu sprawach z jego poglądami. Ale co do muzyki to dopiero od Filosofem do mnie przemawia. Ja stary jestem - słucham tej muzyki od ponad 30 lat. A jak zaczynałem szkołę podstawową to usłyszałem Felicita.

 

 

Dla niektórych pudel metal czy jak to tam zwą - nie chcę ich nazywać.. Dla mnie ponad czasowa melodia, której wymyślenie jest dane nielicznym. Ale na tej płycie jest jeszcze bardziej fantastyczny kawałek:

 

 

Co do MDB. Muzyka świetna, ale cokolwiek dołująca kapela i nie polecam. Mimo, że mam większość ich płyt i ich słucham. Ale nie polecam.

 

A. Jeszcze taka ciekawostka. Byłem mały i u babci oglądałem Sopot. I grała ta kapela. Na tyle kilkulatkowi się spodobali, że do dziś tego słucham czasami.

 

 

W ym roku moja ukochana koleżanka wyjechała z rodzicami do Szwecji właśnie,. Dopiero po dwóch latach dowiedziałem się od matki co się stało. A jej matka i moja to były przyjaciólki od 20 lat wtedy.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rafacio

Cholera, muszę wprost dziadkowi tłumaczyć :)

Początek tej katatoni to wczesny The Cure (nawet ten bas wyeksponowany), jak wchodzi wokal to mamy My Dying Bride z czasów kiedy jeszcze znali szybkość w death metalu, no i na koniec wczesne BURZUM, Burzum, które powinno zakończyć żywota na Filozofem po dokładnie 3-cim utworze.

Edytowane przez necrosinner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony wątek. Ale. Ludzie jak już coś dajecie to napiszcie zdanie czy dwa dlaczego to dajecie.

 

" no i na koniec wczesne BURZUM, Burzum, które powinno zakończyć żywota na Filozofem po dokładnie 3-cim utworze" Dla mnie Burzum zaczął żywot wtedy. A i pierwsza płyta MDB niczym nadzwyczajnym nie była. Poza początkiem takie ryczenie jakie uprawiali inni wtedy. The Cure to zawsze dla mnie była popelina tworzona przez śmiesznie pod oczami wymalowanego chłopca. Może się narażę, ale The Cure dla mnie zawsze to słabe było, takie bez sensu i bez emocji. Wokalista przed nagrywaniem teledysku pewnie zawsze cytryne żarł i stąD ta zbolała mina.

 

Sory. "(nawet ten bas wyeksponowany)" Masz ****owe słuchawki. U mnie nic nie jest wyeksponowane. :)

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony wątek. Ale. Ludzie jak już coś dajecie to napiszcie zdanie czy dwa dlaczego to dajecie.

 

" no i na koniec wczesne BURZUM, Burzum, które powinno zakończyć żywota na Filozofem po dokładnie 3-cim utworze" Dla mnie Burzum zaczął żywot wtedy. A i pierwsza płyta MDB niczym nadzwyczajnym nie była. Poza początkiem takie ryczenie jakie uprawiali inni wtedy. The Cure to zawsze dla mnie była popelina tworzona przez śmiesznie pod oczami wymalowanego chłopca. Może się narażę, ale The Cure dla mnie zawsze to słabe było, takie bez sensu i bez emocji.

 

 

ale tu nie ma takiego prikazu żeby pisać dlaczego ktoś coś dodaje ;)

poza tym o gustach się nie dyskutuje - dlatego to chyba jedyny temat gdzie nie ma potencjalnych "gunwoburz" ;)

a tak np znajdzie się ktoś, kto uwielbia The Cure i Twoje wypowiedzi mogą sprawić mu przykrość :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności