Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Tylko, coś na oczekujących gitara nie robi, zbyt wielkiego, wrażenia:P

Brawka anemiczne ... ;)

 

Haha... no, dziwna reakcja, jedna para tylko zaklaskała, a reszta, jakby była odcięta od muzyki :D. Swoją drogą, "desperado" też jakiś przymulony, ledwie zareagował na oklaski :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, neonlight napisał:

Haha... no, dziwna reakcja, jedna para tylko zaklaskała, a reszta, jakby była odcięta od muzyki :D. Swoją drogą, "desperado" też jakiś przymulony, ledwie zareagował na oklaski :D.

 

Wirtuoz ... grał dla siebie, był ponad to ... chociaż czapkę, na drobne, przed sobą miał :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2018 o 18:58, neonlight napisał:

Niech mówią, co chcą, ale dawno nie słyszałem tak realistycznie brzmiącej gitary, jaką wydobywają z siebie SE-A1000 B).

 

W dniu 18.05.2018 o 20:47, neonlight napisał:

Haha... no, dziwna reakcja, jedna para tylko zaklaskała, a reszta, jakby była odcięta od muzyki :D. Swoją drogą, "desperado" też jakiś przymulony, ledwie zareagował na oklaski :D.

 

Po tym jak zobaczyłem dymiący (już teraz ukryty) wpis Comptona, pomyślałem, że chłopisko chce tylko odreagować "poprawność" i wzajemne zalotne lizanie się po jądrach panujące na jego obecnym forum. Ale przesłuchałem miszcza z filmku i stwierdzam, że zasadniczo Compton miał rację:

- ta gitara ma nagłośnienie z jakimiś pogłosami i przesterem,

- koleś gra słabo lub mu się nie chce (chociaż sam początek Asturii ładnie "falował", to reszta była na mierny z minusem, więc wytrzymałem może ze dwie minuty).

Co do samej Asturii, to powinno się grać ją szybko (tak ze dwa razy szybciej od miszcza) i z wykopem, inaczej wychodzi z tego sflaczały Zbysio (nie wiem jak Wy ale ja trochę tęsknię za Tuxem).

Utwór jest notorycznie grywany przez gitarzystów z uporem godnym lepszej sprawy, mimo że pierwotnie powstał na fortepian...no i ja tak go wolę - ma wtedy drajw, impakt i odpowiednie tempo, które na gitarze trudno uzyskać:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, audionanik napisał:

Utwór jest notorycznie grywany przez gitarzystów z uporem godnym lepszej sprawy, mimo że pierwotnie powstał na fortepian...no i ja tak go wolę - ma wtedy drajw, impakt i odpowiednie tempo, które na gitarze trudno uzyskać:

 

Jest grany bo przepisany na gitarę wydaje się być dość wymagający, służy więc szczególnie młodszym gitarzystom do szpanowania umiejętnościami. Nie zgodzę się jednak, że nie da się go na gitarze wykonać z impaktem i odpowiednim filingiem tylko do tego trzeba mistrza a nie studenta.

A co do omawianego filmiku wyżej to gość wyszedł do tłumu i zapodał twardą klasykę z nastawieniem, że nikt i tak nie doceni więc po co się wysilać i dostał to czego się spodziewał. Tłum nie docenił bo to nie Beyonce czy inna Agilera  (czy co tam teraz jest na topie).

 

 

Edytowane przez LoCtoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności