Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Szkoda, że twórcy postanowili dać wieśniakowi (zwł. w serii Super) z gór zbijać śmietankę z późniejszej części sagi zamiast prawdziwemu księciu Saiyan. Należało mu się więcej zdecydowanie chwil triumfu. Tym bardziej, że w ich pierwszej walce Vegeta zmiótłby Goku bez pomocy swoich przyjaciół. A tu byłby niezły twist jak Vegeta zabiłby Goku. Zawsze też żałuję, że Vegety nie zrobili wyższym.. Tak czy siak jakbym miał wybrać 3 ulubione postaci to chyba byłby: Vegeta, Piccolo i Frieza, choć jeszcze Beerusa bym musiał dołożyć koniecznie :) .

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - może niektórych jara opisywanie drogich sprzętów, sprzętowych onanistów z pewnością. Dodatkowo to temat o polecanych kawałkach, a nie rozprawka na temat czy zasadniejsze w temacie polecanej muzyki jest mówienie o swoim niezrozumieniu dla anime czy o podawaniu kawałków muzycznych. Poza tym ten dział nie jest o swoim stosunku emocjonalnym do anime i wrażeniach z tego tytułu ani nie  o opisywaniu sprzętów za parę tysięcy z wypiekami na twarzy, ale o muzyce. Ja coś zapodałem, a Ty napisałeś, ze nie podoba Ci się anime i że jako  tytułowy i mniemany poważny człowiek mówisz, że zasadne jest podniecanie się sprzętem w każdym miejscu, ok :).

 

A co do oczu, to ja lubię duże oczy, może poszukaj tam gdzie nie ma takich dużych, to nie będą Cię ranić tak.. Albo nie patrz w linki z anime, to nie będą Cię drażnić z kolei :) .

Jeśli luźne komentarze na tematy sagi, która Cię nie interesuje jest zasadne do komentowania to skoro jesteś taki poważny człowiek, to nie trać czasu na tematy, które Twoim zdaniem są niepoważne i które dodatkowo Cię nie interesują i w których chyba w ogóle się nie orientujesz. Spędzaj czas na czytaniu recenzji sprzętów, jeśli to w jakiś sposób poprawia Twoje samopoczucie :) . Dodatkowo nie potrzebuję lansować się i podkreślać, że w dziedzinie sprzętu za parę tysięcy coś tam mam, posiadam, ale nie spędza mi to snu z powiek tylko cieszę się muzyką, która z tego płynie i skupiam wpierw na niej, a dopiero potem na sprzęcie, dzięki  któremu mogę to osiągnąć :P .

 

Chciałbyś bym opisywał tu swoje sprzęty? Fotki jakieś kiedyś wstawiałem, inni mają więcej, jest co czytać w tym temacie w odpowiednich działach do tego.. Jest tyle działów na ten temat i stron, że chyba nie ma problemu ze znalezieniem stosownych informacji i opisów różnorakich sprzętu.

 

A kończąc już - naprawdę uważasz, że mówiąc że anime jest głupie, bo ma głupie rysunki, że to jest poważna wypowiedź? :D I że z dziwnym zapałem o tym mówisz. Tak Vegeta, to przyprawa. Z tym też masz problem? :D:) . Wszystkie postacie pochodzą od warzyw, potraw itp. - zgadłeś :D. Gratuluję dedukcji, as wywiadu :) . Vegety niera się używa, bywa użyteczna.

 

Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś nie lubi anime z najzabawniejszgo nawet powodu - każdego prawo. Sam się śmieję z niektórych rzeczy, które kiedyś oglądałem jak "Kapitan Hawk", ale to na wesoło, bo przecież prawa fizyki tam nie obowiązywały :) , a końcówka DB Super to pokaz świecidełek w pewnym sensie ;) , ale nie uważam potem mówić, że to głupie czy coś, chyba, ze faktycznie bije rekordy głupoty.. Oglądam całościowo i mi się podoba lub nie, natomiast głupio wg mnie mówić niejako komuś, że coś ma się komuś podobać a coś innego nie, bo nam się podoba lub nie ;) . To przecież jest głupie i nie ma sensu :) . I nikt mnie nie zmusi choćby nie wiem za jaką klasykę były uznawane niektóre filmy, by je oglądać w całości ;), np. słynna "Śmierć w Wenecji" :) .

 

A poza tym chyba nie zmusisz nikogo, żeby lubił to co Ty, myslał tak jak Ty :P , tak kończąc niezależnie czy go to jara czy lubi i czy to jest czytanie, pisanie recenzji drogich sprzętów (od paru tysi jak rozumiem w górę :P ) czy komentowanie obejrzanego anime :) .

 

Kończąc może po prostu nie tłumacz innym, co jest Twoim zdaniem właściwe a co nie i będzie ok. Taka sugestia i sugeruję wrócić  już do wątku, który czemu innemu służy. Proponuję by kolejna osoba zamieściła kawałek i by wątek szedl dalej. Zostawiam taką myśl na przemyślenie :);) i dokładam kawałek wg nazwy wątku:

 

 

 

Edytowane przez Introverder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2018 o 19:34, Rafacio napisał:

Naprawdę te śmieszne wielkookie rysuneczki was jarają? Vegeta o ile pamiętam to taka przyprawa? Myslałem, że w miarę poważni ludzie tu opisują sprzęty za tysiące.

To już chyba wiem czemu dalej masz k701 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności