Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Touching

 

 

 

 

 

 

Niesamowita gra... Niesamowita historia.. Niesamowity klimat.. Piękna i b. smutna jednocześnie z mnóstwem symboli i rzeczy do rozmyslań.. Ta gra powodowała opad szczęki... Nadal powoduje, ale znając ją, już nie chciałbym do niej myślę wracać :

 

 

 

I poniżej kolejny niesamowity motyw z tej serii gier (z jedynki), takie nagrania jak te pokazują po co się kupuje słuchawki jak Ethery - żeby chłonąc każdą emocję z takich kawałków jak ten i czuć ją tak blisko i namacalnie, jej pełen geniusz... I ani trochę nie przesadzam...

 

 

 

Dalej b. silenthillowato :) (kawałek z SH3) - wg mnie b. klimatyczny..

 

 

 

Kawałek z SH4 :

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kawałek symbolizuje dla mnie odwieczne pragnienie człowieka sięgnięcia nieba, wzbicia się w powietrze. Ale nie tylko to, coś o wiele więcej. Wzbicia się w niebo jako symbolu ucieczki od codziennych trosk, samotności, wszystkich przygnębiających zjawisk które nas otaczają jak ubóstwo, choroby, cierpienie fizyczne i wewnętrzne. Ale też, jeśli otworzymy się na tą muzykę, przypomina czasami, to o czym często zapominamy. O tym w jak piękny, niewinny i czysty sposób potrafi marzyć dziecko. O tym jak sami kiedyś byliśmy dziećmi przepełnionymi takimi - głupimi - ale pięknymi marzeniami. Potrafić ponownie spoglądać na świat i marzyć ja dziecko, bezcenne.

 

 

Edytowane przez Arthass
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała, najlepsza pewnie ever muzyka Polska, najlepsze żarcie, najpiękniejsze kobiety, brak neta i chęć do czytania książek..wspaniała komuna jako dodatek...żyć nie umierać...ha,ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wdając sie w zawiłą dyskusję pokoleniową :

 

1. Ta muzyka jest niezmiennie dostępna więc problemu nie ma. Kwestia wrażliwości muzycznej i chęci do poszukiwań. Ale zgoda, że najlepsza :) 

2. Żarcie - hmm, wstawałem czasami o 3 w nocy do kolejki, aby kupić coś/cokolwiek do chleba dla rodziców i brata...

3. Kobiety będą się nam zawsze pewne podobać te najbardziej z czasów gdy mieliśmy jakieś 20 lat.

4. No cóż ja komunę wspominam jako coś co mi ograniczało moją wolność wyboru i życie w ogóle. To był koszmar świadomego studenta.

5. Reszta : konsekwencje neta :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 22:15 na TVP Kultura koncert promujący nową płytę Możdżera : http://www.teleman.pl/tv/Leszek-Mozdzer-Holland-Baroque-1697071

Jutro na TVP1 o 22:55

 

 

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

She said "Where'd you wanna go?
How much you wanna risk?
I'm not looking for somebody
With some superhuman gifts
Some superhero
Some fairytale bliss
Just something I can turn to

Somebody I can miss"

 

Bo tak się czasami w życiu dzieje. Kiedy w jednej chwili zostawia się wszystko i wszystkich jadąc za tą jedną, ukochaną osobą...

 

Życzcie mi powodzenia.

 

 

 

 

(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności