Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że Metallica trzy płyty wydała tak naprawdę. No niech będzie, że i Kill'em all. Reszta to już chyba ktoś im mówił co mają grać żeby kasa się zgadzała. Szkoda, że moje K500 tak mało basu maja - czaem nawet trochę mało jak dla mnie - bo K501 to przy nich zamulony muł.

 

Nie jestem fanem DCD. Tylko tam gdzie Brenadan śpiewa. Nie znoszę wycia tej Lisy. Męczy mnie.

 

 

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafacio napisał:

Szkoda, że Metallica trzy płyty wydała tak naprawdę. No niech będzie, że i Kill'em all. Reszta to już chyba ktoś im mówił co mają grać żeby kasa się zgadzała. Szkoda, że moje K500 tak mało basu maja - czaem nawet trochę mało jak dla mnie - bo K501 to przy nich zamulony muł.

Dla mnie Hardwired świetną płytą jest i basta. Katuje od pierwszego dnia. Wychowałem się na Mater of Puppets i Ride the Lighting ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rafacio napisał:

Przestań. Przecież to wzmocnione disco czy inna Katy Pery.

A. I może zmieniłbyś ten Danzig na właściwą nazwę?

 

Kwestia gustu. Po Black nie spodziewałem się niczego na poziomie. Po prawie dwóch dekadach wydali album, który mi się podoba. Widzę w nim jakąś energię, pasję, świeżość której tak bardzo brakowało.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego podobania, jeśli dla kogoś Black to dno to jego prywatne zdanie, a nie prawda absolutna. Ja Mety już dawno nie słuchałem i jeszcze Black wg mnie był niezły, a przynajmniej wtedy, bo obecnie miechy nie słuchałem Mety ;) . To już chyba nie moje granie i nie moja bajka, więc nie wiem co teraz bym powiedział o Blacku, bo gusta, wymagania, oczekiwania mi się zmieniły, więc Metallica aktualnie do mnie "nie trafia" chyba..

 

Swego czasu b. lubiłem sountrack z Wiedźmina, a ten kawałek wg mnie się wyróżnia:

 

 

 

 

 

Wg mnie świetny motyw z gry "Sanitarium" .. :

 

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cała płyta z erotykami Leśmiana  Strug & Soyka - odkrylem tak późno... 

Słucham od tygodni z niemalejącą rozkoszą.

Na kryzys wieku średniego - nie remedium, nie panaceum, ale balsam na pewno.

"Wiem ja wszystko, ale czemu łkam?

tego nie wiem, nie pojmuję sam"

Panie Leśmian, Panowie Strug i Soyka.

Czapki z głów! Mistrzowie!

Edytowane przez hit the road
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności