Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Monster beats by Dr. Dre Solo HD - fake?


jedynakjdnk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio szykuję się do zakupienia słuchawek Beats by Dr.Dre Solo HD. Wiem, że większość ludzi uważa je za niepotrzebne przepłacanie, ale mi wystarczą moje Creative Aurvana Live! i to mi wystarcza, ale chciałbym spróbować słuchawek stworzonych do słuchania Rapu. Ostatnio spoglądałem na oferty i nie korci mnie aż tak kupowanie ich za 750-800 zł. I tu podrzucę linki z Allegro.

 

http://allegro.pl/sluchawki-monster-beats-by-dr-dre-solo-hd-black-i2648502869.html

http://allegro.pl/monster-beats-by-dr-dre-solo-hd-wysylka-z-polski-i2613302302.html

 

I teraz pytanie do was drodzy forumowicze.

 

Czy te słuchawki mogą być prawdziwe, czy to kolejne fejki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trudno się domyślić że coś co kosztuje 3x mniej jest podróbką ? To co jest na tej aukcji można na eachgames kupić za 37$ i wszystkie fake beats które są na allegro pochodzą z http://www.eachgame.com/ czasami jest nawet 3-4razy taniej tak więc nie warto brać z allegro.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi mi podróbką na kilometr.

 

Komentarz do poprzedniej aukcji tego sprzedawcy z tym modelem: UWAGA! PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPEM JAKICHKOLWIEK SŁUCHAWEK U TEGO UŻYTKOWNIKA! SĄ TO CHIŃSKIE PODRÓBKI MARNEJ JAKOŚCI - ALLEGROWICZ ZASTRZEGA W AUKCJI ŻE SĄ ORYGINALNE, ALE TO NIE PRAWDA! ORYGINALNE BEATS STUDIO ZAWIERAJĄ CHOCIAŻBY BATERIE W ZESTAWIE."

 

Z tego co się orientuje z SONY XB300/500/700 najlepiej oceniane są 500:)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cenione sa 700, a najwiecej sie mowi o 500.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatsy miałem na uszach nie raz ( kolegi) dokładnie ten model i nie podróbki :) kupione w niemczech w media markcie.. i powiem jedno, uciekaj od nich :) Moje doki za 35zł grają lepiej od tych nausznych za 750-800zł... strasznie mulą basem, tak że scena jest po prostu ścisnieta.. praktycznie jej nie ma.

Za około 100$ kupisz

Noontec Zoro.

Wyglądem przypominają beatsy a grają ponoć genialnie- bija na głowe beatsy. W internecie znajdziesz recenzje.

596.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z tego co się orientuje z SONY XB300/500/700 najlepiej oceniane są 500:)" - kompletna bzdura, 500 mają tylko bas fajny, a 700 to już na prawdę na rzeczy słuchawki :)

Nie bij :D No to mi się popierniczyło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności