jedynakjdnk

Monster beats by Dr. Dre Solo HD - fake?

12 postów w tym temacie

Witam

Ostatnio szykuję się do zakupienia słuchawek Beats by Dr.Dre Solo HD. Wiem, że większość ludzi uważa je za niepotrzebne przepłacanie, ale mi wystarczą moje Creative Aurvana Live! i to mi wystarcza, ale chciałbym spróbować słuchawek stworzonych do słuchania Rapu. Ostatnio spoglądałem na oferty i nie korci mnie aż tak kupowanie ich za 750-800 zł. I tu podrzucę linki z Allegro.

http://allegro.pl/sluchawki-monster-beats-by-dr-dre-solo-hd-black-i2648502869.html

http://allegro.pl/monster-beats-by-dr-dre-solo-hd-wysylka-z-polski-i2613302302.html

I teraz pytanie do was drodzy forumowicze.

Czy te słuchawki mogą być prawdziwe, czy to kolejne fejki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fejki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, że fake :)

W tej cenie dostaniesz dużo lepsze słuchawki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchałem rapu i CAL! i na owych Monsterach. Monstery, owszem, efektowne, ale szybko mulą basem, zdecydowanie wolę swoje CAL!. Monstery za to na plus mają wygłuszenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak trudno się domyślić że coś co kosztuje 3x mniej jest podróbką ? To co jest na tej aukcji można na eachgames kupić za 37$ i wszystkie fake beats które są na allegro pochodzą z http://www.eachgame.com/ czasami jest nawet 3-4razy taniej tak więc nie warto brać z allegro.

Edytowane przez JBM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śmierdzi mi podróbką na kilometr.

Komentarz do poprzedniej aukcji tego sprzedawcy z tym modelem: UWAGA! PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPEM JAKICHKOLWIEK SŁUCHAWEK U TEGO UŻYTKOWNIKA! SĄ TO CHIŃSKIE PODRÓBKI MARNEJ JAKOŚCI - ALLEGROWICZ ZASTRZEGA W AUKCJI ŻE SĄ ORYGINALNE, ALE TO NIE PRAWDA! ORYGINALNE BEATS STUDIO ZAWIERAJĄ CHOCIAŻBY BATERIE W ZESTAWIE."

Z tego co się orientuje z SONY XB300/500/700 najlepiej oceniane są 500:)

Edytowane przez snuffmajster

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Z tego co się orientuje z SONY XB300/500/700 najlepiej oceniane są 500:)" - kompletna bzdura, 500 mają tylko bas fajny, a 700 to już na prawdę na rzeczy słuchawki :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najbardziej cenione sa 700, a najwiecej sie mowi o 500.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Beatsy miałem na uszach nie raz ( kolegi) dokładnie ten model i nie podróbki :) kupione w niemczech w media markcie.. i powiem jedno, uciekaj od nich :) Moje doki za 35zł grają lepiej od tych nausznych za 750-800zł... strasznie mulą basem, tak że scena jest po prostu ścisnieta.. praktycznie jej nie ma.

Za około 100$ kupisz

Noontec Zoro.

Wyglądem przypominają beatsy a grają ponoć genialnie- bija na głowe beatsy. W internecie znajdziesz recenzje.

596.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Z tego co się orientuje z SONY XB300/500/700 najlepiej oceniane są 500:)" - kompletna bzdura, 500 mają tylko bas fajny, a 700 to już na prawdę na rzeczy słuchawki :)

Nie bij :D No to mi się popierniczyło :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale chciałbym spróbować słuchawek stworzonych do słuchania Rapu.

To polecam Sony z serii XB wo wyboru kilka modeli zależnych od preferencji i budżetu można na forum poczytać jest dużo informacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta