Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne, max 200 zł


Lajik

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek nausznych/ wokółusznych, zamkniętych.

Ważne aby były w miarę wygodne, dotychczas miałem philipsy shp 1900 i nie narzekałem ale są bardzo zmęczone życiem więc pora na zmianę.

Słuchawki nie muszą jakoś pięknie wyglądać, głównie będę używał ich w domu, tzn. komp (karta realtek hd) prawie wcale poza domem.

Muzyka jaką słucham to rap (np OSTR, Rahim, Grubson itp), reggae, czasami rock (Red Hot Chili Peppers, Linkin Park) i grunge (Soundgarden itp), raz na jakiś czas może jakieś elektro albo house. Lubię bas ale bez przesady, w moich obecnych odczuwam niedosyt.

Cena max 200 zł. Trochę poszperałem w necie i zaciekawiły mnie Panasonici htf600, głównie na podstawie pozytywnych opinii. Superluxy jakoś średnio przypadły mi do gustu, kolega ma, sam nie wiem czemu ale mam mieszane odczucia.

 

 

Wie ktoś może gdzie można odsłuchać te panasonici w Gliwicach?

Edytowane przez Lajik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonici graja rowno nie ma tam podbitego basu ani nic wiec w rapie moze byc troche nudnawo.

Moje propozycje:

Jts hp525(wiem ze portable, ale graja swietnie wiec do domu tez bym je wybral)

Panasonic htx7

Shure srh 240(tu raczej malo basu)

Maxell retro dj(kopia bw hm3)

Mysle tez, ze superluxy hd681 ladnie by sie wgraly w ta muzyke.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy w sumie tak, ale 150 Ohm to chyba za dużo jak na integre. Jeszcze audio technica sj55.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shure miałem na głowie, nawet wygodne, dobrze mi pasowały ale nie miałem czasu ich odsłuchać. Co do superluxów hd681 to mam obawy, że mogą być za duże. Pozostały jeszcze maxelle i JTS'y, tylko nie wiem gdzie mógłbym je dorwać. Co powiecie o sennheiser hd 202?

Jak wygląda wygoda noszenia w maxellach? Słuchawki mam na głowie 3-4 godz czasami więcej. Zastanawiam się czy nie brać ich w ciemno. ;)

Edytowane przez Lajik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hd 202 never nawet za 30zl never. Jtsy raczej do domowych sluchawek nie naleza wiec 4h to maks. Graja one lepiej od maxelli, ale w nich wysiedzisz o wiele dluzej.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie byly za malo basowe bo z tego co wiem to one raczej spokojnie graja.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ich porownywac do maxelli. Porownaj je do np. akg k518 w jakims saturnie.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś co oferuje lepszą wygodę noszenia i więcej basu od moich starych philipsów shp1900 które zadowoliły mnie jakością dźwięku. Panasonici htf600 z opinii właściciela tych co mogłem odsłuchać są bardzo wygodne i z mojej perspektywy również wygodnie leżały na głowie i miały zadowalający dźwięk. Oferują to na czym mi zależy dlatego biorę je pod uwagę. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze lepiej wziasc w ciemno maxelle. To ledwo polowa twojego budzetu, a na pewno latwiej bedzie je sprzedac jak ci sie nie spodobaja. Czytales recke bw hm3?

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze lepiej wziasc w ciemno maxelle. To ledwo polowa twojego budzetu, a na pewno latwiej bedzie je sprzedac jak ci sie nie spodobaja. Czytales recke bw hm3?

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Mądrze prawi. A nie dość że są nierogie i świetnie grają to do tego są wygodne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności