Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Które słuchawki najlepsze do 200 zł?


ruda102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nastał ten oto piękny dzień kiedy wreszcie jestem gotowa kupić nowe słuchawki. Przeczytałam tematów i recenzji wiele, lecz wciąż nadal nie wiem...

Zależy mi na tym aby moja nowa zdobycz przede wszystkim mieściła się w granicy cenowej do max 200 zł (z ewentualną przesyłką), koniecznie wokółuszne. Obecnie używane będą do odsłuchu w domu z komputera oraz z gitarowego wzmacniacza oraz co ważne poza domem mp3. Do użytku codziennego, dlatego koniecznie pałąk musi być obszyty materiałem. Słucham rocka, metalu i pochodnych, zależy mi na dobrze rozpudowanej "górze", a bass po prostu ma być słyszalny.

 

Od roku posiadam słuchawki Panasonic rp-ht161. Są to moje pierwsze słuchawki wokółuszne, za śmieszną cenę 50 paru złotych, jednakże bardzo miła odmiana po dotychczasowym używaniu dokonałowych/dousznych itp. :D sprawowały się wyśmienicie, ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego oto moje prozpozycje:

 

1. Panasonic rp-htx7a (czytałam dobre recenzje, ale i trochę z sentymentu)

2. Creative Aurvana Live (martwi mnie trochę taka wątpliwa konstrukcja)

3. Superlux HD

4. TDK st550

 

 

Jestem otwarta na wszelkie inne propozycje (aczkolwiek zaznaczam, że nie interesują mnie żadne megadrogie, designerskie skullcandy) i skłaniam się do kupna przez alledrogo ;).

Edytowane przez ruda102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. A wiex nie bierz xb-500. Nie mowie, ze sa zle, ale ty chcesz, zeby bas byl oznaczony, a nie wszechobecny.

Jts hp-525(polecam), panasonic htx7 lub maxell retro dj(idealna kopia bw hm3). Creative sa dobre, ale na miasto nie przejda sa za duze i do tego lubia wiecej mocy wiec przydal by sie wzmak.

Co to za mp3?

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności