Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe, Kwota 400 zł+


Ray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako, ze ostatnio złamał mi się kabel w moich SoundMagicach MP21, pomyślałem, że może czas kupno nowych słuchawek dokanałowych. MP21 były fajne, a w pewnym momencie zaczęły grać b. fajnie, ale ostatecznie bas zaczął się "Wylewać" i w niektórych utworach wokal był przytłumiony. np. Be a Body by Grimes, który to utwór mi się super spodobał w m50, ale gdy go włączyłem w MP21 to słuchać się nie dało. Hmm. Gitara brzmiała tez gorzej w M21 niż w m50. Jednakże MP21 zapewniały zupełnie inne doznania, niż moje nauszne. Dawały taki fajny efekt(Przestrzeni? Izolacji?), nie wiem jak nazwać, ale mam nadzieję, że to po prostu dokanałowe słuchawki zapewniają ten efekt.

 

Ogólnie wiec, szukam szukam lepszych słuchawek niż MP21. Z większą, niż mniejszą iloscią dobrze wybrzmiewającego basu, bez efektu przytłumionego wokalu. Nie wiem ile dokładnie będę miał na ich zakup, ale myślę, że interesuje mnie przedział od 400 do gdzieś maksymalnie do 600-800 zł. Sam myślałem, może o Sennheiser IE 6?(Czy IE 60 to ich jakaś inna wersja?). Są warte swojej ceny? A może jakieś inne będą lepszym wyborem? Szkoda, że dokanałówki, nie pozwalają na posłuchanie ich przed zakupem. A i odtwarzacz to iPhone.

Edytowane przez Ray
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy, co lubie? Ale i tak z tego, co widzę to ue triple są do kupienia tylko na Amazon.com, a se530 kosztują 1500... Yamahy wyglądają ciekawie.

Edytowane przez Ray
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jestem zwolennikiem używek, więc se530 odpadają na pewno.

Triple.fi są na Amazonie - http://www.amazon.com/Ultimate-Ears-TripleFi-Isolating-Earphones/dp/B0019RBJOE

Dość przecenione, niby jest napisane, że mogą przyjść bez oryginalnego opakowania(Czyli zapewne takie przyjdą), ale czy to problem? Jeśli wszystko by poszło zgodnie z planem mógł bym je mieć za ok. 600zł.

Szkoda, że nie ma ich w tym fajnym dużym teście na head-fi(Albo ja jestem ślepy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności