Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] do sansa clip+ / max 150 zł / bieganie, siłownia / rock,


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, co kupić do sansa clip+ z RB, słucham głównie rocka, muzyki lat 60/70, metalu, ale czasami też jakiś pop, soul, blues czy funk, basu umiarkowanie, za to bardziej na equalizerze podbijam wysokie.

 

Muzyki słucham w 90% w czasie uprawiania sportu

 

Zależy mi żeby nie wypadały / nie spadały w trakcie treningu, pot nie zalewał słuchawek / nie bolały małżowiny od zakładek za ucho, miały bardzo dobrą czystą jakość dźwięku, można było głośno słuchać, nie rozlezciały się po miesiącu ani nie poprzecierały.

 

Moje wstępne typy:

  1. Koss ksc 75
  2. Sennheiser pmx 80 sport II
  3. Sennheiser cx 380 sport II
  4. AKG k316
  5. Soundmagic EH10

Chciałbym też żeby dość dobrze izolowały.

 

A może jakieś inne?

 

Max kwota jaką mogę wydać to 150 złotych, ale to wcale nie znaczy że tyle muszę, jeśli będzie coś za 50 zł porównywalne z droższym, to chętnie się zdecyduję, po prostu nie przekroczę limitu nawet o jeden grosz, muszę się zmieścić w tej kwocie.

 

Co doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pmx60 wygląda solidniej i ten pałąk chyba lepiej się trzyma, portapro wygląda jakby miała spaść i się rozlecieć, ale z drugiej strony czy jakość dźwięku jest podobna, czy koss ma lepszą?

 

Mam też jedną wątpliwość, czy w słuchawkach z całkowicie zakrytą małżowiną nie będę miał w uszach sauny w czasie treningu.

 

Ok, skoro sennheiser, to jeśli porównać pmx60 (115 złotych) z pmx680 (144 złote), to które wypadną korzystniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękowo pmx-y60 są lepsze niż kpp, jak dla mnie bardziej szczegółowe i ogólnie przyjemniejsze granie. Poza tym świetnie trzymają się na uszach, konstrukcja pałąka to właśnie zapewnia :) bez obaw nie grzeją, sam sporo w nich biegałem i było ok.

Bardzo wytrzymałe.

 

PMX680 to pchełki, dźwiękowo dużo gorsze od pmx60 i na pewno nie będą się tak dobrze trzymać jak te drugie.

 

Są jeszcze pmx90 ale droższe i gorsze w dźwięku i jakości wykonania od pmx60 ;)

 

Godne polecenia są jeszcze px100 pierwsza wersja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności