Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie wyswietla plikow pdf i doc...

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów
  • Interests:muzyka elektroniczna

• odtwarzacz - Iriver h340
  • słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 10:44

Czesc wszystkim,

Mam problem z moim h340, wgralem dzis troche ebookow w formatach pdf i doc i nie mozna ich odtworzyc, wyskakuje komunikat ze nie ma zadnych plikow textowyh na playerze :/ jak w instrukcji bylo napisane trzeba stworzyc folder o nazwie TEXT, tak zrobilem i dalej nic nie wyswietla...muzyke normalnie odpalam, zdiecia rozniez, tylko jest problem z tymi pdf-ami i innymi plikami textowymi :/
Ma ktos jakis pomysl co zobic zeby to dzialalo normalnie i zebym mogl sobei czytac z playera ebooki??

Pozdrawiam,
Kamil

Ten post był edytowany przez kpereszczak dnia: 10 wrzesień 2012 - 10:45

#2 snuffmajster

snuffmajster

Kolekcjoner warnów :D

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów
  • Interests:muzyka, fotografia, komputery, sprzęt audio

• odtwarzacz - Xperia X10
  • słuchawki - Denon AH-C751
  • chcę - Być szczęśliwy z ukochaną osobą

Napisany 10 wrzesień 2012 - 10:49

Wyświetla on pliki textowe w formacie TXT (notatnik)

Słuchawki: Denon AH-C751

Odtwarzacze i wzmacniacze: Sony Ericsson Xperia X10 Toshiba Exceria 8 GB, HTC Universal (MDA PRO) GOODRAM 2GB, Asus N71Jv, LG RH277H + Technics RS-BX626 + JVC UX-G46 (2 x 80 watt)

Snuffmajster twierdzi, że Monster Beats śmierdzi

#3 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 11:27

Wyświetla on pliki textowe w formacie TXT (notatnik)

Totalnie nic nie wyswietla, takze plikow txt :/ dlaczego tak sie dzieje?? reszta wszystko dziala (muzyka,zdiecia), tylko ten text :/

#4 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 11:30

Aktualizowałeś firmware?

Odtwarzacze i wzmacniacze: Sony Ericsson Xperia X10 Toshiba Exceria 8 GB, HTC Universal (MDA PRO) GOODRAM 2GB, Asus N71Jv, LG RH277H + Technics RS-BX626 + JVC UX-G46 (2 x 80 watt)

#5 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 11:34

Aktualizowałeś firmware?

W sumie to nie :/ a to myslisz ze by pomoglo?? Powiedz mi czy jak zaktualizuje firmware, wykasuje mi muzyke? Aktualnie mam firmware 1.07 E. Od niedawna mam tego playera i w sumie dopiero teraz zaczynam sie nim bawic, mysle tez o rockboxie...na starym moim playerze mialem rockboxa i w sumie bylo ok...teraz jako sie boje zainstalowac tego rockboxa :/ dzwiek mi niby odpowieda jaki teraz jest, pamietam ze na moim starym h10 jak zainstalowalem rockboxa to dzwiek byl glosniejszy ale tez w sumie troche przesterowny, za mocny...na oryginalnym oprogramowaniu dzwiek byl czystszy, dlatego teraz sie waham czy instalowac rockboxa, bo glosnosc i dziwek mi odpowiada, tylko narazie mysle o tych plikach textowych...

Ten post był edytowany przez kpereszczak dnia: 10 wrzesień 2012 - 11:39

#6 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 11:40

Mi na Sandisku i starym Creative MuVo V100 nigdy nic nie usunęło. Poszukaj na stronie producenta albo w google aktualizatora. Daj znać czy się udało.

#7 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 11:57

Mi na Sandisku i starym Creative MuVo V100 nigdy nic nie usunęło. Poszukaj na stronie producenta albo w google aktualizatora. Daj znać czy się udało.

Wlasnie szukam, zaraz sprobuje zaisnatlowac i mysle nad tym rockboxem...

hheheheh, sory, wyszla mala pomylka :/ poprzednio jak patrzylem czy dziala ten plik txt to nie wgralem do do folderu''TEXT'', teraz to zrobilem i dziala :) dobrze ze chociaz to dziala :))))))) a co z plikami pdf i doc??

#8 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:01

Nie odpalą. W instrukcji pisz, że tylko txt (standard :D) Jakiego masz fona ?:) Ja czytam wszystkie ebooki i resztę na Wavie:)

#9 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:06

Nie moge znalezc wlasciwego firmware-u dla h340, na stornie producenta tez nie :/ chyba zostawie tak jak jest, poszukam tylko rockboxa, tylko sie zastanawiam czy na nowym firmware pdf-y beda sie wyswietlac..??bo jak nie to bez sensu ten upgrade...

Nie odpalą. W instrukcji pisz, że tylko txt (standard :D) Jakiego masz fona ? :) Ja czytam wszystkie ebooki i resztę na Wavie:)

Telefon mam taki ze nie odpale w nim pdf-ow :/ dlatego chcialem sprobowac na h340...

Nie moge znalezc wlasciwego firmware-u dla h340, na stornie producenta tez nie :/ chyba zostawie tak jak jest, poszukam tylko rockboxa, tylko sie zastanawiam czy na nowym firmware pdf-y beda sie wyswietlac..??bo jak nie to bez sensu ten upgrade...

Nie odpalą. W instrukcji pisz, że tylko txt (standard :D) Jakiego masz fona ? :) Ja czytam wszystkie ebooki i resztę na Wavie:)

Telefon mam taki ze nie odpale w nim pdf-ow :/ dlatego chcialem sprobowac na h340...

Biore sie teraz za rockboxa...

#10 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:17

Wątpię żeby dało się pdfy odpalić. Lepiej daj sobie z tym spokój :)

#11 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:19

Wątpię żeby dało się pdfy odpalić. Lepiej daj sobie z tym spokój :)

Ok, dzieki za pomoc z tymi pdf-ami, daje se na luz z nimi...teraz walcze z rockboxem, kurde, sciagnelem te oprogramowanie do instalacji rockboxa. Wykrylo ladnie urzadzenie, naciskam instal i lipka :/ wyskakuje komunikat ze potrzebuje jakiegos ''bootloader-a'' :/

#12 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:40

Poszperaj w necie:)

#13 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:49

Poszperaj w necie:)

Szperam szperam i nic konkretnego nie widze, ten opis na stornie irivera toche skomplikowany :/ Moze ktos z forumowiczow wie gdzie to znalezc najszybciej, to porsze o linka...a ja szukam dalej...

Dlaczego nie ma tak ze od razu samo automatycznie nie instaluje tego bootloader-a?? Wez tutaj skumaj jak i co, pomijajac ze to w jezyku angielskim...
http://www.rockbox.o..._bootloader.bin

#14 WojtekC

WojtekC

ustaw sobie własną rangę ;)

• Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5831 posty/ów

• odtwarzacz - iRiver Clix2
  • słuchawki - HF3/PRO80
  • testuję - cierpliwość
  • chcę - życ godnie

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:57

Czytać na tym pdfa? Podziwiam. Wgraj rockboxa.

Moje komentarze

Gdyby mnie nie było pisać na mp3store Łódź lub 515161661

Specjalne ceny dla forumowiczów tylko w sklepie w Łodzi.

Promocyjne ceny DX50 i X5! DX90 znów u nas - rabat dla forumowiczów!

Sprzedam Takstary TS-671 rekablowane Canarkiem 2m - 190 PLN - gwarancja

Jestem na allegro jako: szklarz22

Poszukiwany klient, który w dniu 11.12.2014 r. w sklepie MP3store w Łodzi kupił słuchawki AKG 518DJ Yellow.

#15 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 13:20

Kurczę nie wiem co jest :/ Poszperam i jak coś znajdę dam ci znać.

#16 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 14:16

hehe, stary, myslalem ze oryginalny soft czyta pdf-y bez problemu...A co, niby rickbox czyta pdf-y bez problemu?? Bo jak tak to nie potrzebne moje zmienianie pdf-ow na txt. Mam do przerobienia ze 100 ksiazek, troche schodzi przy tym czasu i moze sie okarze pozniej ze rockbox czyta bezproblemowo pdfy i moja zamiana pdf-ow na txt okaze sie niepotrzebna...

Napisz moze jak tego rockboxa ogarnac...tzn ten plik bootloader jak wgrac i skad go wziac...

Czytam manuala do rockboxa i tam jest podane skad sciagnac bezposrednio bootloader-a i linki niestety nie dzialaja :/

http://download.rock...tloader/iriver/

Prosze pomozcie sciagnac tego bootloadera...

#17 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 14:33

A czego z linku nie możesz pobrać? Bo u mnie wszystko pyrka.

#18 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 14:56

no sciagnelem ten bootloader w formacie bin i mi to nie dziala :/ nie wiem o co chodzi, ani daemon tego nie odpalil ani ultraiso, a u ciebie jak??

no sciagnelem ten bootloader w formacie bin i mi to nie dziala :/ nie wiem o co chodzi, ani daemon tego nie odpalil ani ultraiso, a u ciebie jak??

Juz kompletnie nie kumam o co chodzi, sciagnelem firmware 1.29 i myslalem ze to bedzie automatyczne instalowanie. Zamiast tego otrzymalem jakis plik z rozszerzeniem hex...co z nim zrobic...??

kurde, hehehe, w opisie o instalacji firmwaru napisali troche skomplikowanie, a tutaj trzeba bylo ten jeden malutki plik ''hex'' wgrac do playera i odpalic playera i w opcjach wybrac ''update firmware'' , dalej samo sie zrobilo, ok mam juz 1.29 firmware...caly czas brakuje rockboxa...nieszczesny bootloader :/

i jak u ciebie ten obraz z bootloaderem dzial?? jakis plik dostales z tego?? bo u mnie nie dziala :/

#19 WojtekC

WojtekC

ustaw sobie własną rangę ;)

• Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5831 posty/ów

• odtwarzacz - iRiver Clix2
  • słuchawki - HF3/PRO80
  • testuję - cierpliwość
  • chcę - życ godnie

Napisany 10 wrzesień 2012 - 15:01

Panowie tam jest to opisane krok po kroku, u nas na forum tez to było - niestety czytacie bez zrozumienia.

Moje komentarze

Gdyby mnie nie było pisać na mp3store Łódź lub 515161661

Specjalne ceny dla forumowiczów tylko w sklepie w Łodzi.

Promocyjne ceny DX50 i X5! DX90 znów u nas - rabat dla forumowiczów!

Sprzedam Takstary TS-671 rekablowane Canarkiem 2m - 190 PLN - gwarancja

Jestem na allegro jako: szklarz22

Poszukiwany klient, który w dniu 11.12.2014 r. w sklepie MP3store w Łodzi kupił słuchawki AKG 518DJ Yellow.

#20 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 15:03

To pyrka odniosło się do tego że linki działają;) Nigdy rockboxa nie wgrywałem bo nie miałem takiej potrzeby;)

Przełącz shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Na Shoutboxie obowiązuje całkowity zakaz rozpoczynania rozmów, tylko i wyłącznie w celu uzyskania informacji "Co Kupić", "Lepsze to czy tamto". Nie stosowanie się do tej zasady, skutkuje natychmiastowym banem. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do działu co kupić lub do kontaktu z najbliższym sklepem mp3store
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 18:18) *na głupie
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 18:18) Ja zaglądam do co kupić tylko wtedy, kiedy z nudów mam ochotę poodpowiadać ba głupie i wałkowane setki razy pytania :) Ale ciągłe bicie piany o to, że jest tam taki syf to też głupota, bo z tym się nie wygra. To walka z wiatrakami, gdyż za każdym razem pyta inna osoba. I zazwyczaj jest to nowy użytkownik, który zarejestrował się tylko po to, żeby zadać na szybko pytanie i nie chce mu się niczego szukać i czytać.
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 18:14) @ rfzb Widzę, że forum to cały Twój świat. Przyjmij moje wyrazy współczucia :P
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 17:34) W samych słuchawkach-co kupić wychodziłoby średnio 1-2 dziennie. Znacznie gorzej jest na forach stricte komputerowych. Tam jest tego na pęczki i w zasadzie co rusz trzeba było kogoś edukować, że jednak wybór słuchawek to nie jest zakup taki sam, jak karty graficznej czy procesora, gdzie wszystko jest całkowicie wymierne.
@  rfzb : (30 sierpień 2015 - 17:32) Czasami leżę w środku nocy i zastanawiam się ile śmiesznych roszczeniowych tematów omija mnie tylko dlatego, że zrezygnowałem z czytania działu "Co kupić".
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 17:23) Masz zupełną rację. Jedyną nagrodą dla mnie za wspomniane Polecane i czas, jaki na ich rzecz poświęciłem, jest ewentualnie jedynie kliknięcie w reklamę na blogu, a i to jest zupełnie dobrowolne i w żaden sposób się o to nie upominam. Nie uważam też jak p. Pilarczyk z PCL użytkowników z adb za "pasożytów". Uznaję jak Manuel pewne działania "pro publico bono". Jeśli wszystkim zależałoby tylko na pieniądzach, życie byłoby puste jak mózgi autorów wielu zakupowych tematów.
@  untilited : (30 sierpień 2015 - 17:21) Jak pomagam to liczę na lajki... : (
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 17:19) Ja też wolę być cwaniakiem niż leniem. Aż boję się pomyśleć jakich pracowników trzeba będzie mieć za te 10-15 lat... To będzie festiwal braku samodzielności.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 17:18) Tylko że brak aktualnych "polecanek" nie upoważnia do traktowania forumowiczów jak swoich prywatnych sługusów. Dostajesz jakąś kasę za pomaganie ludziom na forum? Ja nie i inni pewnie też nie... Problem w tym, że obecnie "świeżakom" wszystko się należy (tak myślą).
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 17:00) Wolę być "obeznanym w audio cwaniakiem", ale nie karmić cudzego lenistwa i wydumanego ego.
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 16:59) To też powód, dla którego lata temu zrobiłem Polecane. Od tamtej pory przestałem się notorycznie powtarzać w tematach zakupowych na forum i nie otrzymuję już pogróżek za to, że jakiemuś delikwentowi, który tak jak tutaj chciał wszystko na gotowo na tacy wskazane palcem, coś się nie spodobało.
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 16:57) Tak czy inaczej teraz niech radzi sobie sam. Aczkolwiek ma w jednym rację: wątki przyklejone na tym forum są heavily outdated.
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 16:56) Widziałem. Preferuję mozolne wyjaśnianie, choć sprowadza się ono do tego samego. Może po prostu w bardziej grzeczny dla OP sposób.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 16:54) @EvilKillaruna - zerknij znów na roszczeniowca :P
@  untilited : (30 sierpień 2015 - 16:52) I jakoś nie widzę, żeby antysemityzm kwitł, głównie widzę politpoprawność i tęczowość
@  untilited : (30 sierpień 2015 - 16:50) "Tyle Żydom zawdzięczamy odkryć w nauce, taki ogromny wkład w kulturze... " Nooo i nie zapominajmy o takich wybitnych osobistościach jak np. Szanowny Profesor Zygmunt Bauman. :)
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 16:43) To się nie cykaj. Ja jestem numer 1 do odstrzału. I nie waż się ze mną rywalizować :P
@  Robsonek : (30 sierpień 2015 - 16:40) Evil mnie stresuje Posted Image   cykam teraz  :D
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 16:30) Nismo, Ty mi nie musisz tego tłumaczyć. Gdybyś nie wyleciał z tą historią szwarga ciotecznego, to by nie było rozmowy. No ale odebrałem to jako atak na całą społeczność Żydów, popartą jakimiś skrajnymi przykładami, czego bardzo nie lubię, więc postanowiłem wtrącić swoje trzy grosze.
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 16:16) Fakt, nie mieliśmy jeszcze przyjemności :).
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 16:16) @Rob, częsty zarzut pod adresem aktywnych modów. Zwłaszcza ze strony osób w pierwszej kolejności do odstrzału ;).
@  untilited : (30 sierpień 2015 - 16:09) Z Evilem nie miałem jeszcze żadnych przygód.
@  Robsonek : (30 sierpień 2015 - 16:05) all jest spoko, to Evil nas terroryzuje :D
@  untilited : (30 sierpień 2015 - 16:03) Ja się boję w ten sposób komentować, bo jeszcze mnie all997 ustrzeli.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 16:01) Już się udzieliłem - w swoim stylu :D
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 15:54) Co robić jak żyć :)
@  EvilKillaruna : (30 sierpień 2015 - 15:54) Uwielbiam klasyczny scenariusz siedzenia na tyłku i czekania na gotowiznę: http://forum.mp3stor...n/#entry1249137
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:51) Równie niedorzeczne jak ta fundacja Eriki Steinbach, która chce rekompensat dla Niemców wypędzonych w 1945 roku z Polski...
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:50) Inna sprawa, że Niemcy, Szwedzi czy Ruscy nie kwapią się z oddaniem zrabowanych w Polsce dzieł sztuki.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:48) Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby oddać majątki z pociągu PRAWOWITYM SPADKOBIERCOM po tym jak przedstawią DOWODY na bycie nimi. Kongres uważa, że sam fakt bycia Żydami daje im prawo otrzymania spadku po każdym zmarłym Żydzie, który nie miał spadkobiercy (co jest chore).
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:47) W takich przypadkach majątek zmarłego przechodzi na rzecz USA i koniec.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:46) To tak jakby teraz jakiś Wayne Koseski z Chicago zmarł bez spadkobierców czy rodziny i Polska rościłaby sobie prawo do jego domu, akcji, kont bankowych itp.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:45) @Jimmi Dragon - widzisz, problem w tym, że ten Kongres chce dostać kasę nawet za tych POLSKICH ŻYDÓW, którzy nie posiadali żadnych spadkobierców. To wbrew prawu polskiemu i międzynarodowemu, bo jak ktoś umiera bez rodziny czy spadkobierców to majątek przejmuje Państwo. Zawsze.
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 15:43) @untilited - dokłądnie :D
@  untilited : (30 sierpień 2015 - 15:42) Nismo nie jest antysemitą, jest judeorealistą. :)
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 15:17) W tym pociągu może znajdować się mienie zagrabione Żydom podczas II WŚ. Jeśli rzeczywiście, no to nie widzę przeciwskazań, żeby to mienie trafiło do prawowitych właścicieli. I strona polska też ich nie widzi. I rzeczywiście nic Kongresowi do tego. Bardzo źle by się stało, gdyby te odkryte kosztowności poszły na wsparcie wojny z Palestyną.
@  Szatynbury : (30 sierpień 2015 - 15:11) ale o co chodzi, to byli polscy Żydzi, obywatele PL, co Nowojorskiemu Kongresowi Żydów do domniemanego złota z pociągu?
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 14:42) Nigdzie nie napisałem, że każdy Żyd to wcielenie Szatana :P każdy Żyd, który chce od Polski odszkodowań za IIWŚ oraz każdy, ktory te żądania popiera - ci są dla mnie źli i roszczeniowo-bezczelni.
@  Robsonek : (30 sierpień 2015 - 14:16) Yoshi, nie denerwuj się Posted Image  hahaha :D  
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 14:06) Kruwa, Nismo, najpierw piszesz, że wszyscy Żydzi są źli, a później że tylko władze... Za władzami to i ja nie przepadam.
@  Robsonek : (30 sierpień 2015 - 12:26) Posted Image  
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 12:23) Ostatnio też jakiś ruski adwokat domagał się praw do "złotego pociągu", bo "rosja to sukcesor ZSRR i jako część koalicji antyhitlerowskiej należy im się część z tego pociągu". Szkoda tylko, że jak Polska chce odszkodowanie za Katyń itd. to wtedy Rosja już nie jest sukcesorem ZSRR :P
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 12:22) A do zwykłych Izraelitów ani Rosjan nic nie mam. Problemem jest podejście ich władz. Wyobrażasz sobie żeby Polska wyprzedawała cokolwiek nam jeszcze zostało żeby oddać Żydom za "straty poniesione przez II Wojnę Światową"?! Przecież jak jakiś Polak umiera bez spadkobierców to majątek przejmuje Skarb Państwa - tak jest na całym świecie. A Żydzi chcą kasy także za tych, którzy nie mieli rodzin / spadkobierców, bo czują się "kulturowymi następcami"...
@  nismovsky : (30 sierpień 2015 - 12:20) @Jimmi Dragon - to tu się zgadzamy: ban dla prowodyra! :D
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 12:08) Kto zaczął? Oczywiście Robsonek! Ponawiam więc pytanie. Kiedy Robsonek bana na shouta dostanie? :P Prowokator jeden :)
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 12:07) Z resztą napisałem, polityka to bagno, a religia szambo. Trzeba było tematu nie zaczynać.
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 12:06) Mnie też boli jak się wszystkich tak bezmyślnie szufladkuje.
@  Ugz : (30 sierpień 2015 - 12:05) Bo aż mnie boli jak was tak słucham/czytam :P
@  Ugz : (30 sierpień 2015 - 12:05) Panowie przestańcie się tak spinać i przekomarzać. 
@  Jimmi Dragon : (30 sierpień 2015 - 12:04) Tyle Żydom zawdzięczamy odkryć w nauce, taki ogromny wkład w kulturze... mało kto w Polsce zna więcej niż jednego Żyda (i pewnie nawet nie zdaje sobie z tego sprawy), a i tak antysemityzm kwitnie. Bo dziadkowie naopowiadali, jak to żydy złe i niedobre. No i oczywiście to Żydzi zabili Jezusa, hehe :)