Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nie wyswietla plikow pdf i doc...


kpereszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim,

 

Mam problem z moim h340, wgralem dzis troche ebookow w formatach pdf i doc i nie mozna ich odtworzyc, wyskakuje komunikat ze nie ma zadnych plikow textowyh na playerze :/ jak w instrukcji bylo napisane trzeba stworzyc folder o nazwie TEXT, tak zrobilem i dalej nic nie wyswietla...muzyke normalnie odpalam, zdiecia rozniez, tylko jest problem z tymi pdf-ami i innymi plikami textowymi :/

Ma ktos jakis pomysl co zobic zeby to dzialalo normalnie i zebym mogl sobei czytac z playera ebooki??

 

Pozdrawiam,

Kamil

Edytowane przez kpereszczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetla on pliki textowe w formacie TXT (notatnik)

Totalnie nic nie wyswietla, takze plikow txt :/ dlaczego tak sie dzieje?? reszta wszystko dziala (muzyka,zdiecia), tylko ten text :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałeś firmware?

W sumie to nie :/ a to myslisz ze by pomoglo?? Powiedz mi czy jak zaktualizuje firmware, wykasuje mi muzyke? Aktualnie mam firmware 1.07 E. Od niedawna mam tego playera i w sumie dopiero teraz zaczynam sie nim bawic, mysle tez o rockboxie...na starym moim playerze mialem rockboxa i w sumie bylo ok...teraz jako sie boje zainstalowac tego rockboxa :/ dzwiek mi niby odpowieda jaki teraz jest, pamietam ze na moim starym h10 jak zainstalowalem rockboxa to dzwiek byl glosniejszy ale tez w sumie troche przesterowny, za mocny...na oryginalnym oprogramowaniu dzwiek byl czystszy, dlatego teraz sie waham czy instalowac rockboxa, bo glosnosc i dziwek mi odpowiada, tylko narazie mysle o tych plikach textowych...

Edytowane przez kpereszczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na Sandisku i starym Creative MuVo V100 nigdy nic nie usunęło. Poszukaj na stronie producenta albo w google aktualizatora. Daj znać czy się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na Sandisku i starym Creative MuVo V100 nigdy nic nie usunęło. Poszukaj na stronie producenta albo w google aktualizatora. Daj znać czy się udało.

Wlasnie szukam, zaraz sprobuje zaisnatlowac i mysle nad tym rockboxem...

 

hheheheh, sory, wyszla mala pomylka :/ poprzednio jak patrzylem czy dziala ten plik txt to nie wgralem do do folderu''TEXT'', teraz to zrobilem i dziala :) dobrze ze chociaz to dziala :))))))) a co z plikami pdf i doc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalą. W instrukcji pisz, że tylko txt (standard :D) Jakiego masz fona ?:) Ja czytam wszystkie ebooki i resztę na Wavie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znalezc wlasciwego firmware-u dla h340, na stornie producenta tez nie :/ chyba zostawie tak jak jest, poszukam tylko rockboxa, tylko sie zastanawiam czy na nowym firmware pdf-y beda sie wyswietlac..??bo jak nie to bez sensu ten upgrade...

 

Nie odpalą. W instrukcji pisz, że tylko txt (standard :D) Jakiego masz fona ? :) Ja czytam wszystkie ebooki i resztę na Wavie:)

Telefon mam taki ze nie odpale w nim pdf-ow :/ dlatego chcialem sprobowac na h340...

 

Nie moge znalezc wlasciwego firmware-u dla h340, na stornie producenta tez nie :/ chyba zostawie tak jak jest, poszukam tylko rockboxa, tylko sie zastanawiam czy na nowym firmware pdf-y beda sie wyswietlac..??bo jak nie to bez sensu ten upgrade...

 

Nie odpalą. W instrukcji pisz, że tylko txt (standard :D) Jakiego masz fona ? :) Ja czytam wszystkie ebooki i resztę na Wavie:)

Telefon mam taki ze nie odpale w nim pdf-ow :/ dlatego chcialem sprobowac na h340...

Biore sie teraz za rockboxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby dało się pdfy odpalić. Lepiej daj sobie z tym spokój :)

Ok, dzieki za pomoc z tymi pdf-ami, daje se na luz z nimi...teraz walcze z rockboxem, kurde, sciagnelem te oprogramowanie do instalacji rockboxa. Wykrylo ladnie urzadzenie, naciskam instal i lipka :/ wyskakuje komunikat ze potrzebuje jakiegos ''bootloader-a'' :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperaj w necie:)

Szperam szperam i nic konkretnego nie widze, ten opis na stornie irivera toche skomplikowany :/ Moze ktos z forumowiczow wie gdzie to znalezc najszybciej, to porsze o linka...a ja szukam dalej...

 

Dlaczego nie ma tak ze od razu samo automatycznie nie instaluje tego bootloader-a?? Wez tutaj skumaj jak i co, pomijajac ze to w jezyku angielskim...

http://www.rockbox.org/wiki/IriverBoot#Download_bootloader.bin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać na tym pdfa? Podziwiam. Wgraj rockboxa.

hehe, stary, myslalem ze oryginalny soft czyta pdf-y bez problemu...A co, niby rickbox czyta pdf-y bez problemu?? Bo jak tak to nie potrzebne moje zmienianie pdf-ow na txt. Mam do przerobienia ze 100 ksiazek, troche schodzi przy tym czasu i moze sie okarze pozniej ze rockbox czyta bezproblemowo pdfy i moja zamiana pdf-ow na txt okaze sie niepotrzebna...

 

Czytać na tym pdfa? Podziwiam. Wgraj rockboxa.

Napisz moze jak tego rockboxa ogarnac...tzn ten plik bootloader jak wgrac i skad go wziac...

 

Czytam manuala do rockboxa i tam jest podane skad sciagnac bezposrednio bootloader-a i linki niestety nie dzialaja :/

 

http://download.rockbox.org/bootloader/iriver/

 

Prosze pomozcie sciagnac tego bootloadera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego z linku nie możesz pobrać? Bo u mnie wszystko pyrka.

no sciagnelem ten bootloader w formacie bin i mi to nie dziala :/ nie wiem o co chodzi, ani daemon tego nie odpalil ani ultraiso, a u ciebie jak??

 

A czego z linku nie możesz pobrać? Bo u mnie wszystko pyrka.

no sciagnelem ten bootloader w formacie bin i mi to nie dziala :/ nie wiem o co chodzi, ani daemon tego nie odpalil ani ultraiso, a u ciebie jak??

Juz kompletnie nie kumam o co chodzi, sciagnelem firmware 1.29 i myslalem ze to bedzie automatyczne instalowanie. Zamiast tego otrzymalem jakis plik z rozszerzeniem hex...co z nim zrobic...??

 

kurde, hehehe, w opisie o instalacji firmwaru napisali troche skomplikowanie, a tutaj trzeba bylo ten jeden malutki plik ''hex'' wgrac do playera i odpalic playera i w opcjach wybrac ''update firmware'' , dalej samo sie zrobilo, ok mam juz 1.29 firmware...caly czas brakuje rockboxa...nieszczesny bootloader :/

 

A czego z linku nie możesz pobrać? Bo u mnie wszystko pyrka.

i jak u ciebie ten obraz z bootloaderem dzial?? jakis plik dostales z tego?? bo u mnie nie dziala :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pyrka odniosło się do tego że linki działają;) Nigdy rockboxa nie wgrywałem bo nie miałem takiej potrzeby;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tam jest to opisane krok po kroku, u nas na forum tez to było - niestety czytacie bez zrozumienia.

Ok, ten plik hex byl potrzebny w programie do instalacji rockboxa. zaintalowalo prawie, robie jeszcze raz upgrade firmware-u i rockbox jest zainstalowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! huuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaa :DDDDD

 

tyle domyslania sie i glowkowania a to tylko 3 ruchy :/ nei wystarczylo teggo napisac?? A nie jakies dlugie opisy ze strony rockboxa :/

 

Panowie tam jest to opisane krok po kroku, u nas na forum tez to było - niestety czytacie bez zrozumienia.

Ok, ten plik hex byl potrzebny w programie do instalacji rockboxa. zaintalowalo prawie, robie jeszcze raz upgrade firmware-u i rockbox jest zainstalowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! huuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaa :DDDDD

 

tyle domyslania sie i glowkowania a to tylko 3 ruchy :/ nei wystarczylo teggo napisac?? A nie jakies dlugie opisy ze strony rockboxa :/

Dziekuje za pomoc...hahahah...sam musialem sie wszystkiego domyslec...ale zrobilem co trzeba bylo zrobic...

 

Panowie tam jest to opisane krok po kroku, u nas na forum tez to było - niestety czytacie bez zrozumienia.

 

Zamiast tak pisac moglbys podeslac linka z opisem. Widzisz ze sie czlowiek mota i nie wie o co chodzi...Ale juz po problemie...Rockbox dziala :!!!!!!!!!!!!!

 

Panowie tam jest to opisane krok po kroku, u nas na forum tez to było - niestety czytacie bez zrozumienia.

Ok, ten plik hex byl potrzebny w programie do instalacji rockboxa. zaintalowalo prawie, robie jeszcze raz upgrade firmware-u i rockbox jest zainstalowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! huuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaa :DDDDD

 

tyle domyslania sie i glowkowania a to tylko 3 ruchy :/ nei wystarczylo teggo napisac?? A nie jakies dlugie opisy ze strony rockboxa :/

 

Panowie tam jest to opisane krok po kroku, u nas na forum tez to było - niestety czytacie bez zrozumienia.

Ok, ten plik hex byl potrzebny w programie do instalacji rockboxa. zaintalowalo prawie, robie jeszcze raz upgrade firmware-u i rockbox jest zainstalowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! huuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaa :DDDDD

 

tyle domyslania sie i glowkowania a to tylko 3 ruchy :/ nei wystarczylo teggo napisac?? A nie jakies dlugie opisy ze strony rockboxa :/

Dziekuje za pomoc...hahahah...sam musialem sie wszystkiego domyslec...ale zrobilem co trzeba bylo zrobic...

 

Panowie tam jest to opisane krok po kroku, u nas na forum tez to było - niestety czytacie bez zrozumienia.

 

Zamiast tak pisac moglbys podeslac linka z opisem. Widzisz ze sie czlowiek mota i nie wie o co chodzi...Ale juz po problemie...Rockbox dziala :!!!!!!!!!!!!!

 

Jak ktos ma problem to prosze pisac na gg 8978168, albo kpereszczak@yahoo.com. Z checia pomoge komus jak ktos nie wie jak to zainstalowac...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności