Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie wyswietla plikow pdf i doc...

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów
  • Interests:muzyka elektroniczna

• odtwarzacz - Iriver h340
  • słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 10:44

Czesc wszystkim,

Mam problem z moim h340, wgralem dzis troche ebookow w formatach pdf i doc i nie mozna ich odtworzyc, wyskakuje komunikat ze nie ma zadnych plikow textowyh na playerze :/ jak w instrukcji bylo napisane trzeba stworzyc folder o nazwie TEXT, tak zrobilem i dalej nic nie wyswietla...muzyke normalnie odpalam, zdiecia rozniez, tylko jest problem z tymi pdf-ami i innymi plikami textowymi :/
Ma ktos jakis pomysl co zobic zeby to dzialalo normalnie i zebym mogl sobei czytac z playera ebooki??

Pozdrawiam,
Kamil

Ten post był edytowany przez kpereszczak dnia: 10 wrzesień 2012 - 10:45

#2 snuffmajster

snuffmajster

Kolekcjoner warnów :D

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów
  • Interests:muzyka, fotografia, komputery, sprzęt audio

• odtwarzacz - Xperia X10
  • słuchawki - Denon AH-C751
  • chcę - Być szczęśliwy z ukochaną osobą

Napisany 10 wrzesień 2012 - 10:49

Wyświetla on pliki textowe w formacie TXT (notatnik)

Słuchawki: Denon AH-C751

Odtwarzacze i wzmacniacze: Sony Ericsson Xperia X10 Toshiba Exceria 8 GB, HTC Universal (MDA PRO) GOODRAM 2GB, Asus N71Jv, LG RH277H + Technics RS-BX626 + JVC UX-G46 (2 x 80 watt)

Snuffmajster twierdzi, że Monster Beats śmierdzi

#3 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 11:27

Wyświetla on pliki textowe w formacie TXT (notatnik)

Totalnie nic nie wyswietla, takze plikow txt :/ dlaczego tak sie dzieje?? reszta wszystko dziala (muzyka,zdiecia), tylko ten text :/

#4 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 11:30

Aktualizowałeś firmware?

Odtwarzacze i wzmacniacze: Sony Ericsson Xperia X10 Toshiba Exceria 8 GB, HTC Universal (MDA PRO) GOODRAM 2GB, Asus N71Jv, LG RH277H + Technics RS-BX626 + JVC UX-G46 (2 x 80 watt)

#5 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 11:34

Aktualizowałeś firmware?

W sumie to nie :/ a to myslisz ze by pomoglo?? Powiedz mi czy jak zaktualizuje firmware, wykasuje mi muzyke? Aktualnie mam firmware 1.07 E. Od niedawna mam tego playera i w sumie dopiero teraz zaczynam sie nim bawic, mysle tez o rockboxie...na starym moim playerze mialem rockboxa i w sumie bylo ok...teraz jako sie boje zainstalowac tego rockboxa :/ dzwiek mi niby odpowieda jaki teraz jest, pamietam ze na moim starym h10 jak zainstalowalem rockboxa to dzwiek byl glosniejszy ale tez w sumie troche przesterowny, za mocny...na oryginalnym oprogramowaniu dzwiek byl czystszy, dlatego teraz sie waham czy instalowac rockboxa, bo glosnosc i dziwek mi odpowiada, tylko narazie mysle o tych plikach textowych...

Ten post był edytowany przez kpereszczak dnia: 10 wrzesień 2012 - 11:39

#6 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 11:40

Mi na Sandisku i starym Creative MuVo V100 nigdy nic nie usunęło. Poszukaj na stronie producenta albo w google aktualizatora. Daj znać czy się udało.

#7 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 11:57

Mi na Sandisku i starym Creative MuVo V100 nigdy nic nie usunęło. Poszukaj na stronie producenta albo w google aktualizatora. Daj znać czy się udało.

Wlasnie szukam, zaraz sprobuje zaisnatlowac i mysle nad tym rockboxem...

hheheheh, sory, wyszla mala pomylka :/ poprzednio jak patrzylem czy dziala ten plik txt to nie wgralem do do folderu''TEXT'', teraz to zrobilem i dziala :) dobrze ze chociaz to dziala :))))))) a co z plikami pdf i doc??

#8 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:01

Nie odpalą. W instrukcji pisz, że tylko txt (standard :D) Jakiego masz fona ?:) Ja czytam wszystkie ebooki i resztę na Wavie:)

#9 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:06

Nie moge znalezc wlasciwego firmware-u dla h340, na stornie producenta tez nie :/ chyba zostawie tak jak jest, poszukam tylko rockboxa, tylko sie zastanawiam czy na nowym firmware pdf-y beda sie wyswietlac..??bo jak nie to bez sensu ten upgrade...

Nie odpalą. W instrukcji pisz, że tylko txt (standard :D) Jakiego masz fona ? :) Ja czytam wszystkie ebooki i resztę na Wavie:)

Telefon mam taki ze nie odpale w nim pdf-ow :/ dlatego chcialem sprobowac na h340...

Nie moge znalezc wlasciwego firmware-u dla h340, na stornie producenta tez nie :/ chyba zostawie tak jak jest, poszukam tylko rockboxa, tylko sie zastanawiam czy na nowym firmware pdf-y beda sie wyswietlac..??bo jak nie to bez sensu ten upgrade...

Nie odpalą. W instrukcji pisz, że tylko txt (standard :D) Jakiego masz fona ? :) Ja czytam wszystkie ebooki i resztę na Wavie:)

Telefon mam taki ze nie odpale w nim pdf-ow :/ dlatego chcialem sprobowac na h340...

Biore sie teraz za rockboxa...

#10 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:17

Wątpię żeby dało się pdfy odpalić. Lepiej daj sobie z tym spokój :)

#11 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:19

Wątpię żeby dało się pdfy odpalić. Lepiej daj sobie z tym spokój :)

Ok, dzieki za pomoc z tymi pdf-ami, daje se na luz z nimi...teraz walcze z rockboxem, kurde, sciagnelem te oprogramowanie do instalacji rockboxa. Wykrylo ladnie urzadzenie, naciskam instal i lipka :/ wyskakuje komunikat ze potrzebuje jakiegos ''bootloader-a'' :/

#12 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:40

Poszperaj w necie:)

#13 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:49

Poszperaj w necie:)

Szperam szperam i nic konkretnego nie widze, ten opis na stornie irivera toche skomplikowany :/ Moze ktos z forumowiczow wie gdzie to znalezc najszybciej, to porsze o linka...a ja szukam dalej...

Dlaczego nie ma tak ze od razu samo automatycznie nie instaluje tego bootloader-a?? Wez tutaj skumaj jak i co, pomijajac ze to w jezyku angielskim...
http://www.rockbox.o..._bootloader.bin

#14 WojtekC

WojtekC

guru

• Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4941 posty/ów

• odtwarzacz - E2
  • słuchawki - EP10
  • testuję - cierpliwość
  • chcę - Nie chcę prorderów.

Napisany 10 wrzesień 2012 - 12:57

Czytać na tym pdfa? Podziwiam. Wgraj rockboxa.

Nowy numer naszego magazynu forumowego w odpowiednim dziale :) zapraszamy do lektury. 

Nowy Boom
Boom Na Issuu

Boom na Issuu 2

Moje komentarze

Uwaga jakby ktoś był chętny na X5 w dobrej cenie uderzajcie do mnie na Priv. Nowe produkty Mp3store   :) ze stanu sklepu.

Specjalne ceny dla forumowiczów tylko w sklepie w Łodzi.

Promocyjne ceny DX50 i X5! DX90 znów u nas - rabat dla forumowiczów!

Astell & Kern ceny tylko dla forumowiczów! Również inne produkty Mp3store w specjalnych cenach!

AK120MKII - super cena w łódzkim Mp3store!

Szybka piłka suuuuuuuper zestaw Fiio X5 plus Denon AH-D600 - 2150PLN!!!

#15 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 13:20

Kurczę nie wiem co jest :/ Poszperam i jak coś znajdę dam ci znać.

#16 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 14:16

hehe, stary, myslalem ze oryginalny soft czyta pdf-y bez problemu...A co, niby rickbox czyta pdf-y bez problemu?? Bo jak tak to nie potrzebne moje zmienianie pdf-ow na txt. Mam do przerobienia ze 100 ksiazek, troche schodzi przy tym czasu i moze sie okarze pozniej ze rockbox czyta bezproblemowo pdfy i moja zamiana pdf-ow na txt okaze sie niepotrzebna...

Napisz moze jak tego rockboxa ogarnac...tzn ten plik bootloader jak wgrac i skad go wziac...

Czytam manuala do rockboxa i tam jest podane skad sciagnac bezposrednio bootloader-a i linki niestety nie dzialaja :/

http://download.rock...tloader/iriver/

Prosze pomozcie sciagnac tego bootloadera...

#17 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 14:33

A czego z linku nie możesz pobrać? Bo u mnie wszystko pyrka.

#18 kpereszczak

kpereszczak

początkujący

• 37 posty/ów

• słuchawki - Technics

Napisany 10 wrzesień 2012 - 14:56

no sciagnelem ten bootloader w formacie bin i mi to nie dziala :/ nie wiem o co chodzi, ani daemon tego nie odpalil ani ultraiso, a u ciebie jak??

no sciagnelem ten bootloader w formacie bin i mi to nie dziala :/ nie wiem o co chodzi, ani daemon tego nie odpalil ani ultraiso, a u ciebie jak??

Juz kompletnie nie kumam o co chodzi, sciagnelem firmware 1.29 i myslalem ze to bedzie automatyczne instalowanie. Zamiast tego otrzymalem jakis plik z rozszerzeniem hex...co z nim zrobic...??

kurde, hehehe, w opisie o instalacji firmwaru napisali troche skomplikowanie, a tutaj trzeba bylo ten jeden malutki plik ''hex'' wgrac do playera i odpalic playera i w opcjach wybrac ''update firmware'' , dalej samo sie zrobilo, ok mam juz 1.29 firmware...caly czas brakuje rockboxa...nieszczesny bootloader :/

i jak u ciebie ten obraz z bootloaderem dzial?? jakis plik dostales z tego?? bo u mnie nie dziala :/

#19 WojtekC

WojtekC

guru

• Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4941 posty/ów

• odtwarzacz - E2
  • słuchawki - EP10
  • testuję - cierpliwość
  • chcę - Nie chcę prorderów.

Napisany 10 wrzesień 2012 - 15:01

Panowie tam jest to opisane krok po kroku, u nas na forum tez to było - niestety czytacie bez zrozumienia.

Nowy numer naszego magazynu forumowego w odpowiednim dziale :) zapraszamy do lektury. 

Nowy Boom
Boom Na Issuu

Boom na Issuu 2

Moje komentarze

Uwaga jakby ktoś był chętny na X5 w dobrej cenie uderzajcie do mnie na Priv. Nowe produkty Mp3store   :) ze stanu sklepu.

Specjalne ceny dla forumowiczów tylko w sklepie w Łodzi.

Promocyjne ceny DX50 i X5! DX90 znów u nas - rabat dla forumowiczów!

Astell & Kern ceny tylko dla forumowiczów! Również inne produkty Mp3store w specjalnych cenach!

AK120MKII - super cena w łódzkim Mp3store!

Szybka piłka suuuuuuuper zestaw Fiio X5 plus Denon AH-D600 - 2150PLN!!!

#20 snuffmajster

snuffmajster

• Zablokowani
  • PipPipPipPipPip
  • 547 posty/ów

Napisany 10 wrzesień 2012 - 15:03

To pyrka odniosło się do tego że linki działają;) Nigdy rockboxa nie wgrywałem bo nie miałem takiej potrzeby;)

Przełącz shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

Na Shoutboxie obowiązuje całkowity zakaz rozpoczynania rozmów, tylko i wyłącznie w celu uzyskania informacji "Co Kupić", "Lepsze to czy tamto". Nie stosowanie się do tej zasady, skutkuje natychmiastowym banem. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do działu co kupić lub do kontaktu z najbliższym sklepem mp3store
@  retter : (01 wrzesień 2014 - 10:04) oj tam od razu nie lubią
@  xar : (01 wrzesień 2014 - 09:40) zaraz wyjdzie na jaw, że się znają i nie lubią ;p
@  Szatynbury : (01 wrzesień 2014 - 09:27) Aza a jak Tobie na imię?
@  retter : (31 sierpień 2014 - 23:00) stolyca moze i ma LTE w playu, tam zresztą nawet jest jakieś osiedla z darmowym netem całkiem całkiem szybkim jak za 0zł
@  retter : (31 sierpień 2014 - 22:58) aza zależy gdzie
@  Azahiel : (31 sierpień 2014 - 22:17) play ma taki główny problem że reklamuje LTE , gdzie jest to prekośc u nich co najwyżej hdspa
@  Azahiel : (31 sierpień 2014 - 22:16) szatynbury jakoś mojego nie znasz z Boa :D
@  retter : (31 sierpień 2014 - 22:11) po drugie kiedyś play reklamował sie 7Mbit/s okej tylko ze w stolicy i naprawde sporych metropoliach, biały nie mały a i tak chodziło to słabo a o 7 zapominieć :D
@  retter : (31 sierpień 2014 - 22:08) masz prawo sie spodziewać ? :) masz ale to to takie prawo ze i tak prawo pierwszeństwa ma abo, kiedyś gdzieś nawet widziałem taki zapis
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 21:03) i gdzie ja napisalem ze cos jest niemozliwe?
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 21:00) czaisz?
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 20:59) i To jest sztuczne bo zarowno w abo jak i prepaid nie ma gwarantowanego transferu minimalnego wiec mam prawo spodziewac sie ze ta szybka paczka bedzie dzialac podobnie szybko
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 20:58) Sztuczna gradacja klienteli to tez marketing
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 20:57) A o czym ja mowie?
@  retter : (31 sierpień 2014 - 20:50) powiem ci syt. jaką ja miałem, jak miałem plusa i pleya a w owym czasie pley dzierżawił infrastrukturę od plusa dlatego czasami na niektórych telefonach pokazywał sie plus pomimo karty pleya (telefon nie brandowany goły)
plus zasieg miał pley gubił był różne akcje dalej mówisz ze to nie możliwe ?
@  retter : (31 sierpień 2014 - 20:46) paczka szybki to kolejna gradacja klijenta juz w prepindach
@  retter : (31 sierpień 2014 - 20:45) a wiesz czym jest marketing ? czy na tyle młody jeseś ze nie kumasz ?
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 20:17) i dlatego piszesz bzdury
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 20:16) mogloby jej nie byc i wtedy to nie jest sztuczna gradacja klienteli
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 20:15) retter: w takim razie takie proste pytanie - po co w ich cenniku widnieje paczka 3gb z szybszym pasmem?
@  Jimmi Dragon : (31 sierpień 2014 - 20:11) dalej pada...
@  retter : (31 sierpień 2014 - 18:59) Szatyn to nie jest sztuczne, pierwszeństwo mają klijenci z umową im lepsza umowa tym pewniejszy dostep, jak maszumowe biznesową nie ma bata no chyba ze sprzetowow cos nawali mocno, siec z takich ludzi ma stałą kase z prepaindoców nie ci oszczędzają i zawsze mogą isć do konkurencji chocby było taniej 3gt
@  bruno63 : (31 sierpień 2014 - 18:58) hey hi hello :P
@  Kubasz : (31 sierpień 2014 - 18:48) niezłe jaja, ja na neta nie narzekam
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:47) a imiona i rady gosci z BOA znam juz wszystkie na pamiec
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:46) oczywiscie mam wykupione paczki a net chodzi tak jakbym tej paczki nie mial wykupionej
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:46) teraz mam to samo, jak to mozna inaczej wytlumaczyc, imo to jest sztuczne dzielenie klientow na lepszych i gorszych
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:44) bylem w takiej sytuacji ze siostra miala w prepaid a ja w miksie na kwote doladowania, bylismy w tym samym miejscu w tym samym czasie i ja mialem net a ona nie, dziwilem sie strasznie, dopki nie rozwiazalem umowy
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:43) prawdopodobnie dziela klientow na tych w abo i bez
@  Kubasz : (31 sierpień 2014 - 18:43) jestem w mixie ale ostatnio dość dużo dzwonię, więc zastanawiam się nad przejściem na abonament
@  Kubasz : (31 sierpień 2014 - 18:42) net mam osobno - nie uzywam w telefonie
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:42) juz mam dosc T-mobile, tego *******nika
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:41) ja juz i tak przeszedlem do nju, zobaczymy jak bedzie
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:41) ile minut zjadasz w miesiacu?
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:41) ile placisz, czesto uzywasz netu?
@  Kubasz : (31 sierpień 2014 - 18:39) @Szatynbury wszyscy w +
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:37) jest ktos w nju?
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:36) masakra
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:36) zamowie jeszcze sworzen wahacza
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:36) jutro przychodzi chlodnica klimy
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:36) a pewnie wloze 3800 czyli rownowartosc
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:35) a ja juz w samochod wlozylem ponad 3kzl
@  Kubasz : (31 sierpień 2014 - 18:31) @xar nie :D za 60 zł :P
@  xar : (31 sierpień 2014 - 18:29) cześć
@  xar : (31 sierpień 2014 - 18:28) za 16,50 zł?
@  Kubasz : (31 sierpień 2014 - 18:21) dorwałem wczoraj yamahe cd2 na pcm53
@  Kubasz : (31 sierpień 2014 - 18:21) @Szatynbury czesc
@  Szatynbury : (31 sierpień 2014 - 18:04) 18 lat
@  Ejzo : (31 sierpień 2014 - 17:55) Od ilu na mp3store jest darmowa przesylka?
@  selphy : (31 sierpień 2014 - 15:33) ale nie u mnie