Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S3


soulreaver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Fajna recka. REP+ dla Ciebie

 

Słuchałeś może HTC ONE S? W porównaniach na gsmarena wypada wyjątkowo dobrze, w sumie przymierzam się do niego ale cena jest zbliżona do S3. Używam telefonu jako playera i zastanawiam się co lepiej wybrać. Oczywiście zdaję sobie sprawę że s3 jest bardziej zbajerowany ale dla mnie jest nieco zbyt duży, bo już one x był na krawędzi akceptowalności pod tym względem.

 

Bardzo ciekawi mnie porównanie SQ ONE S vs S3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

S3 to dość droga zabawka jak na player flac/mp3.

 

Ja miałem ostatnio okazję porównać dźwięk z S3 do S Note. Jednak tylko przez krótki czas. Słuchawki Sennheiser CX300 dokanałowe. Odtwarzacz DeadBeef. W zasadzie różnic nie odczułem. A mój Note raczej Wolfsona nie posiada. A szkoda.

 

Czy te Senki 438 to słuchawki przenośne - można je nosić na ulicy ? Czy raczej domowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

S3 to raczej nie zabawka, raczej cały mini-komputer z funkcją zabawki ;) Większość ludzi którzy kupują takie telefony to albo zapaleńcy, albo biznesmeni.

 

HD438 nie należą do najmniejszych ale są właściwie stworzone do portable.

 

@soulreaver znowu pozytywnie zaskoczyłeś mnie. oczywiście również z mojej strony rep +1.

 

Nie zgłaszam wątpliwości co do lepszości S3 nad S8500 w końcu to nowszy DAC. Zastanawia mnie jedynie na ile bym subiektywnie ocenił jego lepszość. Chyba sprawię go sobie do testów. A kiedyś z pewnością kupię, ale może wtedy gdy będzie w okolicach poniżej tysiaka bo nie bawię się w tak drogie telefony, czyli gdzies jeszcze z 2 latka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie napisane, ale mimo wszystko nie wyobrażam sobie słuchania muzyki na takim gigancie w terenie :P A jak się sprawuje na stockowy player, oraz bateria?

 

Stockowy player jest dobry, ale brakuje mu tego wspaniałego Eq z Neutrona i kilku innych funkcji dlatego go sobie odpuściłem. Generalnie na stocku da się słuchać w przeciwieństwie do tego co było na S2. Nie zwracałem uwagi na wskaźnik baterii :).

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham Galaxy S3 i w porównaniu do S2 jest spora poprawa. Na S2 nie dało się słuchać moim zdaniem muzyki. W porównaniu do Ipoda Touch 4, Galaxy S3 jest trochę słabszy. Może na moją ocenę wpływać to, iż ipoda mam bez ograniczenia głośności, a S3 gra trochę ciszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo powinien się pojawić Voodoo Sound dla S3, ale już w tym momencie większość jego funkcjonalności ( m.in. podbicie głośności, EQ) można uzyskać wgrywając Syiah kernel - korzystając z aplikacji sTweaks.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy to prawda że S3 na rynek USA nie posiadają Wolfsona, tylko jakiś niby-odpowiednik Qualcomm ? Czy da się sprawdzić programowo, jaki został użyty układ?

 

Tak, to prawda. Da się sprawdzić: http://forum.mp3stor...o-w-androidzie/ .

Edytowane przez soulreaver
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, czy tez macie takie "cos", ze niektore pliki S3 odtwarza wam nie od poczatku, tylko od powiedzmy 30, 40 (wpisac wg wyboru) sekundy? To zdziebko irytujace. Zaznaczam, ze gram glownie pliki mp4, jako ze mam poza S3 glownie grajki apple i przyzwyczailem sie do tego formatu. Moze to miec jakies znaczenie? Jest to w ogole jakis znany bug, czy tylko moj S3 jest uprzejmy miec takie fanaberie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś coś podobnego na zupełnie innym telefonie. Za wcześnie odłączyłem kabel usb od komputera (najwidoczniej kopiowanie nie zostało do końca zakończone). Później działy się dziwne rzeczy: niektóre utwory same się przewijały lub odtwarzacz nagle (w środku utworu) przeskakiwał do następnego itp. Pomogło usunięcie plików, wgranie ich na nowo i tym razem poprawne odłączenie pamięci usb.

Możesz też ściągnąć trialowego Powerampa i sprawdzić czy jest to kwestia odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to chyba kwestia zlego wgrania plikow, bo usunalem i wgralem raz jeszcze przez Kiesa. Ale co ciekawe, tych plikow, z ktorymi sa problemy Kies nie importuje do biblioteki. Dziwaczne to.

 

Neutron nie ma zadnego problemu z tymi plikami. Stockowy odtwarzacz i poweramp nie daja sobie rady.

Edytowane przez wkamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wszystkim, którzy używają SGS3 jako odtwarzacza polecam wgranie kernela Siyah: http://www.gokhanmoral.com/ . Daje on nam podobne możliwości dostosowywania dźwięku jak legendarny voodoo sound m.in. hardware'owy equalizer (steruje bezpośrednio układem equalizacji wolfsona), regulacja wzmocnienia cyfrowego itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności