Skocz do zawartości

Smartfon do 1500 PLN.


Lazzy

Rekomendowane odpowiedzi

Mając do wyboru SII i ip4 w podobnej cenie wybrałbym tego drugiego.

Lepsza jakość dźwięku, lepszy aparat, jakość wykonania urządzenia, retina.

 

Autor wątku na pierwszym miejscu wymienił jako kryterium bardzo dobry zasięg, a ty mu polecasz ip4 który jest znany z problemów zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając do wyboru SII i ip4 w podobnej cenie wybrałbym tego drugiego.

Lepsza jakość dźwięku, lepszy aparat, jakość wykonania urządzenia, retina.

 

Autor wątku na pierwszym miejscu wymienił jako kryterium bardzo dobry zasięg, a ty mu polecasz ip4 który jest znany z problemów zasięgiem.

 

Znana to było tylko pierwsza seria tych telefonów tuż po ich prezentacji. Kolejne wersje były poprawione i problemów nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam SGS2 , ale bez power packa , i przy normalnych (niesprecyzowane pojęcie) użytkowaniu trzyma z 3-4 dni ;] Co do sieci u mnie trzyma bardzo dobrze , w porównaniu do Neo V która gubi zasięg (nawet stara poczciwa N73 jest pod tym względem gorsza ;]) . Muzyki na nim nie słucham więc się nie wypowiem , ale jak ci zależy na muzyce weź pod uwagę HTC XE .. Zdjęcia robi dobre jak na telefon, do robienia "zdjęć" służy lustrzanka , ale SGS2 ma parę bajerów typu ISO ... Wyświetlacz jest miazga w porównaniu do Arc S (porównywałem) więc testami na necie można sobie ..... Jasność jest bardzo dobra (Neo V ma bardzo ciemny wyświetlacz w porównaniu do SGS2 , Arc S ma podobną jasność) .. Uwiódł mnie design który na prawdę wymiata (prostota - ja takie coś uwielbiam ) . Wydajność jest na wysokim poziomie , szybszy od HTC sensation i 4S (testowałem). Weź pod uwagę wielkość bo wyświetlacze 4,2-4,3 są duże i może ci do ręki nie pasować ;]

Edytowane przez Morango
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wydajność S2>Sensation dotyczy tylko stockowych romów. Jeżeli chodzi o customy wypadają bardzo porównywalnie lub nawet z lekką przewagą dla Sensation. Natomiast HTC ma zdecydowanie gorszy chip graficzny.

 

Co do sensation XE to różni się od zwykłego wyłącznie akcesoriami, kolorem obudowy i oprogramowaniem. Jeżeli nie zależy ci na słuchawkach beats to spokojnie kup tańszego sensation, to taki sam telefon.

Taktowanie procesora można podnieść programowo, jest to stosunkowo łatwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mielibyście polecić smartfona z bardzo dobrym zasięgiem (jako jedynym kryterium; powiedzmy, że cena nie gra roli, bo do 2k można kupić chyba każdego), porównywalnym do Nokii 6303 (lub innych telefonów Nokia) ? Zarzućcie tylko modelami, resztę już doczytam sam ;).

Edytowane przez Lazzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Motorola Razr, zasięg ma chyba najlepszy z wszystkiego co do tej pory miałem, Sensation też ma niezły ale ma death gripa tyle że w takim miejscu że nie jest uciążliwy.

 

swoją drogą używam właśnie Razr (jest na tych zamych podzespołach co Nexus) i moje wrażenia z dźwięku w zasadzie pokrywają się z tym co napisał Roland że gra równo, nic się nie wybija i ma sporo dynamiki w dźwięku. Ogólnie gra bardzo przyzwoicie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności