Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pioneer SE- CL07-K


_Tomek_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedawno zakupiłem słuchawki Pioneer SE- CL07-K. Szukałem niedrogich słuchawek dokanałowych do telefonu i laptopa. Słuchawki miały być dopasowane do ucha i nie doprowadzać do bólu głowy(od nadmiarów niektórych tonów).

 

Opakowanie- nic specjalnego, kawałek plastiku. Trochę się namęczyłem otwierając je- przecinając nożykiem brzegi opakowania tak by nie uszkodzić kabelków. Ale przecież opakowanie nie jest najważniejsze.

 

W komplecie znajdują się słuchawki, 4 rozmiary końcówek w rozmiarach L, M, S, XS oraz instrukcja

obsługi.

 

Słuchawki zostały zaprojektowane minimalistycznie bez żadnych wodotrysków. Moje są koloru czarnego z lekko jasnym kółeczkiem na zewnętrznej stronie. Na rozgałęzieniu kabla zostało umieszczone logo producenta. Wtyczka jack’a jest prosta i dosyć mała. Kabel jest chyba wykonany z gumy. Słuchawki są symetryczne.

 

Słuchawki dźwiękowo wypadają bardzo dobrze. Wokal jest soczysty i dobrze słyszalny. Tony niskie, jak na słuchawki dokanałowe, są bardzo dobrze wyważone. Bass jest głęboki i dobrze wkomponowany w pozostałe dźwięki. Niskie dźwięki nie górują nad resztą co jest dla wielu dużą zaletą. Ogólnie mówiąc dźwięk z tych słuchawek jest czysty i przyjemny.

 

Prawie każdy sprzęt ma jakieś wady, Pioneer’y też je posiadają. Najszybciej nasuwającym się słabym punktem jest kabel który przenosi zbyt dużo odgłosów ocierania się o materiał czy nawet szumu wiatru. Z tym problemem sobie jednak poradziłem (Wystarczy zakładać słuchawki pod ubranie tak żeby kabel opuszczony był od karku przez plecy aż do kieszeni. Opuszczając kabel z przodu, przewód wyciąga się spod ubioru podczas gdy rozglądamy się wokoło przez co powstają niechciane odgłosy).Samo wykonanie słuchawek nie jest pewne. Ciągle boję się że kabelki wyrwą mi się w miejscu połączenia z głośnikami. Po okresie ponad miesiąca użytkowania nic się jeszcze nie zepsuło.

 

Słuchawki dobrze izolują od otoczenia. Bez problemu można słuchać muzyki na zewnątrz wśród samochodów czy w autobusie. Do biegania czy jeżdżenia na rowerze raczej nie będą ideałem , lecz tego nie testowałem. Mały rozmiar doskonale będzie sprawdzał się w zimę kiedy trzeba założyć czapkę.

 

Słuchawki będą bardzo dobrym wyborem dla melomanów lecz nie dla aktywnych. Pioneer’y dźwiękowo sprawdzają się fantastycznie lecz ich „piętą Achillesową” jest wykonanie. Polecam dla tych którzy kupują swoje pierwsze słuchawki dokanałowe.

 

Słuchawki kosztowały 55zł.

 

Proszę o wyrozumiałość ponieważ jest to moja pierwsza recenzja jak i mała znajomość w temacie.

SAM_1049.JPG

SAM_1051.JPG

SAM_1052.JPG

SAM_1055.JPG

SAM_1056.JPG

SAM_1058.JPG

SAM_1059.JPG

SAM_1060.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności