Skocz do zawartości

deezer - cała muzyka za połowę ceny albumu


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż coś za coś. Jak ktoś chce flaczków :D to kupi sobie płytki, a do zapoznania się z muzyką MP3@320 powinno wystarczyć. I tak aplikacja jest kierowana w większości do ludzi słuchających na integrze.



na wimpie jest 128@AAC i jest to mało, ale i tak lepiej niż na YT po wykupieniu konta jest 256@AAC i jest mi się wydaje już ok opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż coś za coś. Jak ktoś chce flaczków :D to kupi sobie płytki, a do zapoznania się z muzyką MP3@320 powinno wystarczyć. I tak aplikacja jest kierowana w większości do ludzi słuchających na integrze.

 

na wimpie jest 128@AAC i jest to mało, ale i tak lepiej niż na YT po wykupieniu konta jest 256@AAC i jest mi się wydaje już ok opcja.

Deezer nie jest czasem też w aac? Standardowa wersja brzmi za dobrze aby było to w mp3@128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio zaczęłam wnikać w świat Deezerowy o którym tu mowa i jak narazie nie mogę nic negatywnego powiedzieć. Jestem zadowolona. Głównie słucham stacji radiowych. Mam ochotę na rock , słucham rocka, pragnę coś "lekkiego" - zarzucam popową nutę. Podoba mi się to, że portal jest bardzo "czytelny", prosty w obsłudze...W szybki sposób znajdziesz to czego szukasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 telefony i tablet z androidem, z którego puszczam dźwięk przez zewnętrzny DAC i niestety jakość muzyki na tych urządzeniach jest koszmarna. Coś pomiędzy 96 a 128 kbps. Nawet na tanich słuchawkach różnica między moimi mp3 320 kbps ogromna. Czy na andku nie ma HQ czy po prostu wersja trial 15-dniowa streamuje tylko w takiej jakości? Dodam, że na PC z Windowsem HQ działa i jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Pytania do userów.

 

Jak z tą jakością w Premium/Premium+?

 

Korzystam z darmowego Deezera, jestem zaskoczony bazą - znalazłem sporo dobrego jazzu, chciałbym premium. HQ ma być do 320 kbps. Właśnie "do". Zastanawiam się czy mniej popularna muzyka, którą tam wyszukałem i tak nie będzie w tej niższej jakości po wykupieniu abonamentu. W porównaniu do flaków to w wersji darmowej deezera jest niestety trochę bieda. Na 320 kbps już nie narzekałbym.

 

Druga sprawa. Jak jest z płatnością Pay Pal? Dochodzi przewalutowanie czy jednak płacę w PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania do userów.

 

Jak z tą jakością w Premium/Premium+?

 

Korzystam z darmowego Deezera, jestem zaskoczony bazą - znalazłem sporo dobrego jazzu, chciałbym premium. HQ ma być do 320 kbps. Właśnie "do". Zastanawiam się czy mniej popularna muzyka, którą tam wyszukałem i tak nie będzie w tej niższej jakości po wykupieniu abonamentu. Jak jest z płatnością Pay Pal? Dochodzi przewalutowanie czy jednak płacę w PLN?

 

Jest problem bo premium jest tylko dostęp a masa muzyki jest i tak 128kbps choćby P. Barber.

W sumie to chyba mniej jest w 320 aniżeli 128 dlatego jestem w spotify gdzie jest ogg ~160 kbps za 10 pln

Płaciłem kartą w pln.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytania do userów.

 

Jak z tą jakością w Premium/Premium+?

 

Korzystam z darmowego Deezera, jestem zaskoczony bazą - znalazłem sporo dobrego jazzu, chciałbym premium. HQ ma być do 320 kbps. Właśnie "do". Zastanawiam się czy mniej popularna muzyka, którą tam wyszukałem i tak nie będzie w tej niższej jakości po wykupieniu abonamentu. Jak jest z płatnością Pay Pal? Dochodzi przewalutowanie czy jednak płacę w PLN?

 

Jest problem bo premium jest tylko dostęp a masa muzyki jest i tak 128kbps choćby P. Barber.

W sumie to chyba mniej jest w 320 aniżeli 128 dlatego jestem w spotify gdzie jest ogg ~160 kbps za 10 pln

Płaciłem kartą w pln.

 

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę Wimpa - jakość bardzo dobra, masa ciekawych różności. Od kiedy mam konto usunąłem zwykła muzę z iP4 jest zbędna. Do posłuchania jest ok. Do delektowania się: wave, flac, ape, 24bit itp na innych sprzętach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale:

Adobe AIR for Linux is no longer supported.

Mają użytkowników linuksa w du.. wypuszczając program pod air.

Pisałem do nich to mi proponowali zakup window$a

 

 


24bit itp na innych sprzętach :)

[OT]wystarczy dobra realizacja 16bit

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwiliwo - do odwołania - abonament premium+ (ten z urządzeniami mobilnymi i offline) jest za 9zł

 

z drugiej strony już dawno migrowałem z deezera na spotify (lepsza a przede wszystkim stała jakość dźwięku, w deezerze była to loteria - część albumów była ok, część brzmiała jak low-bitrate demo ze strony sklepu internetowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem sobie odskocznię od spotify na czas promocji, może gdyby więcej osób tak zrobiło

to i spoti by rzuciło coś w niższej cenie.

Łudzę się że trafię na jakiś album w 320 kbps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Deezer na walentynki za 99 gr na 3 miesiące, oferta mailowa.

tutaj

 

Wielkie dzięki! Katuję od wczoraj, chyba zrezygnuję ze snu - znalazłem masę świetnego jazzu, teraz utknąłem na Quincy Jonesie, a właściwie na przewijaniu listy płyt :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności